טויוטה C-HR 2020 - אוטו

יתרונות חסרנות

יתרונות / עיצוב חוץ וסביבת נהג ייחודיי ומקורי, נוחות נסיעה טובה, הנעה היברידית חסכנית, אבזור נחות, אבזור בטיחות.

חסרונות / מרחב מאחור מעט קלסטרופובי, תא מטען קטן מאוד, הנדסת אנוש, מנוע חלש, רעשי כביש ורוח.

בשורה התחתונה / רכב פנאי מעוצב ומאובזר היטב, בעיקר לאלה שלא נדרשים לשירותי המושב האחורי או לתא מטען גדול.

טויוטה C-HR 2020 חוות דעת

 • רקע כללי

  טויוטה C-HR הגיע לישראל בינואר 2017 ומתיחת הפנים שלו בינואר 2020. עיקרי העדכון נוגעים לשיפור העידון ולבידוד הרעשים, שדרוג מערכות ההיגוי והבלימה, וגם מעט קוסמטיקה חיצונית, שינוי ממשק המולטימדיה שכעת כולל מתגים לקיצורי דרך (כמו בקורולה).

  היצע רמות הגימור בישראל הורחב וכעת יש חמש רמות גימור (שלוש בעבר). ברמת הגימור הבסיסית הרכב ישווק עם צמיג רזרבי מוקטן ותא מטען בנפח 297 ל'. בגרסאות היקרות יותר ערכת תיקון תקרים ונפח של 377 ל'.

  רמת הגימור הבסיסית, C-LUB, כוללת חישוקי "17, תאורת לד ובקרת אקלים מפוצלת. רמת הגימור C-ITY מוסיפה מפתח חכם, מראות צד מתקפלות חשמלית וחיישן גשם. רמת C-HIC מוסיפה חישוקי "18, גג בצבע שחור, שמשות כהות ותאורת אווירה. רמת C-ONCEPT מוסיפה מושב נהג חשמלי, וריפודי עור. יש גם "מהדורת השקה" שמוותרת על מושב נהג חשמלי וריפודי עור (לטובת עור משולב), אך מוסיפה תאורת לד מלא חכמה, מערכת עזר לחנייה, מערכת שמע משודרגת של JBL עם 9 רמקולים (6 באחרות) ותוצע גם בגוון מרכב ייחודי (כתום עם גג שחור).

  יש גם הבדלים בהיצע מערכות הבטיחות האקטיביות המקוריות. 3 רמות הבסיסי כוללות בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, זיהוי תמרורים, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת סטייה מנתיב עם סיוע בהיגוי ועמעום אורות. רמות C-ONCEPT ו"מהדורת ההשקה" מוסיפות התרעת רכב בשטח מת בנסיעה לפנים והתרעת תנועה צולבת בנסיעה לאחור.

  בחו"ל נוספה גרסה היברידית חזקה משמעותית עם מנוע 2.0 ל'. לישראל היא לא תגיע והמנוע היחיד שנותר הוא גם זה שהיה מתחילת הדרך: בנזין 1.8 ל' (98 כ"ס) ומנוע חשמלי (71 כ"ס), שיחדיו מפיקים 122 כ"ס. זו אותה יחידת כוח שמשרתת את פריוס וקורולה. במסגרת מתיחת הפנים הוחלפו סוללות היחידה ההיברידית וכעת אלה לתיום-יון במקום ניקל מטאל. שינוי שנובע מרצון היצרנית לחלק בצורה נכונה את יכולות הייצור בין סוגי מצברים. וכיון שליתיום-יון קל ב-15 ק"ג, בחרו לשים אותם בגרסה החלשה של C-HR. אין לכך משמעות מכל מבחינת (נהיגה, קיבולת חשמלית או צריכת דלק).

 • עיצוב ונוכחות

  מתיחת הפנים כמעט ולא שינתה דבר בעיצוב החיצוני של טויוטה C-HR 2020, שנותר ספורטיבי אגרסיבי וחושני.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג בולטת עם עיצוב עשיר במרכיביו, משטחים בפאזות שונות, קווים מחודדים. השינוי העיקרי במסגרת מתיחת הפנים נוגע להוספת מתגים לקיצורי דרך במולטימדיה (כמו בקורולה), שינוי מבורך בהנדסת האנוש שעדיין אינה מתעלה תמיד: להגה כיוון מוגבל (גם לגובה וגם לעומק), יש מעט תאי אחסון וחסרים פתחי אוורור מאחור. מרווח הפנים סביר גם מאחור, אך התחושה צפופה בגלל הגג המשתפל שפוגם בנוחות הכניסה, והחלונות הקטנים. תא המטען קטן ב-50% ביחס למוצע אצל המתחרים.

 • מנוע וביצועים

  C-HR יוצא בזריזות מהמקום, בזכות המומנט הזמין של המנוע החשמלי, אבל למתחרים יש יותר כוח, כך שסה"כ הביצועים סבירים. צריכת הדלק חסכונית ודומה למה שמתקבל אצל מתחרים היברידיים או מנועי דיזל.

 • נוחות והתנהגות

  ל-C-HR מתלים רכים שעוזרים למכונית להציע נוחות נסיעה טובה מאוד. מנגד רעשי כביש בולטים כבר במהירות עירונית, ורעשי רוח ממהרים להצטרף ברגע שהמהירות עולה. התנהגות הכביש טובה מאוד.

 • תמורה למחיר

  טויוטה C-HR 2020 מקריב פרקטיקה על מזבח העיצוב, והוא יחסית יקר. ועדיין התמורה טובה גם בזכות התחושה הנעימה בתא הנוסעים, האבזור הרב וצריכת הדלק המצוינת.

 • סיכום

  למחפשים משהו "שונה", ומוכנים להתפשר מעט על שימושיות.

טויוטה C-HR 2020 גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג טויוטה C-HR
טויוטה C-HR גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1798
122
1,396
-
1798
122
1,438
-
1798
122
1,508
-
1798
122
1,513
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות הקשורות לדגם

|
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך טויוטה C-HR?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

טויוטה C-HR צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

4
טויוטה C-HR צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
26.3 31.3 23.8 22.3 2
26.3 31.3 23.8 22.3 2
26.3 31.3 23.8 22.3 2
26.3 31.3 23.8 22.3 2
4
22.3