אופל קרוסלנד X 2018 - אוטו

אופל קרוסלנד X 2018 יד שניה

אופל קרוסלנד X 2018 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח קטן
גירסה מומלצת:
18.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2018

אופל קרוסלנד X 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות שימושיות, ביצועים, אבזור (כולל בטיחות).
חסרונות נוחות (ונינוחות) נסיעה, מחיר.
בשורה התחתונה עושה מה שצריך (וקצת מעבר) להצלחה בקטגוריה הצפופה.

אופל קרוסלנד X 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  אופל קרוסלנד X הוא רכב פנאי קטן שחולק בסיס עם סיטרואן C3 איירקרוס והוצג בתערוכת ז'נבה 2017. הגרסה החשובה לארץ מצוידת במנוע 1.2 ליטר טורבו עם 110 כ"ס ותיבה אוטומטית עם 6 הילוכים - אותו שילוב המוצע בשפע דגמי פיג'ו וסיטרואן.

  הקרוסלנד מוצע ברמת הגימור 'אנג'וי' הכוללת חישוקי "16, מולטימדיה עם צג "7 ומצלמה. רמת הגימור 'אינוביישן' מוסיפה אפשרות לגוון שונה לגג, גג זכוכית, חישוקי "17, ובקרת אקלים מפוצלת. ל'אינוביישן' ניתן להוסיף את חבילות האבזור 'פרמיום' הכוללת גג שמש פנורמי וכניסה והתנעה ללא מפתח או 'פרמיום+' המוסיפה גם תצוגה עילית וצג גדול יותר למולטימדיה.

  מערכות הבטיחות כוללות בלימה אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב וזיהוי תמרורים.

 • עיצוב ונוכחות

  העיצוב אופייני לאופל, עם חזית בולטת כמו בשאר דגמי המותג ליצירת הופעה יותר "רצינית". המרכיב החיצוני הבולט הוא הקורה האחורית, המעוצבת באותו אופן ייחודי בו פגשנו באדם הקטנה. דופן הרכב מפוסלת ומודגשת, וגם אם מאחור הוא נראה מעט גבוה וצר, הרושם הכללי מוצלח.

 • תא נוסעים ומטען

  האווירה בתוך הרכב שונה מאוד מזו שבאחות הצרפתית, היא פחות צבעונית ויותר, ובכן, רצינית. חלק ממשטחי הפלסטיק נוקשים ואינם איכותיים במיוחד, אך החלק העליון רך, ויחד עם הדיפון שמשלב דמוי-עור אפור וקווי העיצוב בכלל, נוצרת אווירה מכובדת. המולטימדיה נסמכת על זו הסבוכה שאנו מכירים מדגמי פיג'ו-סיטרואן, אך באופל, בחוכמה, בחרו שתפעול בקרת האקלים המפוצלת יהיה חיצוני, ודומה למקובל אצלם. תנוחת הנהיגה גבוהה כצפוי, אך לא אידיאלית לנהגים נמוכים. מאחור המרחב טוב, אך מרווח הראש עלול להיות גבולי בגלל גג הזכוכית ברמת הגימור הגבוהה. נפח תא המטען (410 ליטר) נדיב, אך המבנה שלו צר.

 • מנוע וביצועים

  בחרטום הקרוסלנד מוצבת חטיבת הכוח המוכרת של סיטרואן ופיג'ו: מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.2 ליטר המייצר 110 כ"ס ומשודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים. זו חטיבת כוח אפקטיבית למדי, והמנוע נמצא במיטבו במרכז תחום הסל"ד. התיבה מכוילת כך שלפעמים היא "מציבה" את המנוע בסל"ד נמוך שהוא אינו אוהב, מה שגורר רעידות קלות, המורגשות גם בעמידה ובגלישה. יחד עם מערכת דימום/התנעה פעלתנית מדי, הדבר עלול להפריע.

  צריכת הדלק טובה, ונעה בין 12 ק"מ/ל' ביום המבחן שנעשה בתנאים מגוונים, ובין 14.9 ק"מ/ל' בשיוט רגוע.

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה באופל קרוסלנד X 2018 סבירה לרוב, אך שיבושים בינוניים וגדולים מורגשים מעט יותר מהרצוי ופעולת המתלים אינה שקטה תמיד. בכביש הבין-עירוני בולטים גם רעשי רוח וכביש מוחשיים.

  בכביש המפותל בולטת רכינת מרכב מוחשית. כאשר להתנהלות כזו מצטרף הגה שאינו מדויק במיוחד, הקרוסלנד אינו יוצר תחושה של רכב זריז ודינאמי. אבל תחושות לחוד – ויכולת לחוד; הניהוג סולידי ובטוח למדי והאחיזה טובה.

   

 • תמורה למחיר

  מעבר לעובדה כי ברמת הגימור הגבוהה, מחירו של הקרוסלנד קרוב מדי לזה של רכבי פנאי קומפקטיים, הוא צריך להתמודד עם רמת המחיר האטרקטיבית של סיאט ארונה. ובעידן הזה, מחירו של הקרוסלנד, כמו של חלק גדול ממתחריו, כבר אינו מספיק נמוך.

 • מה חדש באופל קרוסלנד X 2018

  שיווק הקרוסלנד X החל, יחד עם אחיו הגדול, גרנדלנד X, במרץ 2018.

 • סיכום

  אופל קרוסלנד X 2018 מציע חבילה טובה המשלבת אבזור עשיר, מערכות בטיחות מתקדמות, שימושיות גבוהה וביצועים נאותים. מנגד, איכות הנסיעה שלו אינה מצטיינת – הוא לא נוח מספיק ורועש מדי – ויהיו כאלה שימצאו כי עיצוב החוץ והפנים שלו שמרני מדי.

אופל קרוסלנד X 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג אופל קרוסלנד X
אופל קרוסלנד X גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1199
110
795
-
1199
110
900
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים אופל קרוסלנד X

ברשותך אופל קרוסלנד X?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5