קיה פיקנטו 2018 - אוטו

קיה פיקנטו 2018 יד שניה

קיה פיקנטו 2018 יד שניה

קטגוריה: מיני
גירסה מומלצת:
18.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

קיה פיקנטו 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, מבחר גרסאות, מרחב פנים
חסרונות צריכת דלק באוטומטיות, נוחות נסיעה
בשורה התחתונה מהטובות בקבוצה

קיה פיקנטו 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  רבת המכר של הסגמנט המשיכה להוביל את הקטגוריה גם ב-2018. כדי לחזק את היצע הגרסאות נוספה בשנה זו רמת גימור חדשה, 'GT-ליין'. הגרסה החדשה מציעה עיצוב "ספורטיבי", והיא יורשת את דגם ה"ספורט" שהוצע בישראל בדור הקודם במרכב שלוש דלתות.

  הפעם, GT-ליין מוצעת במרכב חמש דלתות, לאחר שקיה הפסיקה את ייצור הפיקנטו שלוש דלתות.

  פיקנטו זוכה בגרסה זו לאיפור ספורטיבי נאה, כמקובל בקו ה-GT-ליין של היצרנית הקוריאנית, שמוצע בחו"ל בשפע דגמים. כך למשל החזית אגרסיבית יותר בזכות עדכונים לכונסי האוויר, לתאורת היום ולפנסי הערפל. יש גם חישוקי "16 במקום "15 בגרסה הבכירה ביותר עד כה (EX). יש גם תאורת לד אחורית, פתח מפלט כפול ובוהק וחלון גג נפתח, ועיטורים אדומים לחלקים שונים כמו מסגרות כונסי האוויר, חצאיות הצד ותחתית הפגוש האחורי. תא הנוסעים זוכה לטיפול דומה וכולל דוושות מאלומיניום, גלגל הגה ספורטיבי קטום וריפוד בצבע שחור משולב באדום.

  בדומה לגרסת ה-EX שעד כה הייתה הבכירה בהיצע, גם ה-GT-ליין מציעה בקרת אקלים, מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך "7 ומצלמת נסיעה לאחור.

  אבזור הבטיחות לא השתנה וכולל מערכת בלימת חירום אוטונומית מקורית ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

  מבחינה טכנית לא חל שינוי, ו-GT-ליין תציע את מנוע ה-1.25 ליטר (84 כ"ס) ותיבת ארבעה הילוכים אוטומטית. קיים גם מנוע 1.0 ל' שמוצע עם תיבה ידנית או אוטומטית ובשני המקרים רק ברמת הגימור LX הבסיסית.

 • עיצוב ונוכחות

  הדור השלישי של פיקנטו שומר על מידות ומאפייני עיצוב דומים לשל הדור היוצא, ובכל זאת ההופעה מודרנית ונאה. רמת גימור GT-ליין מציעה יותר "אופי" עיצובי.

 • תא נוסעים ומטען

  לסביבת הנהג עיצוב פשוט וענייני. איכות החומרים סבירה לקטגוריה, מרקמם מוצק ותחושה טובה וחסונה — אבל השימוש הגדול בגוון השחור יוצר תחושה מעט קודרת. מרווח פנים טוב, נפח תא המטען מהגדולים בקטגוריה.

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.0 ל' (67 כ"ס) שמוצע גם בשילוב לתיבה ידנית, מציע ביצועים סבירים, וצריכת דלק טובה. מנוע ה-1.2 ל' (84 כ"ס) יעיל יותר בתנועה בין-עירונית וגם שקט יותר, אך התיבה האוטומטית המיושנת עם ארבעה הילוכים, מונעת מיצוי מלא של היכולת.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה סבירה בעיר, טובה יותר מחוץ לעיר. אבל רמת הרעש – רוח, כביש ורעשי מנוע – גבוהה למדי, ופוגמת באיכות הנסיעה הכוללת.

 • תמורה למחיר

  רמת הגימור הבסיסית מספקת, אבל הרמות הגבוהות יותר יוסיפו לא למעט לתחושה. פיקנטו היא אחת מהמכוניות הטובות בקטגוריה עם חבילה מאוד מגובשת של שימושיות, יחידת כוח, אבזור בטיחות וגם אחריות מורחבת (3+4 שנים).

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2018 הגרסה הנמכרת הייתה LX 1.25 ליטר עם כ-8700 יחידות.

  אחריה גרסת LX 1 ליטר עם כ-300 יחידות.

   

 • מה חדש בקיה פיקנטו 2018

  בשנת 2018 החל בישראל שיווק גרסת ה-GT-ליין בעלת איפור ועיצוב ספורטיבי ונאה ותוספת אבזור.

 • סיכום

  מהטובות בקטגוריה

קיה פיקנטו 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
קיה פיקנטו גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1248
84
713
-
1248
84
702
-
998
67
558
-
1248
84
716
-
998
67
620
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים קיה פיקנטו

ברשותך קיה פיקנטו?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5