למכירה אסטון מרטין DB10 - יד ראשונה מג'יימס בונד - אוטו

למכירה אסטון מרטין DB10 - יד ראשונה מג'יימס בונד

לא רק ג'רי סיינפלד, גם ג'יימס בונד מציע את המכונית שלו למכירה

ג'יימס בונד זה ג'יימס בונד, לא קריטי אם אתם יותר בקטע של רוג'ר מור, שון קונרי או דניאל קרייג, אתם רוצים להיות ג'יימס בונד. אולי בגלל האקשן, אולי בגלל הבחורות, בהחלט בגלל המכוניות. אסטון מרטין DB5, לוטוס אספרי או ב.מ.וו Z8, כמעט תמיד אלו מכוניות שדואגות שבלוטות הרוק יעבדו שעות נוספות.
כעת מוצעת למכירה כוכבת הסרט האחרון (ספקטרה), האסטון מרטין DB10. מכונית זו היא הראשונה מבין עשר מכוניות שיוצרו לכבוד הסרט, ואחת מתוך שתיים בלבד שלא הורכבו בה אביזרים לסרט. עם זאת, יש לציין כי המכונית אינה מאושרת לנסיעה על כבישים ציבוריים וזו למעשה משמשת יותר כפריט לאספנים שרוצים לקשט את הסלון. וחבל, ל-DB10 יש מנוע V8 בנפח 4.7 ליטר, תיבת הילוכים ידנית בת שישה הילוכים, מרכב מסיבי פחמן ומהירות מרבית באזור ה-300 קמ"ש.
אסטון מרטין DB10
DB10, אסטון מרטין DB10

מחיר? אתם שואלים. כ-1.4 מיליון דולר. הרוכש האמיד יוכל להתנחם בזה שכספו ילך למטרה טובה – תרומה לארגון מדיסנס סאנס פרונטירס (Médecins Sans Frontières), ובתרגום חופשי 'רופאים ללא גבולות'.
מעדיפים דיאבלו רודסטר יד רביעית, מרוד סטיוארט?
אתם פחות בקטע של סוכנים חשאיים ויותר בקטע של מוזיקה? תשמחו לדעת שמוצעת כרגע למכירה למבורגיני דיאבלו VT רודסטר שאחד מבעליה היה לא פחות מרוד סטיוארט.
הלמבורגיני של רוד סטיוארט מוצעת למכירה
אז מה אתם צריכים לדעת עליה? קודם כל, כמו שאתם יכולים לראות, היא בצבע צהוב. המכונית יוצרה אי אז בשנת 1999 והקילומטראז' נמוך למדי - מעט יותר מ-20 אלף ק"מ נכון לכתיבת שורות אלו. המנוע הוא כמובן אותו V12 מפורסם בנפח 5.7 ליטר עם 530 כ"ס שיכול להאיץ אתכם עד ל-335 קמ"ש.

מכונית זו היא אחת מ-20 דיאבלו רודסטר עם הגה בצד ימין שיוצרו, כך שאם אתם נמצאים בבריטניה, ניו זילנד, אוסטרליה, יפן או איפה שלא נוהגים בצד הלא נכון של הכביש - הדיאבלו המיוחסת הזו יכולה להיות שלכם. כמובן תמורת סכום פעוט של 385 אלף דולרים. אם תשאלו אותנו, זה שווה כל שקל. אם תשאלו את מנהלת הבנק שלנו, נכחיש.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות