סקודה סופרב 2021 - אוטו

סקודה סופרב 2021 יד שניה

סקודה סופרב 2021 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
14.7 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

סקודה סופרב 2021 יתרונות וחסרונות

יתרונות איכות חומרים והרכבה, מרחב פנימי בעיקר מאחור. אבזור, ביצועים, צריכת דלק.
חסרונות עיצוב פנים סולידי מידי, נוחות נסיעה, רעשי כביש מעט מעל הסביר, אחריות לשנתיים.
בשורה התחתונה ביצוע שממשיך להיות מרשים על אף גילה המתבגר.

סקודה סופרב 2021 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השלישי של סופרב נחשף בתחילת 2015 והגיע לישראל בסוף אותה שנה. באמצע 2019 הגיע הדגם לאחר מתיחת פנים וב-2020 נוספה רמת גימור בסיסית חדשה (שיועדה לענות על תנאי מכרז משרד הביטחון, ולא עבור השוק הפרטי).

  ב-2021 בין היתר בגלל בעיות אספקה, הופסק ייבוא גרסאות הדיזל, והופסק שיווק רמת הגימור הבסיסית, 'ביזנס', שנועדה עבור מכרז הליסינג של משרד הביטחון לרכבי תתי-אלופים. רמה זו נוספה בשנה שעברה וממילא לא היתה פתוחה לציבור.

  גרסאות הבנזין וארבעת רמות הגימור הנותרות ממשיכות ללא שינוי מלבד עדכון שהתרחש בינואר ברמת גימור 'ספורטליין': הרמה מאבדת את המתלים הספורטיביים המונמכים ב-15 מ"מ, ובמקביל מקבלת גלגל ההגה קטום.

  סופרב מבוססת על פלטפורמת MQB המודולרית ומוצעת בישראל בהיצע רחב של מנועים שלא אופייני לקטגוריה. ההיצע כולל מנוע טורבו-בנזין 1.5 ל', 150 כ"ס, טורבו-בנזין 2.0 ל' בשני הספקים: 190 ו-280 כ"ס. כל המנועים משודכים לתיבת 7 הילוכים דו-מצמדית (DSG), בגרסת ה-280 כ"ס ההנעה כפולה.

  יש ארבע רמות גימור שאת פירוט תכולתן ניתן לראות בדף הדגם של שנת 2020.

 • עיצוב ונוכחות

  הממדים הגדולים והעיצוב הנקי, מקנים לסופרב מראה עדכני, מלוטש ומכובד.

 • תא נוסעים ומטען

  הטיפול בתא הנוסעים של סקודה סופרב 2021 דומה לזה החיצוני. קו נקי ומאופק. יש שיגידו מאופק מידי. החומרים איכותיים, הגימור מצוין, האבזור עשיר, והנדסת האנוש מעולה.

  הממדים הגדולים יוצרים גם מרחב עצום לכל כיוון מלפנים ומאחור. עם זאת, תעלת ההינע הגדולה מאחור תפריע לנוסע שישב במרכז המושב האחורי. תא המטען ענק ושופע אפשרויות עיגון וקיבוע לחפצים.

   

 • מנוע וביצועים

  גרסת ה-1.5 ל' (150 כ"ס) מציעה ביצועים טובים. כיול המצערת לא חד במהלכו הראשון והתיבה מעט איטית בתגובתה. מצב 'ספורט' משפר את התגובה של שניהם. צריכת הדלק טובה, עם נתון של 11.5 ק"מ לליטר בתנאי המבחן שכלל גם קטעי דרך מאומצים.

  גרסת ה-2.0 ל' (190 כ"ס) חזקה באופן מורגש, והמנוע מציע גמישות גבוהה יותר. התיבה חלקה ברוב תנאי הדרך אבל גם כולל השהיה מסוימת ביציאה מהמקום שיכולה להפריע בתנועה פקוקה. צריכת הדלק טובה עם נתון של 9 ק"מ לליטר במבחן שלנו.

  מנוע ה-2.0 ל' (280 כ"ס) טרם נבחן לאחר מתיחת הפנים.

   

 • נוחות והתנהגות

  כיול המתלים של סקודה סופרב 2021 יחסית רך, וזה עוזר למכונית לספוג היטב פגמים קטנים וטלאי כביש, אבל לא מסייעים מספיק במעבר על שיבושים גדולים. כשעולה המהירות מורגש מחסור בריסון בנסיעה על כביש גלי, ונדנוד המרכב יחסית גדול. גם עם בולמים אדפטיביים הטיפול בשיבושים גדולים כמו פס האטה, או שיבושים חדים לא מושלם. רעשי הכביש מעט בולטים מדי.

  היכולת דינמית טובה מאוד. סופרב צולחת עיקולים בקצב טוב, ומגיבה באופן נכון להעברות משקל, למרות הריסון החסר.

   

 • תמורה למחיר

  למרות גילה המתקדם, היא ממשיכה להציע תמורה טובה. שילוב של מרחב גדול, שימושיות גבוהה, איכות ראויה, הנדסת אנוש טובה, יכולות גבוהות ושפע של גרסאות ורמות גימור.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2021 הגרסה הנמכרת הייתה אמבישן 1.5 ליטר טורבו עם כ-550 יחידות.

  אחריה גרסת סטייל 1.5 ליטר טורבו עם כ-350 יחידות.

   

 • מה חדש בסקודה סופרב 2021

  רמת גימור 'ספורטליין' מאבדת את המתלים הספורטיביים המונמכים ב-15 מ"מ, ובמקביל מקבלת גלגל ההגה קטום. מופסק ייבוא גרסאות הדיזל בגלל בעיות מלאי, ומופסק שיווק רמת הגימור הבסיסית, 'ביזנס', שנועדה עבור מכרז הליסינג של משרד הביטחון לרכבי תתי-אלופים. רמה זו נוספה בשנה שעברה וממילא לא היתה פתוחה לציבור.

 • סיכום

  מצטיינת ולטעמנו אף מהווה חלופה ראויה לבנות סוגה ממותגי היוקרה.

סקודה סופרב 2021 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג סקודה סופרב

כתבות ומבחני דרכים סקודה סופרב

ברשותך סקודה סופרב?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5