פולקסווגן טוארג - אוטו

פולקסווגן טוארג

פולקסווגן טוארג מידע כללי

קטגוריה: פנאי/שטח גדול
גירסה מומלצת:
15.1 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2018

פולקסווגן טוארג יתרונות וחסרונות

יתרונות מרחב, איכות נסיעה, ביצועים, יכולות כביש, כישורי שטח, אבזור מותרות, מערך בטיחות.
חסרונות מראות קטנות, בסיס מושב דק מאחור, אין אופציה לשבעה מושבים.
בשורה התחתונה רכב פנאי גדול משובח ביותר.

פולקסווגן טוארג 2023 חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השלישי של טוראג הגיע לישראל בנובמבר 2018. הוא מבוסס על פלטפורמת MLB שמשרתת גם את אודי Q7, פורשה קאיין, בנטלי בנטאיגה ולמבורגיני אורוס, ומציע ממדים נדיבים. ביחס לקודמו הוא ארוך בשמונה ס"מ (488), רחב בארבעה (198) וגבוה בארבעה (172). בסיס הגלגלים התכווץ בס"מ ל-289. למרות צמיחה בממדים, טוארג החדש קל מקודמו ביותר מ-100 ק"ג, תודות לשימוש נרחב באלומיניום.

  הוא מצויד במתלי אוויר מתכווננים, שמאפשרים מרווח גחון משתנה – בין 15 ל-26 ס"מ, בהתאם לצורך (נמוך להטענת מטען ונסיעה מהירה בכביש בינעירוני, גבוה לזחילת שטח). יש גם היגוי אחורי אקטיבי לשיפור היציבות והתמרון.

  בישראל הוא משווק רק ברמת אבזור אחת ובגרסת מנוע אחת: טורבו-דיזל V6 בנפח של 3.0 ליטר, 286 כ"ס ובשידוך לתיבת שמונה הילוכים אוטומטית והנעה כפולה.

 • עיצוב ונוכחות

  ביחס לקודמו העיצוב מוחצן יותר, בין היתר בזכות ממדיו הנכבדים, סבכה קדמית ענקית מעוטרת בכרום וחלק אחורי שרירי עם בתי גלגלים בולטים. ועדיין המראה הכללי סולידי, משדר פולקסווגניות שמרנית.

 • תא נוסעים ומטען

  טוארג מציע חמישה מושבים והמון מקום, אפילו לנוסע במושב האמצעי. המושבים נוחים, אבל כרית המושב האחורי דקה מידי. סביבת נהג מבוססת כולה על מסכים, העיקרי שבהם מגע (ענק, "15), עם שליטה נפרדת רק לעוצמת השמע. תפעולם נוח בזכות תפריטים אינטואיטיביים, ופטנט חכם "שמעורר" את התפריטים רק כאשר מקרבים את היד למסך (3 ס"מ).

   

  תא המטען ענק (810 ליטר, לעומת 697 בעבר), וכולל כפתור המאפשר הרמת הרכב והורדתו לטובת העמסת מטען.

 • מנוע וביצועים

  למרות משקל של 2.25 טון, מנוע הדיזל מספק ביצועים מצוינים. התיבה לא תמיד זריזה, אבל המנוע הבשרני מתגבר על כך ומאפשר את המשך ההתקדמות בקצב גבוה.

 • נוחות והתנהגות

  מתלי האוויר מספקים נוחות מעולה, עם התנהלות נעימה, ושקטה. גם נוחות הנסיעה בשביל מרשימה, וכך גם יכולות הנסיעה בשטח טכני יותר (במצב מתלים גבוהה יותר).

   

  יש גם היגוי אחורי אקטיבי שמסובב את הגלגלים נגד כיוון הקדמיים במהירויות נמוכות, לטובת רדיוס סיבוב קטן יותר. במהירויות גבוהות הגלגלים האחוריים מסתובבים עם כיוון הקדמיים לשיפור היציבות. זה לא הופך את הרכב למלהיב לנהיגה, אבל התוצאה מצוינת עם שינויי כיוון מהירים. תלונה יחידה נוגעת למראות הצד הקטנות מידי.

 • תמורה למחיר

  טוארג משחק במגרש בו מככבים (בעיקר) דגמי שבעה מושבים עם סמל נחשק יותר. מולם הוא מביא יכולות גבוהות, ביצוע מוקפד, איכות גבוהה וסמל עממי יותר. על אף שלא מדובר במחיר זול, הוא עדיין פחות יקר ממתחריו. התמורה טובה.

 • סיכום

  נעים, נינוח, ומביא את אותה התנהלות שאמורה לאפיין דגמים גדולים של מותגי יוקרה.

פולקסווגן טוארג גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג פולקסווגן טוארג
פולקסווגן טוארג גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
2967
286
4,205
534,900
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים פולקסווגן טוארג

ברשותך פולקסווגן טוארג?

ציון ותגובת גולשים

פולקסווגן טוארג מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5