סקודה סופרב 2018 - אוטו

סקודה סופרב 2018 יד שניה

סקודה סופרב 2018 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
19.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2013

סקודה סופרב 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות איכות חומרים והרכבה, מרחב פנימי בייחוד מאחור. אבזור, ביצועים.
חסרונות עיצוב פנים חסר השראה, רעשי כביש.
בשורה התחתונה המשפחתית הגדולה הטובה בישראל.

סקודה סופרב 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  אחרי שנתיים וקצת ללא עדכונים, הדור השלישי של הסופרב זוכה לעדכון ראשון ומהותי: שידרוג מערכות הבטיחות בכל רמות הגימור, וגם לשידרוג המולטימדיה. המטרה ברורה – לשמור על הסופרב בחוד החנית של הקטגוריה. מתחילת 2018 כל רמות הגימור כוללות גם התרעת סטייה מנתיב (הופיעה קודם רק ב'ספורט ליין'), תיקון סטיה מנתיב (לא היה בכלל), בקרת שיוט אדפטיבית (היה רק בשלוש רמות הגימור הגבוהות), ניטור רכב בשטח מת בנסיעה לפנים (היה רק בשלוש הרמות הגבוהות), התרעת תנועה חוצה מאחור (לא היה בכלל). בנוסף שודרג מסך המולטימדיה, לכזה עם צג זכוכית גדול ולחצני מגע.

  לקראת סוף 2018 הצטרפה גרסת דיזל חדשה שלוותה בהודעת היבואנית על חזרתה של סופרב לשוק המוניות. כבר שנים שסופרב לא משחקת בשוק המוניות – פשוט לא ניתן היה לקנות בישראל סופרב דיזל בצבע לבן. לגרסה החדשה הספק מוחלש של 150 כ"ס (לעומת 190 כ"ס) שמגיע מאותו מנוע 2.0 ל' טורבו-דיזל שמשווק בישראל כמעט מהרגע הראשון שהדור הזה עלה ארצה. גרסת ה-150 כ"ס תוצע רק ברמת הגימור הבסיסית, 'אמבישן'.

  אין שינויים נוספים וסופרב תמשיך להימכר במגוון רחב של מנועים ורמות גימור. ההיצע כולל טורבו-בנזין 1.4 ל', 150 כ"ס, עם ניתוק צילינדרים לטובת צריכת דלק, ותיבה רובוטית דו-מצמדית (DSG) עם שבעה הילוכים, טורבו-בנזין 1.8 ליטר, 180 כ"ס, עם אותה התיבה. בפסגה נמצא טורבו-בנזין 2.0 ל' בשידוך לתיבה אחרת, DSG עם שישה הילוכים, ובשני הספקים: 220 כ"ס ו-280 כ"ס. לגרסת ה-280 כ"ס הנעה כפולה. אגף הדיזל ממשיך עם מנוע 2.0 ל', 190 כ"ס ותיבת DSG עם 7 הילוכים וכעת גם בגרסת הספק מוחלשת של 150 כ"ס.

 • עיצוב ונוכחות

  סקודה סופרב 2018 בולטת בגודלה ובהופעתה הייצוגית, וזכייתה במכרז השרים בסוף 2016 ממשיך לתת לה נקודות זכות.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מזמינה בעיצוב מכובד ומגובש, במיוחד לאחר שידרוג מסך המולטימדיה. איכות החומרים טובה ויש המון אבזור. המרחב הפנימי עצום, למרות מנהרת הינע גדולה במרכז, ותא מטען ענק ושימושי.

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.4 ל' מציע ביצועים טובים מאוד לצד צריכת דלק נמוכה. גרסת ה-1.8 ל' מוסיפה עוד קצת יכולת, אבל ההבדל לא מהותי ביחס למנוע הקטן. לגרסת ה-280 כ"ס כוח זמין בכל מצב, וביצועים מצוינים. התלונה היחידה היא השהיה מורגשת בזינוק מעמידה.

 • נוחות והתנהגות

  סקודה סופרב 2018 מעניקה פשרה טובה בין רכות לריסון. היא נעה על המתלים אבל עושה זאת באופן מעוגל שמעלים את החספוס. הגרסאות הבכירות כוללות בולמים אדפטיביים שמעניקים נוחות נסיעה עדיפה למרות חישוקים גדולים יותר, גם אם לא מושלמת. התנהגות הכביש מעולה.

 • תמורה למחיר

  סופרב מעניקה, בפשטות, חוויה כמעט יוקרתית ותחושה של מכונית שרד. לא לחינם היא מושכת לקוחות רבים שמחפשים תחליף צנוע-תדמית לדגמים מקבילים של מותגי יוקרה.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2018 הגרסה הנמכרת הייתה סטייל 1.8 ליטר טורבו עם כ-550 יחידות.

  אחריה גרסת אמבישן 1.8 ליטר טורבו עם כ-450 יחידות.

   

 • סיכום

  תחליף צנוע-תדמית למותגי יוקרה.

סקודה סופרב 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה

כתבות ומבחני דרכים סקודה סופרב

ברשותך סקודה סופרב?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5