הדגמים האמינים ביותר לפי קונסיומר ריפורט - אוטו

הדגמים האמינים ביותר לפי קונסיומר ריפורט

ותופתעו את מי תגלו במקום השמיני!

בטאון אגודת הצרכנים האמריקאית מפרסם את עשרת הדגמים האמינים ביותר ל-2016, עם דומיננטיות של טויוטה/לקסוס וכניסה מרשימה של שברלוט קרוז לרשימה. קונסיומר ריפורט פרסם, על סמך נתונים שסופקו לו על-ידי מנוייו, את הדגמים האמינים ביותר בארה"ב.
כמה מאפיינים לעשירייה הראשונה: למדינה אחת, יפן, יש שישה נציגים; ליצרן אחד, טויוטה/לקסוס, חמישה נציגים; לגרמניה שני מותגים, אודי ומרצדס, ושלושה דגמים; שישה מהדגמים הם רכבי פנאי או שטח; בולטת נוכחותו של דגם שהיה לו הרבה מה להוכיח בדיוק בתחום הזה: קרוז החדש של שברולט, שהוא גם הדגם הזול ברשימה.
העשירייה האמינה
ובכן, לפי קונסיומר ריפורט, אלה הדגמים האמינים ביותר הנמכרים כיום בארה"ב, בסדר יורד.

5. לקסוס GX 460
10. טויוטה 4 ראנר
ועוד בנושא: GM לוקחת אחריות על הבעיות בתיבות ההילוכים

חברת GM מכירה רשמית בבעיות מהן סבלה תיבת ההילוכים GF6 בדור הראשון שלה, בעיות שבמקרים רבים דרשו החלפת תיבת ההילוכים, ומאריכה את האחריות על תיבת ההילוכים לחמש שנים או 150,000 ק"מ, המוקדם מבין השניים. בהסדר כלולות מכוניות מדגם קרוז, סוניק, קפטיבה ואורלנדו, שיוצרו בין 2010 ל-2013 - והיא ניתנת גם בדיעבד, משמע מי שנאלץ להחליף את תיבת ההילוכים ברכבו בעקבות תקלה, יוכל לקבל החזר כספי.

אולם כדאי לשים לב כי לא מדובר באחריות גורפת, אלא באחריות המכסה רק תקלות ספציפיות, האופייניות לתיבה זו:
1. הרכב לא נוסע בעת שילוב להילוך אחורי או קדמי.
2. החלקת הילוך בעת החלפת הילוכים.
3. הילוך חמישי נתפס לאחר נסיעה ממושכת.
4. נורית שירות דולקת והופעת קוד תקלה P0776.

חברת UMI, נציגת GM בישראל, תשלח מכתבים לכל בעלי כלי רכב מהדגמים האמורים, כדי ליידע אותם על הרחבת האחריות. לקבלת פרטים נוספים, ובירור זכאות להחזר כספי על תיקון שבוצע, יש לפנות למוקד השירות של UMI, בטלפון 03-9534455

     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות