סקודה אוקטביה 2017 - אוטו

סקודה אוקטביה 2017 יד שניה

סקודה אוקטביה 2017 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
20.8 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

סקודה אוקטביה 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות ביצועים, צריכת דלק, תא מטען, מרחב לנוסעים.
חסרונות נוחות נסיעה, עיצוב פשוט, אבזור בגרסת הבסיסי.
בשורה התחתונה משפחתית מצוינת.

סקודה אוקטביה 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד

 • רקע כללי

  סקודה אוקטביה הוצגה בדורה השלישי בסוף 2012, ולישראל הגיעה באוגוסט 2013. הממדים גדלו בשיעור ניכר בזכות פלטפורמה מודרנית, MQB (המשמשת גם את ה-A3 והגולף), כאן עם בסיס גלגלים של 269 ס"מ. היצע המנועים רחב, וכולל מגוון מנועי בנזין ודיזל מבית קונצרן האם, בצמוד לתיבה רובוטית דו-מצמדית עם 6 או 7 הילוכים והספקים של עד 220 כ"ס (בגרסת RS). באמצע 2015 קיבלה האוקטביה מנועים מחודשים (1.2 ו-1.4 ליטר), כשביוני 2016 הוחלף המנוע הבסיסי (1.2 ליטר, 105 כ"ס) במנוע שלושה צילינדרים חדש בנפח 1.0 ליטר והספק של 116 כ"ס. לקראת סוף 2016 עברה האוקטביה מתיחת פנים, הכללה שינוי בולט לחזית המכונית (עם מעבר לארבע יחידות תאורה נפרדות), שדרוגים לסביבת הנהג שכללו, בין היתר, מסך מולטימדיה גדול יותר ("6.5) והיצע מערכות בטיחות מתקדמות (בלימה אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, התרעת רכב בשטח מת והתרעת תנועה מאחור). גרסת ה-RS הספורטיבית, עתה עם 245 כ"ס (מאותו מנוע טורבו-בנזין בנפח 2.0 ליטר) קיבלה תיבה דו-מצמדית עם 7 הילוכים (6 קודם) וגם דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרו-מכאני. שיווק הדגם החדש החל בישראל במרץ 2017.

 • עיצוב ונוכחות

  העיצוב שמרני בהתאם למסורת, אך קווים חדים ועדכניים תורמים למראה סולידי אך נאה. מתיחת הפנים הביאה שינוי מובחן לחזית - רק שלא כולם יסכימו שלטובה.

 • תא נוסעים ומטען

  תא הנוסעים בעל עיצוב סולידי ונקי, איכותי, עם מרחב מחייה נדיב לארבעה נוסעים (החמישי יסבול ממנהרת ההינע ופתחי המיזוג). תא המטען, מסימני ההיכר של הדגם, ענק ושימושי.

 • מנוע וביצועים

  כלל יחידות ההנעה מעניקות ביצועים טובים ותצרוכת דלק נמוכה (יחסית), עובדה שנכונה להיצע המנועים לפני או אחרי העדכונים שקיבלה האוקטביה לאורך השנים.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה אינה מנקודות החזקה של הדגם, אך מתיחת הפנים הביאה שיפור מורגש בנוחות. הניהוג צפוי ובטוח והיכולת גבוהה - גם אם לא מערבת או מהנה. גרסת ה-RS שומרת על הנוסחה של ביצועים מצוינים בצמוד לשימושיות גבוהה, אך גם היא אינה מספיק מלהיבה בעניין המעורבות בנהיגה.

 • תמורה למחיר

  ירידת המחיר (בדגם לאחר מתיחת הפנים), בצמוד לשיפור נוחות הנסיעה ואבזור הבטיחות המתקדם שיפרו את משוואת המחיר אל מול התמורה - שעתה טובה יותר מתמיד.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2017 הגרסה הנמכרת הייתה אמבישן 1.4 ליטר טורבו עם כ-3500 יחידות.

  אחריה גרסת אמבישן 1 ליטר טורבו עם כ-1600 יחידות.

 • סיכום

  משפחתית איכותית היתה ונותרה

סקודה אוקטביה 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה

כתבות ומבחני דרכים סקודה אוקטביה

ציון ותגובת גולשים

ברשותך סקודה אוקטביה?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • נתן שלם

  האוטו שלי

  סקודה אוקטביה 1.4 ל' טורבו, אוט', Ambition
  מודל: 2017 - 2017

  תאריך: 01.05.2023

  אוטו מעולה

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 3

  צריכת דלק ממוצעת: 12 ק״מ לליטר

מתקדמים לרכב הבא?

זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר

auto image

כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5