ב.מ.וו Z4 חדשה - תצוגה, רגע לפני ייצור - אוטו

ב.מ.וו Z4 חדשה - תצוגה, רגע לפני ייצור

גרסת תצוגה של ב.מ.וו Z4 הבאה נחשפה בקליפורניה, חודשים ספורים לפני שהדגם הסדרתי יוצא לדרך

ב.מ.וו מספקת הצצה ראשונה לעיצוב ה-Z4 החדשה, דור שלישי לרודסטר הספורטיבית. תשע שנים אחרי שהוצג הדור הקודם, מכונית התצוגה שנחשפה באירוע "שבוע המכונית של מונטריי", ששיאו בתצוגת האספנות קונקורס ד'אלגנס בפבל ביץ', קליפורניה, ממחישה כיצד תיראה ה-Z4 כאשר תוצג בגרסה סדרתית בשנה הבאה. זה יקרה לא יאוחר מתערוכת ז'נבה במרץ 2018.
הדור החדש מאמץ קו עיצוב שונה, ברוח המודרנית של ב.מ.וו. הוא רושם בעיקר דימיון למכונית תצוגה נוספת - הסדרה 8 - שאף היא צפויה להגיע לאולמות התצוגה בגרסה סדרתית בשנה הבאה. למרות שמידות לא פורסמו, מהתמונות נדמה שה-Z4 ארוכה, רחבה ונמוכה מבעבר.
ב.מ.וו לא מפרסמת מפרט טכני של הדגם החדש, כך שבשלב זה אין מידות או מידע בנוגע למנועים. ניתן לצפות עם זאת ליחידות טורבו-בנזין מהיצע הדגמים הקיים של ב.מ.וו, בראשן יחידות 2.0 ליטר עם ארבעה צילינדרים. עם זאת, גם גרסת שישה צילינדרים תהיה זמינה (עם מנוע ה-3.0 ליטר של ה-140i ו-340 כ"ס לפחות). לגבי גרסת M, בשלב זה, אין מידע. ב.מ.וו הציעה כזו בדור הראשון של ה-Z4, אך לא בנוכחי.
כמו בעבר, ה-Z4 תהיה דו-מושבית, עם מנוע קדמי והנעה אחורית. היא תוצע עם תיבה ידנית (שישה הילוכים) או אוטומטית (שמונה). בגרסה הסדרתית, צפו לעיצוב מעט פחות דרמטי - פגוש קדמי שונה, חישוקים קטנים יותר בגרסאות הבסיס ("20 בדגם התצוגה), ותא נוסעים עם מושבים באותו הצבע.
עוד פרטים בנוגע ל-Z4 הסדרתית צפויים להתפרסם בתחילת שנה הבאה. בשלב זה לא ידוע מתי תגיע המכונית לישראל, אך ניתן להעריך כי זה יקרה עוד במהלך 2018.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות