הצונאמי של פורד בדרך? - אוטו

הצונאמי של פורד בדרך?

אחרי תקופה ארוכה של שקט פורד צפויה לחזור למרכז הזירה עם שפע חידושים ושיפורים. יהיה מעניין

אחרי תקופה ארוכה של תרדמת, פורד ישראל עומדת לפני התעוררות שאמורה להביא לתנופה חדשה. המחצית הראשונה של 2015 הייתה מבחינת פורד המשכה של תקופה שקטה, עם המתנה לשינויים משמעותיים; כל הדגמים החדשים והמחודשים שכבר הושקו בארצות-הברית ובאירופה התעכבו שוב ושוב. אבל אותן דחיות הן אלה שיגרמו לכך שבפרק זמן קצר יחסית תציע פורד שפע דגמים משמעותיים.
בהחלט לא מעט
ואלה הדגמים החדשים והמחודשים הצפויים להגיע לכאן בחודשים הקרובים: רכב הפנאי פורד אדג' החדש עם מנועי אקובוסט; רכב הפנאי שחודש, פורד אקספלורר, עם הופעה מעודכנת, אבזור נוסף ושאיפה להביא אותו עם מנועי 2.3 ליטר אקובוסט; כמובן המשפחתית פורד פוקוס המחודשת, שתשווק עם מנועי הטורבו החדשים של פורד וכנראה גם עם תיבה חדשה; המיניוואנים פורד S-מקס וגלאקסי, שעברו חידושים מהותיים, יגיעו לכאן אף הם; לא נפקד מקומה של פורד מונדיאו, המשפחתית הגדולה, שתגיע לכאן כדגם חדש (בישראל); גם המסחרית הקטנה של פורד, פורד קונקט, תגיע לכאן בגרסאות מחודשות.

בפורד ישראל עדיין לא החליטו בעניין המכונית האייקונית של החברה; פורד מוסטנג החדשה מיועדת להגיע לכאן, אך מחיר גבוה יחסית בגרסת מנוע אקובוסט מאפיל על אופציית היבוא הסדיר. פתרון אפשרי הוא יבוא המוסטנג לפי הזמנה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות