סיאט אטקה 2018 - אוטו

סיאט אטקה 2018 יד שניה

סיאט אטקה 2018 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
18.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

סיאט אטקה 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות הנדסת אנוש טובה, שקטה ביותר מחוץ לעיר, מנוע וביצועים, אבזור בטיחות (ברמת הגימור המומלצת).
חסרונות עיצוב שבלוני, נוחות נסיעה במהירות נמוכה גם מחוץ לעיר, מוגבלת בשטח גם ביחס לקטגוריה, אחריות לשנתיים.
בשורה התחתונה תמורה טובה

סיאט אטקה 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  סיאט ממוצבת כמותג הצעיר והתוסס של קונצרן פולקסווגן. לכן קצת מפתיע שהיא היתה האחרונה במותג לקפוץ על העגלה האופנתית של רכבי הפנאי, קטגוריה שאחד הקלפים החזקים שלה הוא התדמית הצעירה והפעלתנית. אפילו סקודה, בעלת המיצוב השמרני יותר בהיררכיה הפולקסווגנית, היתה שם לפניה עם היטי המקורי. האטקה הושק בחו"ל ב-2016 עם מבחר יחידות הנעה – בנזין או דיזל, ידני או אוטומט, הנעה קדמית או כפולה. אלינו הוא מגיע רק עם יחידת הנעה אחת - 1.4 ל', טורבו בנזין, 150 כ"ס, תיבה דו-מצמדית עם שבעה הילוכים והנעה קדמית בלבד.

  ביוני 2018, כשנה וחצי לאחר שהושק בארץ, זכה האטקה לעדכון המפרט הבטיחותי ולהורדה במחיר הרשמ; עד כה הוצע האטקה עם מערכת בלימה אוטונומית, התרעה על עייפות נהג וניטור שטחים מתים מרמת הגימור 'סטייל פלוס' ואילך. כעת, כל רמות הגימור יוצעו עם מערכות אלה ובנוסף אליהן תוצע גם בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת הבלימה האוטונומית שודרגה שתזהה גם הולכי רגל. עם זאת, עדיין אין לרכב מערכת התרעה ותיקון סטייה מנתיב.

 • עיצוב ונוכחות

  האטקה הוא דגם חדש, אבל כאשר פוגשים אותו התחושה היא שכבר ראיתם אותו בעבר - משום שהוא נראה מעין גרסה מוגבהת של הלאון. עם זאת, הוא בהחלט נראה כמו שרכב פנאי צריך להיראות, יוצר את המסר הנכון. החישוקים הגדולים ותאורת הלד ליום מוסיפים לא מעט.

 • תא נוסעים ומטען

  בסיאט לא יצאו מגדרם גם בעיצוב תא הנוסעים, אבל הוא עדיין נעים למראה. העיצוב, שוב, סולידי, ומרכז סביבת הנהג פונה מעט אל האוחז בהגה. איכות החומרים טובה בחלק העליון, אבל מגובה המסך ומטה הפלסטיק נוקשה ופחות נעים. המרחב בשורה השנייה טוב, אך הרצפה לא שטוחה ופתחי המיזוג מעט בולטים לאחור, ואלה גורמים לכך שהמקום לנוסע השלישי קצת פחות נדיב. תא המטען גדול ונוח.

 • מנוע וביצועים

  למעט השהיה קלה ביציאה מהמקום (עד שהטורבו מתעורר), המנוע מפגין גמישות טובה בסל"ד אמצע הדרך, ועד כ-4000 סל"ד הוא נעים ויעיל, גם אם פחות חזק מהצפוי וביחס למספרים. מעל סל"ד זה הוא ממשיך להאיץ את הרכב, אבל הפעולה מחוספסת ולא ממש נעימה. תיבת ההילוכים מתפקדת היטב בתנועה, אך קצת הססנית במהירויות פקק וחניה. צריכת הדלק מצוינת.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה ממוצעת עד טובה רוב הזמן, ומחוץ לעיר המתלים רסנו היטב את הרכב על גלי אספלט. אבל על שיבושים קטנים הוא לא היה רגוע, ואלה חדרו גם לתוך תא הנוסעים. התנהגות הכביש בטוחה וברורה והאחיזה טובה; תחת עומס בפניות מורגשות מעט זוויות גלגול, אבל הרכב חביב לנהיגה גם בכביש המפותל. חבל רק שההגה קל ומנותק.

 • תמורה למחיר

  סיאט אטקה 2018 מציע תמורה טובה לכסף, הודות לביצועים הנאים ולאבזור העשיר. יחד עם זאת, ישנן שנתיים אחריות בלבד.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2018 הגרסה הנמכרת הייתה סטייל פלוס 1.4 ליטר טורבו עם כ-800 יחידות.

  אחריה גרסת אקסלנס פלוס 1.4 ליטר טורבו עם כ-400 יחידות.

   

 • מה חדש בסיאט אטקה 2018

  סיאט אטקה 2018 זכה לעדכון המפרט הבטיחותי ולהורדה במחיר, החל מהמחצית השניה של השנה.

 • סיכום

  סיאט אטקה הוא רכב פנאי טוב – גם אם ציפינו למעט יותר מרכב כל-חדש וראשון של סיאט בעולם התחרותי הזה. זהו רכב סולידי ומוצלח לכשעצמו, שמציע חבילה מאוזנת במחיר אטרקטיבי.

סיאט אטקה 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
סיאט אטקה גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1395
150
1,099
-
1395
150
1,143
-
1395
150
1,286
-
1395
150
1,441
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים סיאט אטקה

ברשותך סיאט אטקה?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5