רנו קפצ'ור 2017 - אוטו

רנו קפצ'ור 2017 יד שניה

רנו קפצ'ור 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות / עיצוב אופנתי, אבזור נדיב, גרסת דיזל חסכונית

חסרונות / נוחות, התנהגות, איכות תא נוסעים

בשורה התחתונה / עירוני-אופנתי, אך בינוני

רנו קפצ'ור 2017 יד שניה חוות דעת

 • רקע כללי

  ב-2013 הציגה רנו את המתחרה שלה בקטגורית רכבי הפנאי הקטנים הלוהטת, שמתבסס על הפלטפורמה של הקליאו החדשה דאז.

  מבחוץ, הוא מזכיר מאוד את האחות קליאו ונראה כפי שגרסה מוגבהת של זו צריכה להיראות – עם 5 ס"מ נוספים למרווח הגחון. הוא שווק בתחילה עם מנוע ה-0.9 ליטר המוגדש (90 כ"ס), בשידוך לתיבה ידנית בעלת 5 הילוכים, כשלצידו נמצא מנוע ה-1.2 ליטר המוגדש גם כן (120 כ"ס) המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית דו-מצמדית. ב-2016 הצטרפה להיצע גרסת דיזל חריגה בקטגוריה (1.5 ל׳, 90 כ״ס), גם היא בשילוב עם תיבה דו-מצמדית, והופסק שיווק גרסת הבנזין הידנית.

  כבר בגרסת הבסיס תמצאו אבזור נוחות נדיב, בין השאר, מסך מגע עם מערכת ניווט ומולטימדיה בממשק עברי מלא, כניסה ללא מפתח, חישוקי 16 אינץ', ציפוי עור לידית ההילוכים ולגלגל ההגה ועוד. ברשימת התוספות בתשלום, הוצעו חישוקי 17 אינץ' בגימור צבעוני, חיישני רוורס ומצלמה אחורית, כמו גם אפשרויות לשילובי גוונים שונים בהתאמה אישית.

 • עיצוב ונוכחות

  כשהוצג הקפצ׳ור, המראה החיצוני שלו לקח את מה שהכרנו בתחום צעד נוסף קדימה. זה מתחיל בחזית המגודלת והמרשימה עם הסמל הבולט במרכזה, נמשך בתפיחות בתי הגלגלים והקימורים בדלתות הצד, ומסתיים באלמנטים שונים כמו חישוקי 17 אינץ' מושחרים ושילוב צבעים למרכב (הניתנים לבחירה כחלק מהאפשרויות להתאמה אישית).

 • תא נוסעים ומטען

  התחושה המודרנית והאופנתית ממשיכה גם אל תא הנוסעים, עם שילוב נאה של גוונים בהירים, היוצרים מראה עדכני ואווירה מזמינה. החומרים נראים טוב בעין אך מרגישים פחות איכותיים ונעימים למגע. גם הגימור וההרכבה טעונים שיפור.

  תנוחת הנהיגה גבוהה עם ראות טובה החוצה, והמושב עצמו נוח ותומך. המרווח מלפנים טוב מאוד, וגם מאחור שני נוסעים ייהנו ממרחב טוב וממושבים נוחים. תא המטען מציג נפח גדול מהמוכר בקטגוריה הזו ובנוי משני מפלסי אחסון, מפתחו רחב אך מעט גבוה.

   

 • מנוע וביצועים

  יחידת הכוח הפופולרית בקפצ׳ור, בנזין בנפח 1.2 ליטר (120 כ"ס) בשילוב תיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמד, עובדת כראוי. הקפצ'ור מפגין השתהות ביציאה מהמקום, אך פרט לכך מייצר דחף מספק וההילוכים נעים מעלה ומטה ברכות ובמהירות האופייניות לתיבות שכאלה. ראוי לציין לחיוב כי בהתנהלות פקוקה אין את הרגשת הטלטול שיש לתיבות מתחרות.

  מנוע הדיזל חזק מהמצופה ומציע אלטרנטיבה ייחודית וחסכונית במיוחד.

   

 • נוחות והתנהגות

  אחת מנקודות התורפה של רנו קפצ׳ור 2017 היא נוחות נסיעה סבירה בלבד, כאשר רצף של מהמורות ושיבושים גדולים יגרמו לנדנוד תא הנוסעים, בליווי רעשי מתלים לא נעימים. בנסיעה בינעירונית מתווסף גם מחסור בריסון, שמתגבר בכביש גלי ככל שעולה העומס. הבידוד סביר, אך רעשי הכביש בולטים ונוכחים – בייחוד על כבישים לא מושלמים.

  ההתנהגות בפיתולים מאותתת לנהג על ייעודו האמיתי של הקפצ'ור כרכב אופנתי-אורבאני. ככל שהכביש או הנהיגה תובעניים יותר, כך הביצוע מרשים פחות. בתחושת הביטחון פוגעת גם פעולת ההגה, אשר משקלו קל, והוא מלאכותי ומעורפל. הבלמים הציגו יכולת טובה, אך הדוושה חסרת נשיכה.

   

 • תמורה למחיר

  למרות שזוהי קטגוריה עמוסה ותחרותית, נוכחותו הבולטת של הקפצ׳ור, אפשרויות ההתאמה האישית ורשימת האבזור הנדיבה יחסית מעניקים תמורה גבוהה למחיר.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2017 הגרסה הנמכרת הייתה דיינמיק פאק 1.2 ליטר טורבו עם כ-450 יחידות.

  אחריה גרסת אקספרסיון פא' 1.5 ליטר דיזל עם כ-150 יחידות.

 • מה חדש ברנו קפצ'ור 2017

  במהלך השנה הוצגה בחו״ל גרסה מחודשת, שהגיעה לישראל ב-2018.

 • סיכום

  רנו קפצ'ור 2017 לא מביא בשורה חדשה לסגמנט רכבי הפנאי הקטנים מבחינת האיכות הכללית או מעטפת היכולות. זהו רכב אופנתי-עירוני, אבל גם שם הוא נתקל בקושי בסעיף חשוב – יכולת הטיפול באספלט המקומי. הקלף החזק שלו הוא מראה מודרני ומושך, מבחוץ ומבפנים. עניין חשוב בקטגוריה אשר פונה לאלו שחשוב להם צו האופנה יותר מיעילות או יכולת.

רנו קפצ'ור 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג רנו קפצ'ור
רנו קפצ'ור גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1197
118
725
-
1197
118
705
-
1461
90
667
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות הקשורות לדגם

|
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך רנו קפצ'ור?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

רנו קפצ'ור 2017 צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

3
רנו קפצ'ור צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
18.2 14.7 20.4 14.7 7
18.2 14.7 20.4 14.7 7
26.3 22.3 27.0 22.3 4
7
14.7 ק"מ/ל