סקודה סופרב 2020 - אוטו

סקודה סופרב 2020 יד שניה

סקודה סופרב 2020 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
18.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2004

סקודה סופרב 2020 יתרונות וחסרונות

יתרונות איכות חומרים והרכבה, מרחב פנימי בעיקר מאחור. אבזור, ביצועים, צריכת דלק, נוחות נסיעה.
חסרונות עיצוב פנים סולידי מידי, רעשי כביש מעט מעל הסביר, אחריות לשנתיים.
בשורה התחתונה מכונית מנהלים שנראית כמו מכונית סאלון.

סקודה סופרב 2020 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור הזה הוא השלישי בשושלת סופרב (העדכנית), הגיע לישראל בסוף 2015 ועבר מתיחת פנים ששיווקה בארץ החל באמצע 2019. בשנה זו לא חל שינוי מכאני כלשהו ורק נוספה רמת גימור בסיסית חדשה שמטרתה לענות על תנאי מכרז הליסינג של משרד הביטחון לרכבי תתי-אלופים.

  הרמה החדשה נקראת 'ביזנס' וביחס לרמת 'אבישן' שעד כה היתה הבסיסית, מחסירה מושב נהג חשמלי עם זיכרונות, ומצלמה אחורית מקורית. שאר ארבע רמות הגימור לא שינוי, כשברמת 'אמבישן' חישוקי "17, כוללת תפעול חשמלי עם זיכרונות למושב הנהג, טעינה אלחוטית לסלולר (אפשרות שנוספה במתיחת הפנים שהגיעה שנה שעברה), מולטימדיה "8 עם שיקוף אנדרואיד אוטו/אפל קארפליי, שני שקעי USB מלפנים ושניים נוספים מאחור, שלושה שקעי 12V, מפתח חכם, קיפול חשמלי למראות הצד, פתחי אוורור ליושבים מאחור, תא אחסון מקורר מתחת למשענת היד המרכזית ועוד. רמת גימור 'סטייל' מציעה חישוקי "18, מחוונים מוקרנים (אפשרות שנוספה במתיחת הפנים) עם תצוגות מתחלפות, חלון גג, מתלים אדפטיביים (DCC), חניה אוטונומית, תפעול חשמלי גם למושב הנוסע, ריפוד עור ואלקנטרה, וילונות ליושבים מאחור, בקרת אקלים ליושבים מאחור, דלת תא מטען חשמלית, חיישני חניה היקפיים ועוד. לרמת 'לורן וקלמנט' חישוקי "19, מערכת שמע משודרגת של קנטון עם 11 רמקולים, מושבים קדמיים מחומים/מאווררים ועם מסאז', דיפון עור (מלאכותי), מחשב דרך צבעוני, מצלמה אחורית היקפית, ועוד. רמת 'ספורטליין' מקבילה ל'לורן וקלמנט' ומציגה את הקו הספורטיבי ולכן המרכב נמוך ב-15 מ"מ, והיא מוסיפה איפור ספורטיבי הן מבחוץ והן מבפנים, חישוקי "19 (בעיצוב שונה), מושבי ספורט (ללא איוורור/חימום ומסאז'), דיפון עור (מלאכותי) ואלקנטרה, ועוד.

  מפרט הבטיחות כולל כסטנדרט 7 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית, ניטור תנועה צולבת מאחור כולל בלימה, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים, התרעת עייפות נהג ועוד. רמת 'סטייל' מוסיפה בלימה גם בניטור תנועה צולבת מלפנים. רמת 'לורן וקלמנט' היא היחידה שמוצעת עם 9 כריות אוויר (בעבר גם רמת 'ספורטליין' הציעה מספר דומה).

  סופרב מבוססת על פלטפורמת MQB המודולרית ומוצעת בישראל בהיצע רחב של מנועים שלא אופייני לקטגוריה. ההיצע כולל מנוע טורבו-בנזין 1.5 ל', 150 כ"ס, טורבו-בנזין 2.0 ל' בשני הספקים: 190 ו-272 כ"ס וטורבו-דיזל 2.0 ל' בשני הספקים: 150 ו-190 כ"ס. כל המנועים משודכים לתיבת 7 הילוכים דו-מצמדית (DSG), בגרסת ה-272 כ"ס ההנעה כפולה.

 • עיצוב ונוכחות

  מידות נדיבות, ועיצוב נקי ומאופק, בונים מראה מכובד ויוצרים רושם של מכונית גדולה ואלגנטית.

 • תא נוסעים ומטען

  אותו עיצוב מאופק (אולי מידי) מאפיין גם את תא הנוסעים של סקודה סופרב 2020. החומרים משובחים וכך גם רמת ההרכבה. האבזור עשיר במיוחד ברמות הגימור הגבוהות. המרחב מלפנים ובמיוחד מאחור שופע ותא המטען ענק.

 • מנוע וביצועים

  גרסת ה-2.0 ל' (190 כ"ס) היא היחידה שנבחנה לאחר מתיחת הפנים. המנוע חזק וגמיש והביצועים מרשימים. לתיבת ההילוכים סוג מסוים של השהיה ביציאה מהמקום שיכול להפריע בתנועה פקוקה. צריכת הדלק יחסית נמוכה.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה שבעבר היתה מהטובות ביותר, כבר לא בפסגה. היא עדין טובה מאוד כשרעש הצמיגים בולט מידי. הגרסאות הבכירות כוללות בולמים אדפטיביים שמעניקים נוחות נסיעה עדיפה למרות חישוקים גדולים יותר. גם עם בולמים אדפטיביים הטיפול בשיבושים גדולים כמו פס האטה, או שיבושים חדים לא מושלם.

  היכולת דינמית של סקודה סופרב 2020 מרשימה, עם אחיזת כביש טובה ותחושת בטחון בנהיגה. זה לא הופך אותה למלהיבה.

   

 • תמורה למחיר

  גם בשנה זו – שנה שלישי ברציפות – זכתה סופרב בתרות אוטו השנה בקטגוריה שלה. היא זכתה בזכות החבילה המצוינת שהיא מציעה: יחידת כוח, איכות, הנדסת אנוש, שימושיות, נוחות נסיעה, אבזור וחיסכון בדלק. אבל עם הזמן מחירה טיפס כך שהתמורה כעת טובה, אבל פחות מבעבר, כשהמתחרות מציעות לפחות תמורה שמשתווה אליה.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2020 הגרסה הנמכרת הייתה אמבישן 1.5 ליטר טורבו עם כ-700 יחידות.

  אחריה גרסת סטייל 2 ליטר טורבו עם כ-300 יחידות.

   

 • מה חדש בסקודה סופרב 2020

  נוספה רמת גימור בסיסית חדשה, 'ביזנס', שמטרתה לענות על תנאי מכרז הליסינג של משרד הביטחון לרכבי תתי-אלופים. רמת 'ספורטליין' מציעה 7 כריות אוויר (9 בעבר).

 • סיכום

  ממצבת עצמה ברשימה קצרה של מכוניות שיכולות להוות אלטרנטיבה ראויה למכונית מסגמנט היוקרה.

סקודה סופרב 2020 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג סקודה סופרב

כתבות ומבחני דרכים סקודה סופרב

ברשותך סקודה סופרב?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5