ארה"ב: לקסוס ופורשה הכי אמינות, פיאט בתחתית - אוטו

ארה"ב: לקסוס ופורשה הכי אמינות, פיאט בתחתית

לקסוס ופורשה חולקות את המקום הראשון בסקר האמינות השנתי של J.D. Power, בעוד שמותגי פיאט-קרייזלר בארבעה מתוך חמשת המקומות האחרונים

לקסוס שוב מייצרת את המכוניות האמינות ביותר - כך על-פי סקר שערך J.D. Power בארה"ב. זוהי שנה שישית ברציפות בה לקסוס מובילה את הסקר, כאשר השנה היא עושה זאת במשותף עם פורשה - כאשר שתיהן מציגות ממוצע של 110 תקלות ל-100 מכוניות.
מהצד השני של הסטטיסטיקה, קונצרן פיאט קרייזלר אוטומובילס (FCA) "זכה" בארבעה מתוך חמשת המקומות האחרונים, כאשר מותג פיאט הגיע אחרון עם 298 תקלות, ג'יפ עם 209 תקלות, דודג' עם 187 תקלות (לפני אינפיניטי עם 203) וראם, מותג הטנדרים והמסחריות של FCA, עם 183 תקלות בממוצע ל-100 מכוניות (תיקו עם פורד).
פורשה. הכי אמינה (יחד עם לקסוס)
סוקרי ה-J.D. Power ציינו כי באופן חריג, ממוצע התקלות נמצא דווקא במגמת עלייה - בעיקר בגלל תקלות תפעול של מערכות אלקטרוניות ושל אבזור מתקדם, בעיקר אבזור מותרות. זאת לעומת המשך הירידה בשיעור התקלות המכניות - מנוע ותיבת הילוכים למשל.
פיאט. הכי פחות אמינה
ממוצע התקלות בתעשייה עלה מ-152 בסקר של 2016 ל-156 בסקר החדש (הסקרים מנתחים נתונים משלוש שנים אחורה, והסקר השנה מתייחס ל-35,186 מכוניות שעלו בשנת הדגם 2014). עלייה נרשמה בקרב מספר מותגים, בהם אף חלק מ-10 המותגים המובילים - לקסוס למשל עלתה ב-15 תקלות ופורשה ב-13.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות