סקודה סופרב 2016 - אוטו

סקודה סופרב 2016 יד שניה

סקודה סופרב 2016 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
19.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2005

סקודה סופרב 2016 יתרונות וחסרונות

יתרונות מרווח בתא הנוסעים ובמיוחד מאחור, תא מטען ענק, עשויה היטב, מאובזרת (ברמות הגבוהות), ביצועים טובים, צריכת דלק, נוחות נסיעה.
חסרונות עיצוב פנים חסר השראה, רעשי כביש מעט מעל הסביר, אחריות לשנתיים.
בשורה התחתונה אחת המכוניות הטובות בקטגוריה.

סקודה סופרב 2016 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  סופרב הוא דגם מצליח מאוד כאן ובעולם מאז השקת הדור הראשון אי-אז ב-2001. זה אחד הדגמים שבין היתר אחראי לשדרוג מעמדה של סקודה בעמים עד לנקודה הגבוהה ביותר של ייצוג מיניסטריאלי (ולא רק כאן). בסוף 2016 סקודה סופרב, יחד עם ניסאן אלטימה, וניסאן מקסימה, זכו במכרז רכבי השרים. משבצת שסופרב כבר אכלסה בעבר, וכעת חוזרת להעניק לעצמה נקודת זכות בקרב מי שמחפש את הייחס הרם של רכב שרד.

  הדור הזה והשלישי של סקודה סופרב עלה לישראל באוקטובר 2015 ונמכר במהלך השנה הזו ללא כל שינוי. כבעבר סופרב חולקת בסיס (ומכלולים שונים) עם פולקסווגן פאסאט ומציעה ממדים נדיבים ממנה. היא מבוססת על הפלטפורמה החדשה, MQB, וגדולה משמעותית מקודמתה. היא רחבה ב-4.7 ס"מ (186 ס"מ) ובעלת בסיס גלגלים אורך ב-8 ס"מ, ל-284 ס"מ – נתון שנמצא בקצה העליון של הקטגוריה. האורך הכללי והגובה נותרו דומים עם תוספת של 2.3 ס"מ ושל 0.6 ס"מ בהתאמה.

  ההיצע הגרסאות לא השתנה משנה שעברה וכולל טורבו-בנזין 1.4 ל', 150 כ"ס, עם מערכת לניתוק צילינדרים לחיסכון בדלק (לראשונה בסופרב), ותיבה רובוטית דו-מצמדית (DSG) עם שבעה הילוכים. מעל מוצע טורבו-בנזין 1.8 ל' שמפיק 180 כ"ס ומשודך לאותה התיבה. בפסגה שוכן טורבו-בנזין 2.0 ל' שמשולב לתיבה אחרת, DSG עם שישה הילוכים, ובשני הספקים: 220 כ"ס ו-280 כ"ס. לגרסת ה-280 כ"ס הנעה כפולה. באגף הדיזל נמצא מנוע 2.0 ל', 190 כ"ס ותיבת DSG עם שבעה הילוכים.

  יש עדיין את אותן ארבע רמות גימור שהיו בעבר כשפירוט תכולתן אפשר לראות בדף הדגם הקודם.

 • עיצוב ונוכחות

  סקודה סופרב 2016 נראית סלונית וגדולה, ועם המון נוכחות. זהו מופע שימשוך קהל שמחפש תחושה מכובדת וגדולה שקצת נעלמה מעולם הרכב, ומחזק את מעמדה כרכב שרד.

 • תא נוסעים ומטען

  הקו מאוד סולידי, אולי אפילו מידי, ורמת הגימור רק מעט פחות יוקרתי ממה שמציעה הפאסאט. המושבים נוחים, המרחב מלפנים ומאחור ענק וכך גם המצב בתא המטען.

 • מנוע וביצועים

  בתחילת הדרך מנוע ה-1.4 ל' מפתיע בהעברת כוח מיידית, אבל בהמשך התחושה פחות שרירית וההאצה הדרגתית. סה"כ הביצועים טובים. מנוע ה-1.8 ל' חזק רק במעט מהמנוע הבסיסי. מנוע ה-2.0 ל' בגרסת ה-280 כ"ס מציע ביצועים מעולים. בכל הגרסאות מורגשת השהייה בזינוק מעמידה, וכולן חסכוניות מהממוצע.

 • נוחות והתנהגות

  שיבושים קטנים במהירות עירונית חודרים מעט לתא הנוסעים. כשעולה המהירות הטיפול בכל סוגי השיבושים מצוין ומהטובים בסגמנט. בגרסאות הבכירות יש בולמים אדפטיביים שמציעים נוחות נסיעה עדיפה למרות חישוקים גדולים יותר, ולמרות שהם מעט מתקשים עם שיבושים גדולים כמו פס האטה, או שיבושים חדים.

  סקודה סופרב 2016 היא מכונית גדולה והדבר מורגש בהתנהגות הכביש שלה. היא מאוד צפויה ואוחזת ומסוגלת לייצר קצב מפתיע בפניות. מצד שני היא אינה יוצרת תחושה של מכונה דינמית.

   

 • תמורה למחיר

  בזכות המרחב והשימושיות מצוינים, רשימת האבזור הארוכה, יחידות הכוח המוצלחות, נוחות הנסיעה הגבוה והאיכות והגימור בתא הנוסעים, סופרב מעניקה חוויה כמעט יוקרתית. יש שפע של גרסאות ורמות גימור והתמורה מצוינת. חבל שהאחריות היא רק לשנתיים.

 • מה חדש בסקודה סופרב 2016

  ללא שינוי משנה שעברה.

 • סיכום

  סופרב ממשיכה להציע חוויה כמעט יוקרתית במחיר נמוך משמעותית.

סקודה סופרב 2016 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה

כתבות ומבחני דרכים סקודה סופרב

ברשותך סקודה סופרב?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5