אופל אסטרה 2016 - אוטו

אופל אסטרה 2016 יד שניה

אופל אסטרה 2016 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות
גירסה מומלצת:
18.2 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2016

אופל אסטרה 2016 יתרונות וחסרונות

יתרונות אבזור בטיחות, נוחות והידור ברמת הגימור הגבוהות, ביצועים נאים וגם כושר דינמי, חסכני, יעילות בסטיישן.
חסרונות אבזור בטיחות מתקדם חסר ברמת הגימור הנמוכה, נוחות נסיעה בינונית ורעשי כביש ורוח בולטים מדי.
בשורה התחתונה משפחתית מבצעת, מאובזרת ובטוחה – מהטובות בז'אנר.

אופל אסטרה 2016 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  בסוף 2015 הציגה אופל דור חדש לאסטרה. הדגם החדש יושב על פלטפורמה חדשה לחלוטין אשר הורידה ממשקלה בין 120 ק"ג ל-200 ק"ג ביחס לדור היוצא.

  הדור החדש של אסטרה מצויד בהיצע מנועים (דיזל ובנזין) בטווח הספקים רחב הנע בין 95 כ"ס ל-200 כ"ס. מנוע הבנזין הבסיסי בחו״ל יהיה ה-1.0 ליטר משולש הצילינדרים שיפיק כאן 105 כ"ס. מעליו יוצע מנוע טורבו-בנזין חדש בנפח 1.4 ליטר המפיק 150 כ"ס ו-25 קג"מ. היצע הדיזל יחל ב-1.6 ליטר ובתפוקה של 95 כ"ס.

  בתחום האבזור מוצע דור חדש למערכת המולטימדיה של אופל (Inelilnk), ומגוון רחב של מערכות בטיחות אקטיביות. אלה כוללות מערכות לזיהוי תמרורים, שמירה אקטיבית על נתיב הנסיעה, התרעה על רכב בשטחים מתים, מגביל מהירות, בקרת שיוט אדפטיבית ועזר לחנייה.

 • עיצוב ונוכחות

  אופל אסטרה 2016 נראית מודרנית ועדכנית, עם חזית נעימה לעין, אך אין לה נוכחות בולטת במיוחד.את הפרופיל מעטר קו כרום המשתלב בקורה האחורית בצורה המזכירה את האדם הקטנה.

 • תא נוסעים ומטען

  המראה המודרני ממשיך פנימה לסביבת הנהג הנעימה. המחוונים העיקריים קטנים מדי, והמשניים מעט מוסתרים, אבל צג המולטימדיה הנוח והנאה ("8 ברכב המבחן, "7 ברמת האבזור הבסיסית) מפצה על כך.

  תנוחת הנהיגה טובה, אך עבור רובינו משענת מושב הנהג לא היתה תומכת מספיק. אופל גאה בכך שלמרות צמצום המידות החיצוניות, מרחב הפנים דווקא גדל, ואכן יושבי המושב האחורי זוכים למרחב נדיב. עם זאת, אין פתחי מיזוג מאחור. תא המטען גדול יחסית ושימושי.

   

 • מנוע וביצועים

  לאסטרה מנוע 1.4 ליטר טורבו שמייצר 150 כ"ס ומשודך לתיבה אוטומטית עם שישה הילוכים.

   

  מדובר במנוע נעים ויעיל, אך השילוב עם תיבה קצת עצלה, ופעולה מאוד ליניארית של המנוע, מטעים לחשוב שהאסטרה איטית משהיא באמת.

  במסלול המבחן המגוון גמאה האסטרה 12.8 ק"מ לליטר – נתון לא רע – ובקטעים בין עירוניים נינוחים יחסית קיבלנו כ-18 ק"מ לליטר.

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה טובה למדי. האסטרה מסתדרת היטב עם רוב סוגי השיבושים, למרות ששיבושים קטנים מחוץ לעיר מורגשים יותר מהרצוי. לתחושה מסייע גם ריסון תנודות מוצלח של המרכב. רעשי הכביש בולטים מהרצוי.

  כצפוי ממכונית אירופאית, לאסטרה התנהגות כביש ברמה גבוהה. היא אוחזת היטב, מציעה ניהוג בטוח וצפוי, וקלה לנהיגה מהירה. היא מאוד מאוזנת וסולידית גם אם לא מהנה במיוחד. הבלמים, עם זאת, נטולי מחץ.

   

 • תמורה למחיר

  אופל אסטרה 2016 אינה בין הזולות בקטגוריה, אבל מעניקה תמורה ראויה לכסף – אולם לדעתנו, כאשר לוקחים בחשבון את כל מה שמתקבל ברמת האבזור הגבוהה תמורת תוספת מחיר צנועה-יחסית, בדגש על מערכות הבטיחות - התמורה אף משתפרת.

 • מה חדש באופל אסטרה 2016

  באפריל 2016 נחתה בישראל האסטרה החדשה בגרסאות האצ׳בק וסטיישן. גרסת הסדאן של הדור היוצא (ברלינה), ממשיכה להימכר במקביל.

 • סיכום

  מתחרה ראויה בצמרת המשפחתיות בארץ בזכות ביצועים טובים, מרחב פנימי נדיב וצריכת דלק מרשימה.

אופל אסטרה 2016 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג אופל אסטרה

כתבות ומבחני דרכים אופל אסטרה

ברשותך אופל אסטרה?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5