מזל טוב: לקסוס חוגגת מיליון מכוניות היברידיות - אוטו

מזל טוב: לקסוס חוגגת מיליון מכוניות היברידיות

11 שנים מאז מסרה את המכונית ההיברידית הראשונה שלה, לקסוס מציינת את מסירת ההיברידית המיליון שלה

בטקס חגיגי במילאנו, איטליה, מסרה לקסוס את המכונית ההיברידית המיליון במספר מתוצרתה. המכונית, מדגם NX300, נמסרה ללקוח המאושר בטקס חגיגי על ידי אלן אויטנהובן, נשיא לקסוס אירופה.
לקסוס מסרה את המכונית ההיברידית הראשונה מתוצרתה, RX400H באפריל 2005. כעת, בדיוק 11 שנים מאוחר יותר, היא מסרה את המכונית המיליון. כ-350 אלף מכוניות היברידיות מתוצרתה נמכרו בצפון אמריקה, כמעט 240 אלף באירופה (באירופה 64% מכלל מכוניות לקסוס שנמכרו היו היברידיות!), כ-225 אלף מכוניות ביפן, כמעט 100 אלף בסין, כ-70 אלף בשאר יבשת אסיה והשאר מפוזרות ברחבי העולם. ומה איתנו? בארץ הקודש יצרנית הפרימיום היפנית החלה לשווק מכוניות היברידיות ב-2008, ועד כה נמסרו כ-3,500 כלי רכב היברידיים.
טוקואו פוקויצ'י, נשיא Lexus International: "המערכת ההיברידית ממשיכה להוות את טכנולוגיית הדגל שלנו. הצבנו יעדים סביבתיים שאפתניים לשנת 2050, והפופולריות של הטכנולוגיה ההיברידית בעולם כולו חשובה לנו מאוד בכדי להשיג יעדים אלה. אני שמח מאוד כי יותר ממיליון לקוחות בעולם כולו שמו מבטחם בדגמים ההיברידיים של לקסוס".
דרור גורלניק, מנכ"ל לקסוס ישראל: "אנו גאים להיות חלק מההישג המרשים של המותג, שכן אנו מאמינים בטכנולוגיה ההיברידית ובמובילות שלה. הטכנולוגיה ההיברידית מייצגת את כל מה שאנו כחברה מאמינים בו: חדשנות, איכות וקיימות. אנו רואים שקהל הלקוחות מתחבר אף הוא לערכים אלו, ולראיה, 70% מלקוחותינו בוחרים לרכוש דגם היברידי".
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות