שברולט קרוז 2016 - אוטו

שברולט קרוז 2016 יד שניה

שברולט קרוז 2016 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
14 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2009

שברולט קרוז 2016 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, אבזור רב, דיפון עור מלא ברמת הגימור הגבוהה, מנוע חזק, ביצועים טובים, צריכת דלק חסכונית, נוחות טובה, יכולת דינמית טובה.
חסרונות ללא אבזור בטיחות מתקדם, דיוק בהרכבה, מרווח ראש מאחור.
בשורה התחתונה משפחתית שלמה ובוגרת.

שברולט קרוז 2016 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השני של שברולט קרוז נחת בישראל בנובמבר 2016 ודף הדגם הזה מתייחס רק אליו.

  קרוז היא המכונית הגלובלית של שברולט, והדור הזה שונה לחלוטין מקודמו ולא רק בכל הנוגע למופע החיצוני והפנימי. הוא מבוסס על פלטפורמה חדשה ומודולרית (D2XX) שמשותפת גם לאסטרה, ובעלת מידות מעט גדולות יותר מהדור היוצא: תצורת הסדאן ארוכה ב-6.8 ס"מ ל-475 ס"מ, רחבה ב-0.5 ס"מ ל-180 ס"מ, נמוכה ב-2.5 ס"מ ל-145 ס"מ, ובעלת בסיס גלגלים שהתארך ב-1.5 ס"מ ל-270 ס"מ. למרות הממדים שגדלו הדור החדש קל מקודמו בכ-110 ק"ג משמעותיים. ההאצ'בק חולקת את אותו בסיס גלגלים כשההבדל העיקרי הוא באורך הכללי ובנפח תא המטען.

  גם יחידת הכוח חדשה. מנוע הטורבו-בנזין 1.4 ל' מייצר 153 כ"ס, ומחליף מנוע בנפח דומה עם 140 כ"ס. התיבה האוטומטית היא עדיין פלנטרית ועדיין מציעה שישה הילוכים, אלא שזו תיבה חדשה (דור שלישי), חסכונית ויעילה יותר. גם כאן שזהו שילוב דומה לזה שנמצא באופל אסטרה.

  היא מוצעת בשתי תצורות מרכב ושתי רמות גימור. רמת 'LT' כוללת חישוקי "16 קלים, בקרת שיוט, מערכת מולטימדיה מיילינק עם מסך בגודל "7, שיודעת לשקף את הטלפון החכם (אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו) וכוללת את מערכת ה-teen driver, המאפשרת להורים לפקח על נהיגת ילדיהם. מערכת זו מאפשרת לעקוב כמה נסע הרכב, כמה פעמים עבר מהירות מוגדרת מראש, לחסום את הרדיו כאשר אחד הנוסעים לא חגור ועוד. רמת גימור 'פרמייר', שמוצעת רק בסדאן, מוסיפה בקרת אקלים, מפתח חכם, ריפודי עור, תפעול חשמלי למושב הנהג, חימום למושב הנהג והנוסע שלצידו, התנעה מרחוק, חישוקים קלים בקוטר "17 – ומתלה אחורי שונה, שמוסיף לזרועות הנגררות חיבורי וואטס, בדומה למה שקיים באסטרה.

  בתחום הבטיחות כל הגרסאות ורמות הגימור מציעות עשר כריות אוויר – שיא הקטגוריה – ומובילאיי בהתקנה מקומית. אמנם לראשונה קרוז מקבלת מערכות בטיחות מתקדמות, אבל אלה לא מוצעות בישראל וחבל. במבחני הריסוק של ארגון IIHS האמריקאי, שנחשבים מחמירים, קרוז קיבלה את הציון המרבי, "טוב".

 • עיצוב ונוכחות

  המופע החיצוני של שברולט קרוז 2016 מבוסס על קווים מעוגלים ושונה מהזוויות שאפיינו את הדור הפורש. התוצאה נאה לכשעצמה ומקרבת את המכונית למאליבו הגדולה יותר.

 • תא נוסעים ומטען

  רמת האבזור הבכירה זוכה לפריט אבזור נדיר בקטגוריה – עור, והרבה ממנו. על המושבים, על הדלתות וגם על הדשבורד, וזה כבר ממש נדיר. אולם אחרי הרושם הראשוני החיובי, מגלים כי דיוק ההרכבה חסר עם יותר מידי מרווחים בין המשטחים.

  מלפנים יש שפע של מקום והמון תאי אחסון. מאחור מרווח הברכיים טוב מאוד כשזה של הראש גבולי. תא המטען גדול, כשנתון הנפח נראה מעט פאסימי.

   

 • מנוע וביצועים

  זה התחום החזק של הקרוז, תרתי משמע. עם 153 כ"ס, היא נמצאת ברף העליון של הקבוצה. כשנתון התאוצה הרשמי – 7.7 ש' לשישים מייל (97 קמ"ש) הוא שיא הקטגוריה (לגרסאות-כניסה), ובפער ניכר. צריכת הדלק מצוינת ומעל הממוצע.

 • נוחות והתנהגות

  קרוז מציעה כיול מתלים "מוצק", כזה שלא מגהץ את הכביש, אבל מצליח ליטול את העוקץ מהשיבושים ו"לעגל פינות" המהמורות. בידוד רעשי הרוח, כביש והמנוע טובים.

  עם שילדה קלה וקשיחה מבעבר וצמיגים רחבים, שברולט קרוז 2016 מציעה יכולות דינמיות גבוהות.

   

 • תמורה למחיר

  שברולט קרוז החדשה היא לא רק מכונית משפחתית טובה בהרבה מקודמתה, אלא טובה באופן כללי עם הערה אחת בתחום אבזור הבטיחות.

 • מה חדש בשברולט קרוז 2016

  דור חדש (שני), פלטפורמה חדשה, מנוע חדש, תיבת הילוכים חדשה, לראשונה מצטרפים לדגם מערכות בטיחות מקוריות (אבל לא בישראל).

 • סיכום

  מתחרה ראויה בסגמנט המשפחתיות.

שברולט קרוז 2016 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג שברולט קרוז
שברולט קרוז גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1399
153
561
-
1399
153
585
-
1399
153
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים שברולט קרוז

ברשותך שברולט קרוז?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5