אופל גרנדלנד X 2019 - אוטו

אופל גרנדלנד X 2019 יד שניה

אופל גרנדלנד X 2019 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
18.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

אופל גרנדלנד X 2019 יתרונות וחסרונות

יתרונות נוחות נסיעה, התנהגות כביש, מערכות בטיחות, תצרוכת דלק, תמורה למחיר.
חסרונות עיצוב אנמי מבחוץ ומבפנים.
בשורה התחתונה פנאי קומפקטי שצריך להופיע אצלכם ברשימה

אופל גרנדלנד X 2019 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  בתחילת 2019 שודרג המפרט של אופל גרנדלנד X בישראל, שעיקרו הוא החלפת תיבת ההילוכים האוטומטית בחדשה, אף היא מתוצרת ׳איסין׳ היפנית, ועם שמונה יחסי העברה במקום שישה. תיבת ההילוכים החדשה משפרת במעט את הביצועים ותצרוכת הדלק.

  באותה הזדמנות היבואנית השיקה בישראל את גרסת הדיזל החדשה, המצוידת ביחידת ה-1.5 ליטר המפיקה 130 כ״ס, ומשודכת אף היא לתיבת שמונה הילוכים אוטומטית.

  כמו כן, בוצע גם שיפור קל לרמות הגימור השונות: לרמה הבסיסית, "אינג'וי", נוספו בקרת שיוט אדפטיבית חישוקי "18 ללא תוספת תשלום, בעוד רמת הגימור "אינוביישן" מצטיידת בנוסף גם במסך "8 למולטימדיה במקום "7 בעבר. למפרט אבזור ובטיחות מלא, אנא ראו דף דגם למודל 2018.

 • עיצוב ונוכחות

  אופל גרנדלנד 2019 מציע אלטרנטיבה אלגנטית ושמרנית ביחס לאחיו הצרפתי, אך אינו מותיר חותם או בעל נוכחות מופגנת. בקטגוריה בה רושם מקבל חשיבות גבוהה, זהו חיסרון.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג בגרנדלנד פשוטה מאוד בעיצובה, אך עשויה מחומרים רכים ונעימים למגע, ואיכות ההרכבה טובה מאוד. המרווח מאחור טוב אבל לא מצטיין. תא המטען גדול ונוח להטענה.

 • מנוע וביצועים

  הביצועים טובים בהחלט, הרכב צובר מהירויות גם תחת עומס, והאצות הביניים שלו מספקות בהחלט גם במהירויות תלת־ספרתיות נמוכות. התיבה החדשה פועלת בצורה חלקה, ושילוב ההילוכים כמעט ואינו מורגש. התפעול הידני אינו מבריק, והיציאה מהמקום אינה חלקה. צריכת הדלק הכוללת במבחן עמדה על 12 ק"מ/ל' (זהה למבחן טרום העדכון). נתונים מכובדים למדי לרכב פנאי קומפקטי עם מנוע בנזין.

 • נוחות והתנהגות

  למרות המתלים נוקשים, הגרנדלנד זז מעט על ציר הרוחב בנסיעה. שיבושים קטנים וחדים מורגשים, אך בעומס מעט גבוה יותר הספיגה משתפרת והנוחות מצוינת. בשבילים, ספיגת השיבושים נעשית באופן ראוי, והגרנדלנד מתגלה כרכב נעים בכל תוואי. רעשי רוח כמעט ולא נשמעים עד 100 קמ"ש, ובמהירויות מעט גבוהות יותר הם נשמעים ברמה סבירה בהחלט. רעשי הדרך לעומתם מאוד מושפעים מסוג ואיכות האספלט, ונעים על ספקטרום של בין סביר־פלוס לרועשים־מדי. בפיתולים מפגין הגרנדלד יכולת דינאמית נאה ביותר; הוא מעניק תחושת ביטחון בפניות גם כאשר לוחצים על המצערת ועליו.

 • תמורה למחיר

  הגרנדלנד X מתחרה בקטגוריה עמוסה במתחרים איכותיים במחירים דומים. כך שבגרסת הבסיס מדובר בעסקה לא רעה, אך הגרסאות המאובזרות פחות מצטיינות בתמורה.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2019 הגרסה הנמכרת הייתה אינוביישן פרמיום 1.2 ליטר טורבו עם כ-150 יחידות.

  אחריה גרסת אנג'וי 1.2 ליטר טורבו עם כ-80 יחידות.

 • סיכום

  אופל גרנדלנד 2019 הוא רכב פנאי איכותי: תא הנוסעים שלו ברמה גבוהה, הוא מספיק מרווח, ביצועיו טובים, הוא חסכוני בדלק, היכולת הדינאמית שלו מצוינת והוא נעים לנסיעה. וכן, התיבה החדשה מוסיפה, אולי לא לצריכה, אבל כן לנהיגה נינוחה יותר (וגם, קצת, לביצועים).

אופל גרנדלנד X 2019 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
אופל גרנדלנד X גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1499
130
1,210
-
1499
130
1,345
-
1199
130
1,084
-
1199
130
1,205
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים אופל גרנדלנד X

ברשותך אופל גרנדלנד X?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5