מיצובישי אאוטלנדר 2016 - אוטו

מיצובישי אאוטלנדר 2016 יד שניה

מיצובישי אאוטלנדר 2016 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
16.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2013

מיצובישי אאוטלנדר 2016 יתרונות וחסרונות

יתרונות גרסת שבעה מקומות ייחודית בין רכבי הפנאי הקומפקטיים, מרווח, אבזור נוחות מכובד
חסרונות התיבה הרציפה והמנוע רועשים תחת עומס, תא נוסעים פשוט למראה, יכולת דינאמית נמוכה
בשורה התחתונה רכב פנאי בינוני, תמורה טובה למחיר

מיצובישי אאוטלנדר 2016 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  במהלך 2015 הגיעה לארץ גרסה מתוחת פנים של האאוטלנדר הפופולרי. השינויים שעבר הרכב במתיחת הפנים הינם קוסמטיים בלבד, וכוללים סבכה חדשה מלפנים, פגושים מעודכנים מלפנים ומאחור, מסילות גג חדשות, חישוקים חדשים (בחלק מהגרסאות) ושינויים קטנים בעיצוב פנסי הערפל. בתא הנוסעים זכה מיצובישי אאוטלנדר 2016 למושבים שעוצבו מחדש ולשדרוג לרשימת האבזור שכוללת (כבר בגרסאות הבסיס) גם מערכת מולטימדיה עם מסך מגע צבעוני (7 אינץ'), מערכת ניווט, דיבורית בלוטות' ומצלמת רוורס.

  היצע המנועים נותר כשהיה והמחירים לא השתנו.

 • עיצוב ונוכחות

  אין ספק שעיצוב האאוטלנדר היוצא היה מאכזב. גם במיצובישי ידעו זאת וניסו לתקן את הדברים במתיחת הפנים. כרגיל במהלכים כאלה, עיקר המאמץ הופנה לכיוון החזית והאחוריים, אך במיצובישי טיפלו גם בפרטים קטנים יותר, כמו חישוקים נאים וגוונים חדשים. בסופו של דבר, שפע העדכונים הקטנים הצליחו להקנות לרכב מראה בולט הרבה יותר, גם אם לא מתוחכם במיוחד.

 • תא נוסעים ומטען

  בסביבת הנהג שופרו החומרים והגוונים, אך היא עדיין מעוצבת בצורה שמרנית ולא מקורית במיוחד, וחסרה אלמנט של אלגנטיות. מאידך רמת האבזור טובה, ובמיצובישי ישראל גאים במערך המולטימדיה העשיר, שכולל וייז ומכונה 'קונקטד קאר'.

  תנוחת הנהיגה טובה לאנשים בגודל ממוצע, אך המושב עצמו היה לא נוח לרוב הבוחנים. בשורה השניה המרחב טוב והמושבים מתכווננים, אך חסרים פתחי אוורור. בשורה השלישית המושב נמוך, אבל המרחב סביר למושבים בסגנון זה. קיפולם יוצר תא מטען גדול.

   

 • מנוע וביצועים

  חטיבת הכוח לא עברה שינוי מהותי. זהו עדיין מנוע ה-2.0 ליטר 150 כ"ס עם תיבה רציפה ואפשרות לתפעול ידני. האאוטלנדר אינו חזק במיוחד, אבל מציע יכולת מספקת. היציאה מהמקום חדה מבעבר, ובשיוט יוצרים המנוע ויחסי ההעברה הארוכים תנועה נעימה. ואולם בהאצות או עליות נחשף אופי קלאסי של תיבה רציפה, עם סל"ד גבוה ואחיד, שמייצר צליל לא נעים. צריכת הדלק נעה סביב ה-10 קמ"ל בתנאים מגוונים. לא רע לרכב במידות כאלה.

  מנוע הדיזל (2.3 ל׳, 150 כ״ס) מספק ביצועים טובים בזכות נתון המומנט הנדיב, ותיבת ההילוכים האוטומטית חלקה ונעימה. צריכת הדלק הממוצעת בדיזל עומדת על 13 ק״מ/ל׳.

   

 • נוחות והתנהגות

  כיול המתלים החדש והרך יותר מטפל טוב מבעבר במפגעים קטנים, אולם הוא מתקשה על השיבושים הגדולים יותר. בכביש גלי הרכב נע יותר מדי. במיצובישי אמנם שיפרו את הבידוד, מה שמתבטא בפחות רעשי רוח וכביש, אבל רעשי הכביש עדיין בולטים.

  ריכוך מערך המתלים פגע, כך נראה, בריסון תנודות המרכב. הרכינה בפניות תאיץ בכם להוריד קצב, וההגה עם התגובות הלא אחידות ישכנע אתכם סופית. הוא משנה משקל באופן לא הדרגתי ומושפע מכוח המנוע.

   

 • תמורה למחיר

  הקלף החזק של מיצובישי אאוטלנדר 2016 היה התמורה למחיר, בעיקר בגרסת הבסיס. מתיחת הפנים שיפרה משמעותית את העיצוב החיצוני – עקב אכילס של הדור היוצא – והקנתה לו מראה נחשק יותר, ששיפר את התמורה הכוללת.

 • סיכום

  מבחינות רבות האאוטלנדר אינו מצטיין – בתנועה התחושה מעט מגושמת וחסרת הידוק, חטיבת הכוח אינה מבריקה וכך גם עיצוב הפנים. מצד שני ברוב הסעיפים אין לו מגרעות שיפריעו באמת ללקוח האופייני, שישמח לקבל את צמד המושבים הנוסף והאבזור הנדיב.

מיצובישי אאוטלנדר 2016 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג מיצובישי אאוטלנדר

כתבות ומבחני דרכים מיצובישי אאוטלנדר

ברשותך מיצובישי אאוטלנדר?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5