*עדכון: היום: הכרזה על אוטו השנה של ישראל 2019, צפוי בשידור ישיר בפייסבוק של 'אוטו' החל מ-20:30

אנחנו לקראת תחילתה של 2019 – וזה הזמן לבחור את 'אוטו השנה של ישראל', הבחירה של קוראי אוטו, המגזין והאתר, ובשיתוף מאקו. זה הזמן שלכם לסכם את מה שאתם יודעים, ולהחליט מיהו אוטו השנה שלכם.
 
זה הזמן – כי זו רשימת הדגמים, והיא כוללת את כל ארבעים ושניים הדגמים החדשים שנבחנו על-ידי אוטו בישראל, מאז פורסמה הרשימה הסופית הקודמת, לפני כשנה.
 
נדגיש שוב: א. הרשימה כוללת רק דגמים חדשים שנבחנו בארץ – ואינה כוללת גרסאות נוספות, רמות אבזור שונות או דגמים שעברו מתיחת פנים; ב. ברשימה לא מופיעים דגמים חדשים אותם פגשנו רק בהשקות בחו"ל.
 
נציין, כפי שעשינו במשך כל השנים הרבות מאז יצא המפעל שלנו לדרך, כי 'אוטו השנה של ישראל' אינו אמור להיות הדגם הטוב ביותר מבין המתמודדים. ברשימה מכוניות מקטגוריות רכב שונות, פערי המחיר גדולים מאוד, והן אינן מתחרות זו בזו. למרות שמכונית פאר עשירה או GT מרשימה עדיפות באופן מובנה על סופרמיני פשוטה, דווקא העממית יכולה להיות זו הראויה לתואר.

בוידאו: אוטו השנה 2018, מי יזכה השנה? אתם יכולים להשפיע
 
'אוטו השנה של ישראל' כן אמור להיות הדגם שהביא בשנה האחרונה בשורה גדולה, רוח חדשה, פריצת דרך, גישה רעננה, אפילו תמורה מיוחדת למחיר. 'אוטו השנה' אמור להיות הרבה יותר מאשר עוד דגם חדש, טוב ככל שיהיה, מבין המוני דגמים חדשים. דגם חדש כזה הוא הוא שראוי לתואר 'אוטו השנה של ישראל' ה־24 של מגזין אוטו ואתר מאקו.
 
ההצבעה תתבצע באתר אוטו – הצביעו והשפיעו.
 
הבחירה הסופית תורכב משקלול קולות המצביעים ועיתונאי רכב.
 
אנו מזכירים שהשתתפות בתחרות אסורה על עובדים של יבואני הרכב ובני משפחותיהם ועל גופי הפרסום והיח"צ הקשורים אליהם.