הארגון מחויב  ליצירת חוויית שירות חיובית לכלל לקוחותיה בכל ערוצי הפעילות. בהתאם למחויבות זו ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998, ותקנותיו, מבצע הארגון התאמות נגישות באתר האינטרנט שלה בליוויי יועצי נגישות ועוד גורמים מקצועיים, על מנת לאפשר שירות מלא, מהיר ויעיל באמצעות אתר האינטרנט גם ללקוחות עם מוגבלות.
 
 
שירות לקוחות נגיש

• כל עובדי החברה אשר מעניקים שירות ללקוחות, עברו הדרכה והכשרה בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות וקיבלו כלים בקשר למתן שירות נגיש ואופן טיפול בפניות של לקוחות. המענה הקולי הונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע. בחברתנו אין קבלת קהל.


 
אתר אינטרנט נגיש

בוצעו התאמות נגישות באתר האינטרנט באופן שיאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
האתר עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 והותאם לפי המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568).
בוצעה התאמה לדרישות הנגישות של ארגון W3C לרמה 2 (AA) למעט השינויים והתוספות הלאומיים המצוינים בו- Web Contect Accessibillty Guidelines (WCAG) 2.0 ונבנה לפי התקן של W3C ל- CSS ו - HTML.


האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים שונים (כרום, מוזילה, edge  ) , לרבות שימוש בטלפון הסלולרי. אתר האינטרנט נבדק בקרא מסך מסוג NVDA בגרסתו העדכנית ביותר.
נתקלת בבעיה? ספרו לנו!


חברתנו כחברה ישירה ודיגיטאלית, מעניקה את השירותים ללקוחותיה במגוון ערוצי תקשורת מונגשים - באמצעות הטלפון, האינטרנט ובמגוון שירותים דיגיטאליים אחרים ומזמינה את כל לקוחותיה לפנות אליה באחד מערוצי תקשורת אלה ולקבל את השירותים בערוץ הנוח והמתאים ביותר לכל לקוח. בחברתנו אין קבלת קהל.


אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאת ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר ובנושא הנגישות בפרט, אל תהססו לדווח באמצעות טופס צור קשר . כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן:


       - תיאור הבעיה.
        - סוג וגרסה של הדפדפן.
        - מערכת הפעלה.
        - סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).
        - באיזה דף גלשתם?
        - מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
        - אנחנו נטפל בבעיה ונחזור אליך בהקדם עם פרטים על טיפולה. 
 

פרטי קשר רכז הנגישות

רכזת הנגישות: ליאת יצחייק
כתובת למשלוח דואר: אימבר 14 פתח תקווה
טלפון: 03-5734044
פקס: 03-7329696
דואר אלקטרוני:  [email protected]

תאריך עדכון אחרון: 06.03.2024