פורד טרנזיט קאסטום - אוטו

פורד טרנזיט קאסטום

פורד טרנזיט קאסטום יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

פורד טרנזיט קאסטום 2024 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  פורד קאסטום הוא הרכב המסחרי הבינוני של היצרנית. מדובר בדגם חדש-יחסית בהיצע והוא הוצג לראשונה רק בשנת 2012. הדור השני נחשף בשנת 2022, ודגם זה גם ישמש כבסיס לדור הבא של פולקסווגן טרנספורטר.

  הקאסטום החדש ארוך מקודמו: אורכו 545 ס"מ (11 ס"מ יותר) ובסיס הגלגלים שלו צמח ל-350 ס"מ (20 ס"מ יותר). מעניין לציין שהוא נמוך מקודמו על מנת לאפשר תנועה חופשית יותר בחניונים נמוכי תקרה – אבל זה גורר נפח הטענה מירבי נמוך יותר של 6,800 ל' במקום 8,800 ל' בדור היוצא.

  מנגד, קאסטום החדש מציע דלתות רחבות מאחור ומהצד המאפשרות הכנסת משטח תקני בקלות. כושר ההטענה עומד על 1,282 ק"ג וכושר הגרירה המירבי על 2,590 ק"ג.

  באופן מעניין, פורד טרנזיט קאסטום מוצע בעולם עם יחידות הנעה מגוונות: דיזל בנפח 2.0 ל' עם 170 כ"ס לצד יחידת הנעה היברידית-נטענת (שלא תגיע לישראל) ובגרסה כל חשמלית שגם היא צפויה להגיע ארצה.

  השיווק בישראל החל בחודש מרץ 2024.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • גרסאות ורמות גימור

  פורד טרנזיט קאסטום 2024 מוצע בישראל בגרסה אחת וברמת גימור יחידה: 2.0 ל' דיזל, 170 כ"ס, תיבה אוטומטית. בעתיד צפויה להגיע גם גרסה כל-חשמלית.

  מפרט האבזור עשיר יחסית לרכב מסוגו: מצלמת נסיעה לאחור וחיישני חנייה מלפנים ומאחור, מפתח חכם, מערכת מולטימדיה עם מסך 13 אינץ', ממשק סלולרי לאנדרואיד ולאפל, טעינה אלחוטית, מחוונים מוקרנים ועוד.

  מרווח הטיפולים עומד על 24 חודשים או 40,000 ק"מ.

 • בטיחות

  פורד טרנזיט קאסטום 2024 בדק ע"י יורו NCAP (שנת 2024) וקיבל דירוג של 4 כוכבים (עם חבילת הבטיחות המוצעת בישראל). הציונים הם 75% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 83% בהגנה על הולכי רגל ו-62% במערכות בטיחות.

  היצע מערכות הבטיחות המתקדמות כולל: מערכת בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב, זיהוי תמרורים, עמעום אורות אוטומטי, התרעה על עייפות נהג ועוד.

 • מה חדש בפורד טרנזיט קאסטום 2024

  בחודש מרץ 2024 החל שיווק פורד טרנזיט קאסטום החדש בישראל.

 • סיכום

   

פורד טרנזיט קאסטום גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג פורד טרנזיט קאסטום
פורד טרנזיט קאסטום גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
1995
170
2,217
282,000
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים פורד טרנזיט קאסטום

ברשותך פורד טרנזיט קאסטום?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5