אודי Q7 2017 - אוטו

אודי Q7 2017 יד שניה

אודי Q7 2017 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח יוקרה
גירסה מומלצת:
12.7 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

אודי Q7 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות רכב פנאי גדול עתיר טכנולוגיה, עשוי למופת, קל משקל, ביצועים מעולים, יכולת דינמית מצוינת, נוחות נסיעה טובה.
חסרונות אבזור הבטיחות המקורי – חסר(!), עיצוב לא מרשים ביחס לרכב שטח, שורה שלישית בעיקר לילדים.
בשורה התחתונה רכב פנאי מרשים ביותר.

אודי Q7 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  ביוני 2015 החל שיווקו המקומי של הדור השני לאודי Q7. הדגם החדש קל מקודמו באופן משמעותי, עד 325 ק"ג לפי הגרסה, ונראה בהתאם: יותר מעודן, פחות מגושם.

  בתחילת השיווק הוצעו מנוע דיזל ומנוע בנזין, שניהם בנפח 3.0 ליטר. את שניהם משרתת תיבה אוטומטית עם שמונה הילוכים וההנעה היא כפולה. מנוע הבנזין (TFSI) מנפק 333 כ"ס ו-44.8 קג"מ. לדיזל (TDI) הספק נמוך יותר העומד על 272 כ"ס אך המומנט גדול בהרבה, עם 61.2 קג"מ.

  בהמשך השנה הצטרף מנוע דיזל 2.0 ליטר מוגדש, המייצר 218 כ"ס. פחות הספק, יותר חיסכון בדלק. תודות לשיפורים במנועים והרבה בזכות ההפחתה הגדולה במשקל, רושמת Q7 החדשה שיפור בצריכת הדלק המגיע עד ל-28%.

  אודי Q7 החדשה כוללת שבעה מושבים, תפעול חשמלי למושבים הקדמיים (כולל זיכרונות לנהג) ולפתיחת דלת תא-המטען, גג זכוכית נפתח, בקרת אקלים מפוצלת לארבעה אזורים, מערך המולטימדיה של אודי (MMI) עם מצלמה ובלוטות', מפתח חכם, חישוקי 19", חיישני חנייה היקפיים, פנסי קסנון ועוד; המחיר לגרסאות הבנזין והדיזל זהה.

  בנוסף, תוצע רמת גימור משונמכת; חמישה מושבים, חישוקי "18, בקרת אקלים עם שני אזורים. המחיר נמוך ב-11%. רמת הגימור הגבוהה מאוד, לקשרי, כוללת את לוח המחוונים המוקרן, מערכת שמע של בוז, מצלמות היקפיות, חניה אוטומטית – ובעיקר: קפיצי-אוויר.

  חבילת פרימיום היא בפסגת ההיצע, ומוסיפה תאורת לד מלאה, מושבים מאווררים בריפוד עור מהודר במיוחד – והכי חשוב: מערכת למניעת תאונה עירונית ובקרת שיוט אדפטיבית. מערכות התרעה על סטייה מנתיב או רכב בשטח מת גם הן ברשימת האבזור, ויימסרו לכל דורש תמורת תשלום נוסף.

 • עיצוב ונוכחות

  אודי Q7 2017 מצליח להיראות קטן משמעותית מהדור הקודם, למרות שההבדלים במידות בפועל קטנים למדי; הוא נראה קטן יותר ובעיקר פחות מאיים, ומזכיר גרסת סטיישן מוגבהת של A6.

  מלפנים ה-Q7 עדיין מרשים עם הגריל הגדול והעיצוב נאה. עם זאת, אפקט ההגעה המרשים של הדור הראשון איננו.

   

 • תא נוסעים ומטען

  כבר שנים שאודי מצטיינת באיכות תאי הנוסעים שהיא מייצרת - עם שילוב בין חומרים איכותיים לגוונים נאים. המחוונים המוקרנים מאחורי ההגה מקנים תחושה מאוד מודרנית, המרחב מאחור מצוין ולכל מושב אפשרות כוונון נפרדת. שורת המושבים השלישית נפתחת (ומתקפלת) חשמלית, עשויה מצוין - אך מתאימה יותר לילדים מאשר למבוגרים.

 • מנוע וביצועים

  גרסת הדיזל הבסיסית (218 כ"ס) זריזה מספיק. אין כל מחסור בכוח אבל חסר מחץ. מנוע הדיזל החזק (272 כ"ס) יוצר פער גדול בינו לבין החלש יותר והיה הכי ״נכון" לרכב מבין שלושת המנועים בהם מצויד ה-Q7. המנוע חזק, פעולתו מאוד לינארית ואין כל תחושה של כוח מתפרץ כמו שיש בחלק מהמתחרים. תיבת ההילוכים תפקדה מצוין ותרמה אף היא לתחושה זו.

  מנוע הבנזין (333 כ"ס) מציע גם הוא כוח זמין תמיד, וגם כאן הוא מוגש בצורה מאוד לינארית, גם כאשר לוחצים אותו למקסימום. התחושה, לכן, שה-Q7 עם מנוע הבנזין פחות זריז ממה שהמספרים מספרים.

   

 • נוחות והתנהגות

  רכב המבחן צויד באופצית מתלי האוויר, והתוצאה היא רכב מאוד נוח. נציין לטובה את השקט ששרר בתא הנוסעים, ובייחוד את החלונות הכפולים שעוזרים להשיג את הדממה הזו.

  בפיתולים הראה ה-Q7 הראה שיש לו יכולת לנוע במהירות גם בהם, אבל זה לא הקטע שלו. ההגה קל מדי גם במצב הדינאמי של המתלים, והתחושה בנהיגה מאוד מנותקת.

   

 • תמורה למחיר

  ביחס לקבוצה וביחס ליכולתו - אודי Q7 2017 מציע תמורה טובה מסוגה - למרות המחסור באבזור בטיחות מתקדם תקני.

 • מה חדש באודי Q7 2017

  במחצית השניה של 2017 הציגה אודי ישראל גרסה נטענת ל-Q7, העונה לשם אי-טרון (e-tron). לגרסה זו של ה-Q7 חטיבת כוח שמשלבת בין מנוע דיזל בנפח 3.0 ל' (V6) שמייצר 258 כ"ס לבין מנוע חשמלי עם 128 כ"ס. ההספק המשולב הוא 374 כ"ס והמומנט 71.4 קג"מ. טעינה מלאה (משקע תעשייתי בהספק 7.2 קילוואט) תארך שעתיים וחצי ותספק טווח חשמלי של 54 ק"מ.

  בזכות הטבת המס, גם כאן מדובר בגרסה שאינה יקרה מהותית מרמות הבסיס בהן שווק הרכב בעבר, אך מציעה רמת אבזור גבוהה יותר משמעותית.

   

 • סיכום

  הדור השני של ה-Q7 מבצע קפיצה מרשימה בשפע תחומים: נוחות, אבזור, בטיחות, תא נוסעים וגם חיסכון בדלק.

אודי Q7 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה

כתבות ומבחני דרכים אודי Q7

ברשותך אודי Q7?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5