החל מיום ראשון הקרוב: שינויים בסניפי משרד הרישוי - אוטו

החל מיום ראשון הקרוב: שינויים בסניפי משרד הרישוי

שני משרדי רישוי מחודשים ייפתחו לקבלת קהל, לצד שעות פעילות מורחבות. כל הפרטים

אחרי חמישה חודשים - משרד הרישוי בחולון יחזור לפעילות החל מיום ראשון הקרוב, 3 בספטמבר - באיחור של חודשיים ביחס למועד הפתיחה המתוכנן. השיפוץ שנעשה בסניף חולון הוא עיצובי בעיקרו, וללא כולל שינוי בגודל אולם הקבלה.
סניף נוסף של משרד הרישוי שייפתח השבוע מחדש הוא הסניף באשדוד. סניף זה הועבר מקניון "סי-מול" ל"מרכז צימר" (רח' הציונות 9, כניסה 2, קומה שלישית). ביום ראשון הקרוב סניף משרד הרישוי עוד יפעל בקניון סי-מול, בעוד שבסניף החדש תינתן קבלת קהל החל מיום שלישי (5 בספטמבר). ביום שני (4 בספטמבר) לא תהיה קבלת קהל באף אחד מסניפי משרד הרישוי באשדוד.
במסגרת המאמץ לשיפור השירות, יורחבו – החל מיום ראשון – שעות הפעילות של כל סניפי משרד הרישוי. כעת, שעות הפעילות יהיו בין 08:00 ל-13:00 (הרחבה של שעה אחת), ואף יינתן שירות גם בשעות אחר הצהריים. כאן יש לשים לב כי קבלת קהל בשעות אחר הצהריים תינתן פעם אחת בשבוע, כאשר לכל סניף יש יום וטווח שעות ספציפיים, בהם יינתן שירות בשעות אחר הצהריים. מבדיקה באתר משרד התחבורה עולה כי שעות הפעילות אחר הצהריים יינתנו, בדרך כלל, בימי שלישי, בין השעות 15:30 ל-18:00.
כמו כן, לפני ההגעה לסניף יש לבדוק האם השירות המבוקש ניתן בשעות אחר הצהריים. על פי אתר משרד התחבורה, ישנם סניפים בהם השירות אחר הצהריים הוא חלקי - בחיפה, למשל, השירות אחר הצהריים מיועד רק למבקשים חידוש לרישיון נהיגה, חידוש לרישיון הרכב ונושאים הקשורים לנכים.
לצד השינויים והשיפורים בסניפי משרד הרישוי, נזכיר כי פעולות רישוי (רישיון נהיגה ורישיון רכב) ניתן גם לבצע גם בסניפי דואר ישראל, בעמדות "רישיומט" הממוקמות בחלק מסניפי סופר-פארם, באתר משרד התחבורה ובאמצעות המוקד הטלפוני (*5678). כל הפרטים בנוגע למיקומי סניפי הדואר והסופר-פארם בהם ניתנים שירותים מופיעים באתר האינטרנט של משרד התחבורה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות