אומודה C7 - אוטו

אומודה C7

אומודה C7 מידע כללי

קטגוריה: פנאי/שטח קומפקטי
גירסה מומלצת:
ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2024

אומודה C7 יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

אומודה C7 2024 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  יצרנית הרכב צ'רי, שהוקמה בשנת 1997 ונמצאת בבעלות ממשלת סין, היא יצואנית הרכב הגדולה ביותר בסין. היא כבר מיוצגת בישראל ע"י פריסבי, אולם תחת כנפייה שמונה מותגי רכב שונים נוספים, ביניהם גם אומודה וג'אקו שישווקו ע"י כלמוביל.

  מותג אומודה הוקם בשנת 2022 והשם הוא שילוב של האות O (מהמילה חמצן, Oxygen) עם המילה מודה (Moda), ושילוב הזה אמור לייצר את שאיפות המותג. לאומודה מגוון דגמים מצומצם בשלב זה כפי שניתן לצפות ממותג צעיר.

  אומודה C7 הוא רכב פנאי קומפקטי, מבוסס על אותה פלטפורמה המשרתת את אומודה 5 (הנמכר בארץ כצ'רי FX), כאן במהדורה מוארכת מעט עם בסיס גלגלים של 270 ס"מ; אורך הרכב 462 ס"מ, הרוחב 187 ס"מ והגובה 159 ס"מ. אומודה C7 יוצע במגוון גרסאות מנוע, כאשר הראשונות עם מנוע טורבו-בנזין וגרסה היברידית-נטענת.

  במפגש ראשוני בסין התרשמנו כי ה-C7 נאה למדי, עם עיצוב חיצוני זורם ואלגנטי. תא הנוסעים נאה אף הוא ואלגנטי לא פחות. המושבים ספורטיביים, צרים יחסית, אך נוחים. המרחב מספק. יש מסך מולטימדיה עצום במרכז, ואחד בגודל בינוני למחוונים. שני מקומות לנייד, אחד מהם משמש גם כמשטח טעינה.

  ישנו תא אחסון גדול בין המושבים ויש קונסולה מרכזית צפה וזה די ממשיך את קו העיצוב של המותג. איכות החומרים טובה.

  מאחור ספסל עם תמיכת ירכיים טובה, והוא מחולק לשלושה מושבים נפרדים וצרים יחסית. יש מרווח ראוי לברכיים ואף לכפות הרגליים. גם מרווח הראש נאה. יש משענת יד במרכז, יש פתחי מיזוג ויש שקעי USB.

  אומודה C7 עתיד להגיע לישראל, אם כי טרם ידוע מתי.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • סיכום

   

אומודה C7 גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
אומודה C7 גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
-
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים אומודה C7

ברשותך אומודה C7?

ציון ותגובת גולשים

אומודה C7 מתחרים

אומודה ישראל רשימת דגמים
מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5