מרצדס GLS - אוטו

מרצדס GLS

מרצדס GLS מידע כללי

קטגוריה: פנאי/שטח יוקרה
גירסה מומלצת:
10.8 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2019

מרצדס GLS יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

מרצדס GLS 2023 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד

 • רקע כללי

  מרצדס GLS הוא רכב הפנאי הגדול ביותר של מרצדס. הדור הנוכחי הוא השני בשושלת והוא הוצג לראשונה באפריל 2019. מרצדס GLS חולק את הפלטפורמה ומכלולים נוספים עם מרצדס GLE הקטן יותר.

  מדובר כאמור ברכב גדול במיוחד: 521 ס"מ אורכו, 196 ס"מ רוחבו ובסיס הגלגלים שלו משתרע על פני יותר מ-313 ס"מ. ממדיו של GLS כל כך נדיבים שבמרצדס מתגאים כי גם בשורת המושבים השלישית יש מקום מספק עבור נוסע בוגר בגובה 1.94 מ'.

  סביבת הנהג מציגה מופע דומה מאוד לזה של מרצדס GLE עליו מבוסס רכב הפנאי הענק.

  היצע המנועים מתבסס על אלה המוכרים של מרצדס, כאשר בישראל רלוונטי בעיקר מנוע הדיזל בנפח 3.0 ל' במבנה 6 ציל' בטור המפיק 330 כ"ס.

  כאופציה ניתן להזמין את GLS עם חבילת שטח הכוללת הילוך כוח, נעילת דיפרנציאל אחורי, שלושה מצבי הגבהה למתלים (עד 9 ס"מ), מיגון תחתון ועוד.

  השיווק בישראל החל באוקטובר 2019.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • גרסאות ורמות גימור

  מרצדס GLS מוצע בישראל בגרסה אחת בלבד – 400d – בעלת מנוע טורבו-דיזל, 6 ציל' בנפח 3.0 ל' המפיק 330 כ"ס. הביצועים על הנייר: 6.3 שניות ל-100 קמ"ש ו-238 קמ"ש מירביים.

  רמת האבזור גבוהה וכוללת: תאורת לד אדפטיבית, חלון גג וסגירה רכה לדלתות. בתא הנוסעים תצוגה עילית, בנוסף לשני צגים גדולים שהינם חלק ממערך ה-MBUX. לרכב מצלמות היקפיות, בקרת אקלים לארבעה אזורים ומערכת שמע מתוצרת ברומייסטר עם 13 רמקולים ועוד.

   

 • בטיחות

  מרצדס GLS טרם נבדק ע"י יורו NCAP.

  היצע מערכות הבטיחות המתקדמות כולל: בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, סיוע בשמירת נתיב (כולל שמירה על הרכב במרכזו), ניטור שטחים מתים אקטיבי, הימנעות מתאונה בצומת ועוד.

   

 • סיכום

   

מרצדס GLS גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג מרצדס GLS
מרצדס GLS גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
2925
330
7,311
929,900
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים מרצדס GLS

ברשותך מרצדס GLS?

ציון ותגובת גולשים

מרצדס GLS מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5