טויוטה קאמרי 2016 - אוטו

טויוטה קאמרי 2016 יד שניה

טויוטה קאמרי 2016 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
17.0 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2012

טויוטה קאמרי 2016 יתרונות וחסרונות

יתרונות היברידית חזקה וחסכונית, מרווחת, עיצוב עדכני, אבזור נוחות (ב-XLE), התנהגות כביש בטוחה, נוחות נסיעה טובה למדי.
חסרונות ללא אבזור בטיחות עדכני, נפח תא המטען מוקטן בגלל הסוללות.
בשורה התחתונה משפחתית גדולה בהצעה חסכונית.

טויוטה קאמרי 2016 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  ב-2014 טויוטה העבירה את הקאמרי מקצה שיפורים מקיף. במהלך מתיחת הפנים זכתה הקאמרי לסבכה קדמית אגרסיבית יותר, ויחידות התאורה החדשות קיבלו נורות לד. השלדה חוזקה, המתלים כוילו מחדש וטויוטה אף הגדילה לעשות והגדילה את רוחב הסרנים ב-10 מילימטרים.

  תא הנוסעים שודרג אף הוא, כאשר הנושאים החשובים הינם בידוד טוב משמעותית של רעשי רוח ורעשי כביש. פנים המכונית מעודן יותר, והחומרים שודרגו, כאשר גולת הכותרת היא האפשרות לטעינה אלחוטית של המכשיר הסלולרי החכם.

  הדגם המעודכן נחת בארץ בתחילת 2015, ונשא תג מחיר נמוך מזה שהיה לפני חידוש - בשיעור של כמעט 20%. הסיבה למחיר הנמוך יותר נובעת, בין היתר, מציון ירוק בדרגה 2 (דרגה 3 בעבר).

  הקאמרי המחודשת הוצעה ברמת אבזור XLE, הכוללת ריפודי עור, מושבים מופעלי חשמל ומחוממים, גג נפתח, מערכת מולטימדיה עם 10 רמקולים, חיישני חניה (קדמיים ואחוריים) ועוד.

  מאוחר יתר ב-2015 הצטרפה רמת אבזור חדשה וזולה יותר, LE. השינויים ביחס לרמה הגבוהה כוללים: ריפוד בד למושבים במקום ריפוד עור; מושב מופעל חשמל לנהג בלבד ולא לנוסע; מערכת שמע עם 6 רמקולים במקום 9; כמו כן, ייעדר מהמפרט גג שמש.

 • עיצוב ונוכחות

  השינוי שבוצע במתיחת הפנים בולט כבר במבט ראשון, בזכות חרטום המעוצב בקו החדש של היצרנית וכולל תאורת לד ליום. גם מאחור הפנסים חדשים, והתוצאה הסופית נאה מבעבר, אבל עדיין מאוד אמריקאית.

 • תא נוסעים ומטען

  עיצוב הפנים לא עודכן במתיחת הפנים - וחבל. העיצוב משאיר רושם פשוט מדי למכונית במחיר כזה. איכות החומרים וההרכבה נמוכה מהמקובל בסגמנט, וגם ביחס ללא מעט מכוניות זולות יותר. מאחור המושב רחב והמרווח לברכיים טוב אבל גבולי לראש לגבוהים. יש פתחי מיזוג בשורה השניה, וזה מבורך. תא המטען שימושי וגדול, גם אם לא מאוד עמוק.

 • מנוע וביצועים

  לטויוטה קאמרי 2016 יחידת כוח היברידית בהספק משולב של 200 כ״ס. טויוטה מצהירה על שיפור בידוד תא הנוסעים, ואכן רעש המנוע פחות בולט מבעבר וחווית הנהיגה שקטה ונעימה במרבית הזמן. הביצועים טובים, אבל מסירת הכוח מוזרה - בלחיצה עמוקה על הדוושה מקבלים דחף ראשוני מיידי, השהייה מורגשת, ורק אז את מלוא הכוח. את הצד החיובי שלה פוגשים בתחנת הדלק, כאשר בשיוט נינוח רשמנו כ–19 ק"מ לליטר ובסך ימי המבחן קיבלנו ממוצע של 13.9 ק"מ לליטר; נתון נאה מאוד ביחס לגודל המכונית ולאופי הנהיגה.

 • נוחות והתנהגות

  הקאמרי נעימה בשיוט - המתלים רכים ויש מעט רעשי כביש - אבל חסר מעט ריסון על גלים, והמתלים לא מתמודדים בהצלחה עם שיבושים חדים. גם בעיר היא נעימה ושקטה, וגם כאן מייצרת רכות המתלים תזוזה מתמדת. הבלמים לא לינאריים וקשה למנן אותן במדויק - עניין נפוץ בהיברידיות. דינאמיות? ההגה מנותק וקל מדי, והמתלים הרכים סותמים את הגולל על הנושא.

 • תמורה למחיר

  הקאמרי מאובזרת, גדולה וחסכונית, אבל המחיר מציב אותה קרוב מאוד למתמודדות יוקרתיות ואיכותיות יותר. היתרון העיקרי שלה הוא בצריכת הדלק הנמוכה.

 • מה חדש בטויוטה קאמרי 2016

  אין שינויים במפרט של טויוטה קאמרי 2016 ביחס לשנתון הקודם.

 • סיכום

  הקאמרי המחודשת היא מכונית טובה מבעבר - רשימת האבזור ארוכה יותר והיא שקטה ונאה יותר. אולם תא הנוסעים עדיין לא מספיק איכותי מול המתחרות במחיר הזה, וזו נקודת התורפה הגדולה ביותר שלה.

טויוטה קאמרי 2016 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
טויוטה קאמרי גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
2494
200
1,006
-
2494
200
1,076
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים טויוטה קאמרי

ברשותך טויוטה קאמרי?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5