יונדאי איוניק 2017 - אוטו

יונדאי איוניק 2017 יד שניה

יונדאי איוניק 2017 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות
גירסה מומלצת:
27.7 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

יונדאי איוניק 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות דגם היברידי כל-חדש עם צריכת דלק מצוינת, יחידת כוח יעילה, אבזור נדיב, התנהגות בטוחה, אחריות מוארכת.
חסרונות נוקשה בעיר, רעשי כביש מחוצה לה, עיצוב פנים שגרתי, מרווח ראש גבולי לגבוהים.
בשורה התחתונה המשפחתית הנבחרת בישראל.

יונדאי איוניק 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הגרסה הנמכרת: 'פרימיום', היברידית.

  עבור יונדאי, איוניק היא הרבה יותר מאשר עוד דגם. אפילו יותר מאשר עוד דגם היברידי. זו המשפחתית החדשה של יונדאי, המכונית שמראה את הכיוון מבחינת עיצוב וטכנולוגיה. במילים אחרות: העתיד אותה יונדאי סימנה.

  איוניק הגיעה לישראל בסוף 2016, כשהמכירות בפועל החלו בינואר 2017. היא מבוססת על פלטפורמה "הירוקה" חדשה שפותחה במיוחד כדי להציע אפשרות היברידית, היברידית פלאג אין, וחשמלית, וחולקת את הפלטפורמה ומרבית המכלולים עם קיה נירו.

  אורכה, 447 ס"מ, נמצא פחות או יותר בלב קטגוריות המשפחתית, כשבסיס הגלגלים הוא מהארוכים בקבוצת המשפחתיות – 270 ס"מ. הצלילית הנמוכה עוזרת להשיג מקדם גרר נמוך מאוד של 0.24 CD.

  חטיבת הכוח זהה לזו שבנירו: מנוע בנזין אטמוספרי בנפח 1.6 ל' שמייצר 105 כ"ס, ומנוע חשמלי, 43.5 כ"ס, מספקים יחדיו 141 כ"ס. הכוח עובר לגלגלים הקדמיים דרך תיבה דו-מצמדית עם שישה הילוכים. הסוללות למנוע החשמלי הן מסוג ליתיום-יון וממוקמת מתחת למושב האחורי, כדי לא לגרוע מנפח תא המטען.

  יונדאי איוניק 2017 משווקת בשתי רמות גימור כשבסיסית, 'פרימיום', נמצא מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית "7 (דור חדש למערכת ה'קונקטד') שכוללת מצלמה ובלוטות' כמו גם אפליקציות שונות, חישוקי "17 (עם צמיגים רחבים ונמוכים: 225/45), בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם ומשטח טעינה אלחוטי לסמארטפון. רמת גימור 'סופרים' מוסיפה מחוונים מוקרנים שמשנים את עיצובם בין מצב רגיל לספורט, כיוון חשמלי למושב הנהג ותאורת לד אחורית נאה יותר.

  אחת הבשורות באיוניק היא רשימת האבזור הבטיחותי הארוכה (בדומה לנירו). היא כוללת שבע כריות אוויר, בלימה אוטונומית (כוללת זיהוי הולכי הרגל), התרעה ותיקון סטייה מהנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית (פריט נדיר גם במכוניות יקרות בהרבה בתקופה זו) ועוד. רמת 'סופרים' מוסיפה מערכת ניטור שטחים מתים.

 • עיצוב ונוכחות

  לטובת האווירודינאמיות נבחרה צללית נמוכה. הצורה הזו אולי יעילה – אבל לא הכי מושכת. כדי לשפר את המצב המכונית מעוטרת בכרום ובפנסי לד, כך שהתוצאה נאה.

 • תא נוסעים ומטען

  העיצוב השגרתי ממשיך גם לסביבת הנהג עם פקדים שאינם נראים מודרניים ושילוב צבעים, אפור-שחור סתמי. על העדר ייחודיות איוניק מפצה בהמון אבזור. המרווח מלפנים טוב, מאחור הוא מעט מצומצם לגבוהים. הראות לאחור מאוד מוגבלת גם בגלל פיצול השמשה וגם כי אין מגב. המושבים סבירים. תא המטען גדול, אך פחות נוח לשימוש בגל כיסוי שלא נפתח עם פתיחת דלת התא.

 • מנוע וביצועים

  למעט השהיה קלה כאשר מנסים לזנק ממש מהר, מדובר ביחידת כוח נעימה עם יכולת טובה שמייצרת קצב גבוה בקלות. בעיר אפשר לנוע לא מעט על חשמל, וכניסת מנוע הבנזין מורגשת. צריכת הדלק מצוינת.

 • נוחות והתנהגות

  יונדאי איוניק 2017 מעט נוקשה, במהירות עירונית מתקשה להתמודד עם רצף שיבושים בינוניים ובמיוחד על פגמים גדולים. מחוץ לעיר המצב משתפר. רעשי הכביש בולטים. התנהגות הכביש טובה.

 • תמורה למחיר

  אומנם מעט יקרה ממשפחתית ממוצעת, והמראה מעט פשוט, אבל היא מציעה חבילה טובה עם טכנולוגיה מתקדמת ואבזור שופע. בנוסף היא מוצעת עם אחריות ארוכה – חמש שנים לכלל הרכב ושבע שנים למערכת ההיברידית. בזכות התמורה הגבוהה היא נבחרה כמשפחתית השנה בתחרות "אוטו השנה 2017".

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2017 הגרסה הנמכרת הייתה פרימיום 1.6 ליטר היבריד עם כ-6200 יחידות.

  אחריה גרסת סופרים 1.6 ליטר היבריד עם כ-900 יחידות.

 • סיכום

  שינתה את התמונה בתחום המשפחתי.

יונדאי איוניק 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
יונדאי איוניק גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1580
141
1,066
-
1580
141
1,099
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים יונדאי איוניק

ציון ותגובת גולשים

ברשותך יונדאי איוניק?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

2
 • בני

  האוטו שלי

  יונדאי איוניק 1.6 ל' היברידי, אוט', Premium
  מודל: 2017 - 2017

  תאריך: 08.06.2023

  מומלץ חסכוני אך אחזקת התיבה בעייתית

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 0

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

 • יהודית ויזל

  האוטו שלי

  יונדאי איוניק 1.6 ל' היברידי, אוט', Premium
  מודל: 2017 - 2017

  תאריך: 18.07.2023

  מעולה ונעימה לנסיעה

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 0

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5