קיה פורטה 2014 - אוטו

קיה פורטה 2014 יד שניה

קיה פורטה 2014 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
14.2 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2013

קיה פורטה 2014 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב נאה בחוץ ובפנים, אבזור מכובד, איכות הרכבה טובה, נוחות נסיעה סבירה.
חסרונות אין אבזור בטיחות עדכני, מרווח הראש לגבוהים גבולי, לקבלת ביצועים נדרש סל"ד גבוה וההגה קל מדי.
בשורה התחתונה מהמשפחתיות היותר טובות בישראל.

קיה פורטה 2014 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  ב-2012 הוצגה קיה פורטה חדשה, אשר נראית הרבה יותר אגרסיבית ומוצקה ביחס לדור היוצא. עיצוב הפנים עשה גם הוא את הצעד המתבקש ונראה מודרני ועדכני. כמו בשאר דגמי קיה גם כאן נזהה הטייה קלה של הקונסולה המרכזית אל עבר הנהג, כמו שהיה מקובל בב.מ.וו בעבר.

  בסיס הגלגלים של הפורטה הוארך ב-5 ס"מ ל-270 ס"מ סך הכל, כאשר לאורך הכולל נוספו 3 ס"מ והוא עומד על 456 ס"מ. היא נמוכה בסנטימטר אחד וחצי מהדור הראשון עם 144.5 ס"מ ורחבה יותר בחצי סנטימטר עם 178 ס"מ. נפח תא המטען צמח ב-6 ליטרים ל-421 סך הכל, שהם מעט מתחת לממוצע בקטגוריה.

  היצע המנועים כולל מהדורה משופרת של מנוע ה-1.6 ליטר של החברה. הוא מספק כעת 130 כ"ס (תוספת של 6 סוסים), ומשודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים. הפורטה מוצעת בשתי רמות גימור כשכבר בזו הבסיסית היא כוללת בקרת שיוט ומערכת שמע עם בלוטות' ושליטה מההגה. גרסת ה-EX המצוידת יותר מוצעת עם חישוקים קלים, בקרת אקלים מפוצלת (עם פתחי מיזוג מאחור) ותאורת יום מסוג לד.

 • עיצוב ונוכחות

  קיה פורטה 2014 מציגה עיצוב אלגנטי ומושך. החזית לובשת כמובן את 'לוע הנמר' הקוריאני, אלא שכאן היא קמורה ומשתלבת היטב בחרטום הקצר. הפורטה ארוכה ורחבה מבעבר אך גם נמוכה יותר, מה שיוצר פרופורציות דינאמיות יותר ומראה נקי.

 • תא נוסעים ומטען

  התחושה בתא הנוסעים נעימה, למרות הגוונים הכהים והפלסטיקה הפשוטה. תנוחת הנהיגה טובה למדי לנמוכים אך לגבוהים קו הגג עלול להסתיר. מאחור המושב מעט נמוך ויש בו מרחב טוב לרגליים, אך גם כאן המרווח לראש אינו נדיב. תא המטען מציע נפח טוב אך אין לו כפתור פתיחה חיצוני (ניתן לפתוח אותו מרחוק באמצעות המפתח, או באמצעות מתג בתא הנוסעים).

 • מנוע וביצועים

  יחידת הכוח של קיה פורטה 2014 נעימה ומעניקה ביצועים טובים למי שלא יתבייש ללחוץ על המצערת. המנוע אוהב לחיות בסל"ד גבוה, אך שם הוא מעט רועש. התיבה עובדת היטב גם היא, חלקה ומהירה. בתנאים מגוונים צריכת הדלק נעה סביב 13.5 ק"מ לליטר. בהחלט נאה.

 • נוחות והתנהגות

  הפורטה מתמודדת לא רע עם שיבושים קטנים ופעולת המתלים מעניקה תחושה פרוגרסיבית גם על פני שיבושים גדולים. רעשי הכביש מעט נוכחים מדי וכך גם הרוח.

   

  לפורטה יכולת טובה בפיתולים והתנהגות בטוחה וצפויה. לכך מצטרף ריסון טוב של תנודות השלדה, ותגובות נכונות להרפיות מהמצערת. ההגה הקל קצת פחות טוב ומעניק תחושה מלאכותית ומנותקת.

   

 • תמורה למחיר

  בקיה כבר לא מתהדרים במחיר זול מהמתחרים. עם זאת, התמורה בכל הגרסאות טובה, וגם רמת הגימור הבסיסית מאובזרת למדי. האחריות הארוכה (7 שנים) מוסיפה ראש שקט למשוואה.

 • מה חדש בקיה פורטה 2014

  אין עדכונים בשנת המודל 2014.

 • סיכום

  משפחתית טובה באמצע הדרך.

קיה פורטה 2014 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
קיה פורטה גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1591
130
439
-
1591
130
447
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים קיה פורטה

ברשותך קיה פורטה?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5