קיה פיקנטו 2017 - אוטו

קיה פיקנטו 2017 יד שניה

קיה פיקנטו 2017 יד שניה

קטגוריה: מיני
גירסה מומלצת:
18.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

קיה פיקנטו 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות דור חדש, עיצוב, מרחב לנוסעים, אבזור, מערכות בטיחות
חסרונות נוחות נסיעה, צריכת דלק
בשורה התחתונה מצדיקה את המוניטין

קיה פיקנטו 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השלישי של קיה פיקנטו, שנחשף בתחילת 2017, נכנס לנעליים גדולות במיוחד. הדור היוצא זכה בישראל להצלחה גדולה, ולאורך שנות שיווקו שמר על מעמדו כמכונית המיני הנמכרת ביותר בקבוצה. על אף הצהרותיה של קיה כי מדובר בדגם "חדש לחלוטין", הפיקנטו החדשה דומה במידותיה לדגם הקודם, על בסיס גלגלים שארך בשיעור קטן ל-240 ס"מ (+1.5 ס"מ), אם כי תא המטען גדל ב-25% (255 ליטר).

  העיצוב החיצוני מהווה המשך ישיר לזה הקודם, עם תרגום עדכני ונאה בפני עצמו. סביבת הנהג מעוצבת ברוח התקופה, עם מסך מולטימדיה דומיננטי במרכז הדשבורד, ומראה מכובד באופן כללי. הדמיון נשמר גם בגזרת יחידות ההנעה, עם אותם מנועי 1.0 ליטר ו-1.2 ליטר (69 ו-84 כ"ס בהתאמה) ואותן תיבות הילוכים, בין אם זו הידנית (5 הילוכים) או האוטומטית (4 הילוכים); בחו"ל מוצעת גם גרסת 1.0 ליטר טורבו - כרגע עם תיבה ידנית בלבד.

  הקלף החזק של הפיקנטו החדשה הינו היצע מערכות הבטיחות האקטיביות, המוצעות כבר בגרסת הבסיס, כשגם אבזור הנוחות עשיר בפני עצמו.

 • עיצוב ונוכחות

  הדור החדש של הפיקנטו נראה – וזה לא רע – כמו עדכון של הדור הקודם. גרסה יפה, מודרנית ועכשווית יותר לעיצוב החינני של קודמו.

 • תא נוסעים ומטען

  תא הנוסעים נראה עשיר בהרבה מהמקובל בקטגוריה, במיוחד בגרסאות המצוידות במסך המגע. חבל רק שהאווירה קודרת. מרווח פנים טוב, נפח תא המטען טוב יותר מבעבר.

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.25 ליטר מעניק ביצועים סבירים, גם אם לא נמרצים במיוחד, אך פעולה נעימה גם בסל"ד גבוה יחסית. תצרוכת הדלק אינה מרשימה למכונית עירונית קטנה.

 • נוחות והתנהגות

  הפיקנטו החדשה קצת יותר נוחה מקודמתה (וגם בידוד הרעשים שופר), אך פגמים עירוניים גדולים עדיין מוציאים אותה משלוותה. מחוץ לעיר ובמהירות גבוהה הנוחות משתפרת. התנהגות הכביש יותר נחושה ובוגרת.

 • תמורה למחיר

  קיה בהחלט צעדה קדימה עם הפיקנטו החדשה, שממשיכה להציע מנעד יכולות נהדר כבעבר (איכות, שימושיות, אבזור ובטיחות - וגם אחריות ארוכה). המחיר נותר דומה - בדיוק כמו התמורה הטובה.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2017 הגרסה הנמכרת הייתה EX 1.25 ליטר עם כ-6200 יחידות.

  אחריה גרסת LX 1.2 ליטר עם כ-5000 יחידות.

 • מה חדש בקיה פיקנטו 2017

  דור חדש לגמרי אשר נחשף בתחילת שנת 2017. הפיקנטו החדשה הושקה בישראל במרץ 2017, ועדיין סיימה את השנה – בפעם השלישית! – כמכונית הכי נמכרת בישראל.

 • סיכום

  הדור היוצא היה הצלחה גדולה - הדור הנכנס מצדיק את המשכה.

קיה פיקנטו 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג קיה פיקנטו
קיה פיקנטו גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1248
84
632
-
998
67
474
-
1248
84
644
-
998
67
526
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים קיה פיקנטו

ברשותך קיה פיקנטו?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5