מיצובישי אאוטלנדר 2017 - אוטו

מיצובישי אאוטלנדר 2017 יד שניה

מיצובישי אאוטלנדר 2017 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
16.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2013

מיצובישי אאוטלנדר 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות גרסת שבעה מקומות ייחודית בין רכבי הפנאי הקומפקטיים, מרווח, אבזור נוחות מכובד
חסרונות התיבה הרציפה והמנוע רועשים תחת עומס, תא נוסעים פשוט למראה, יכולת דינאמית נמוכה
בשורה התחתונה רכב פנאי בינוני, תמורה טובה למחיר

מיצובישי אאוטלנדר 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  במהלך 2017 זכה האאוטלנדר לעדכון נוסף, כאשר רמת הגימור 'פרמיום' הבכירה קיבלה חבילה של מערכות בטיחות מתקדמות. מערך הבטיחות כולל בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל (עד 65 קמ"ש) או רכב (עד 80 קמ"ש), עמעום אוטומטי לאור דרך ("אור גבוה") והתרעה על סטייה מנתיב. רמות הגימור הזולות יותר הוצעו עם מערכת מובילאיי.

  גרסאות ההנעה הכפולה הוצעו אף הן עם מערך הבטיחות המלא, כאשר רמות הגימור הגבוהות ביותר, 'עילית' ו'לימיטיד', כוללות גם חיישני חניה היקפיים ומערכת למניעת האצה בלתי רצונית. בנוסף, צוידה 'לימיטד' בבלם חנייה חשמלי.

 • עיצוב ונוכחות

  שפע העדכונים הקוסמטיים במהלך מתיחת הפנים הצליחו להקנות למיצובישי אאוטלנדר 2017 מראה בולט מבעבר. הרבה כרום, הרבה נוכחות - מעט תחכום.

 • תא נוסעים ומטען

  תא הנוסעים מעוצב בשמרנות ונטול מקוריות במיוחד, אך האיכות שופרה ורמת האבזור גבוהה, עם מערך מולטימדיה שפותח בישראל, כולל וייז ומכונה 'קונקטד קאר'.

  תנוחת הנהיגה טובה וגבוהה, אך מושב הנהג לא מציע תמיכה מספקת. בשורה המרכזית המרווח טוב והמושבים מתכווננים, אך חסרים פתחי מיזוג. בשורה השלישית המושב נמוך, אבל המרחב סביר. כמקובל בז׳אנר, תא המטען אינו נדיב כשכל המושבים מאוכלסים, אך קיפול השורה השלישית יוצר תא מטען גדול.

   

 • מנוע וביצועים

  גרסת הבנזין של מיצובישי אאוטלנדר 2017 אינה חזקה במיוחד. בתנועה עירונית ובשיוט העוצמה מספקת, אך בעומס או בעליות יחידת הכוח רועשת ומאומצת, בעיקר בגלל אופי התיבה הרציפה. צריכת הדלק הממוצעת במבחן עמדה על 10 ק״מ לכל ליטר.

  מנוע הדיזל (2.3 ל׳, טורבו, 150 כ״ס) מספק ביצועים טובים יותר בזכות מומנט זמין ותיבה אוטומטית קונבנציונלית, שהינה חלקה ומהירה. צריכת הדלק הממוצעת עומדת על 13 קילומטרים לליטר סולר.

   

 • נוחות והתנהגות

  כיול המתלים עבר ריכוך במהלך מתיחת הפנים, ונוחות הנסיעה שופרה - אך עדיין אינה מבריקה. בידוד הרעשים שופר אף הוא, אולם שאון הצמיגים עדיין בולט.

  ריכוך המתלים פגע ביכולת הדינאמית, שלא הצטיינה גם לפני מתיחת הפנים. בכבישים מפותלים האאוטלנדר מחייב קצב מתון, רוכן בעיקולים וסובל מהיגוי לא ליניארי.

   

 • תמורה למחיר

  הקלף החזק של האאוטלנדר היה ונשאר התמורה למחיר, בהציעו רכב פנאי עם שבעה מושבים במחיר סביר. הגרסאות הבכירות מציעות אבזור משודרג ובטיחות מבורכת, אך פחות מפתות במחירן.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2017 הגרסה הנמכרת הייתה אינטנס 2 ליטר עם כ-3900 יחידות.

  אחריה גרסת אינסטייל 2 ליטר עם כ-17500 יחידות.

 • סיכום

  רכב פנאי בינוני באיכותו, שמציע אבזור רב ושבעה מושבים במחיר אטרקטיבי.

מיצובישי אאוטלנדר 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג מיצובישי אאוטלנדר

כתבות ומבחני דרכים מיצובישי אאוטלנדר

ברשותך מיצובישי אאוטלנדר?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5