שברולט טראוורס 2017 - אוטו

יתרונות חסרנות

יתרונות / עיצוב, מרווח, שימושיות, תא מטען, אבזור, ביצועים.

חסרונות / תצרוכת דלק, נוחות נסיעה, מערכות בטיחות מתקדמות (למעט בגרסה הבכירה).

בשורה התחתונה / להרגיש כמו באמריקה, גם בישראל.

שברולט טראוורס 2017 חוות דעת

 • רקע כללי

  הדור השני של שברולט טראוורס הוצג ב-2017 והגיע לישראל בנובמבר שנה זו. דף הדגם הזה מתייחס אך ורק לדור החדש.

  טראוורס החדש מבוסס על רצפה חדשה (C1XX), שמשרתת גם את קאדילק XT5, ומציג מידות דומות לקודמו. לטענת שברולט הושם דגש מיוחד על מרווח הרגליים בשורה השלישית והדגם מציג את הנתון הטוב בקטגוריה: 86.5 ס"מ. מנגד, תא המטען קטן מקודמו – 651 ליטר מאחורי השורה השלישית, לעומת 691 ליטר בדור הפורש. גם בקיפול השורה השניה והשלישית נפח ההטענה קטן מבעבר, אם כי עדיין ענק בכל מובן.

  פלטפורמה חדשה אפשרה להפחית את משקל הקרוסאובר בכ-130 ק"ג ולהציע קוטר סיבוב עדיף של 11.9 מטר לעומת 12.3 מטר (חשוב ברכב כה גדול).

  כמו קודמו הוא מצויד במנוע V6 בנפח 3.6 ליטר, אלא שזה מנוע משופר שכעת מפיק 310 כ"ס לעומת 281-288 כ"ס בדגם היוצא. נתון המומנט מעט נמוך מבעבר, אך שיאו מתקבל בסל"ד נמוך יותר, כך שרצועת הכוח רחבה יותר. תיבת ההילוכים האוטומטית חדשה ומציעה 9 הילוכים (6 בדור הקודם).

  כבעבר יש שלוש רמות גימור, וכבעבר הרמה הראשונה מוצעת עם הנעה קדמית, הרמה השניה עם הנעה קדמית או כפולה, והרמה הגבוה בכפולה. לשתי הרמות הראשונות יש 8 מקומות ישיבה, ולשתי גרסאות ההנעה הכפולה, 7 מקומות. רמת LS מוצעת עם חישוקי "18, מולטימדיה עם מערך מיילינק (MYLink) ועם צג "7, מערכת אקטיבית לביטול רעשים, מצלמה היקפית, תאורת קסנון, מפתח חכם, בקרת אקלים מפוצלת לשלושה אזורים עם פתחים בכל שלוש השורות, חבילת גרירה (מצב נהיגה בו תיבת ההילוכים מושכת את ההילוכים ולחילופין עוזרת בבלימה). רמת LT תוסיף תפעול חשמלי לפתיחת דלת אחורית ולכיוון מושב הנהג, צג מולטימדיה "8, מערך שמע משודרג של BOSE, התנעה מרחוק, חיישני חנייה אחוריים מקוריים, ומחשב דרך צבעוני בלוח המחוונים. רמת LT עם הנעה כפולה כוללת, בנוסף, חישוקי "20, גג זכוכית מפוצל, מערך שמע משודרג עוד יותר של 'BOSE', מצלמות "מעוף ציפור", מערכת ניווט, תפעול חשמלי גם למושב הנוסע, ריפודי עור, מראה אחורית שיכולה להציג קלט ממצלמה (מה שנותן שדה ראיה רחב יותר ונטול הפרעות). רמת 'פרמייר' מוסיפה אוורור למושבים הקדמיים, ריפודי עור מהודרים יותר, משטח טעינה אלחוטי לסלולר ותפעול חשמלי לכיוון ההגה.

  היצע הבטיחות ברמת LS כולל 7 כריות אוויר ומובילאיי. רמת LT מוסיפה התרעת "שטח מת" בצדדים והתרעת תנועה חוצה מאחור. רמת פריימר מוסיפה בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל (פעילה עד 80 קמ"ש), התרעת סטייה מנתיב עם תיקון, ועמעום אורות אוטומטי. רמה זו היא היחידה שלא זקוקה למובילאיי.

 • עיצוב ונוכחות

  שברולט טראוורס 2017 קיבל מראה שהוא יותר "שטח" ופחות "מיניוואן" מהדור הקודם. יחד עם תוספת ניקלים וחישוקים "20 גדולים, מתקבל רכב רב רושם.

 • תא נוסעים ומטען

  המראה שונה לגמרי מזה של הדור הקודם. החומרים עדיפים, אם כי עדיין חלקם מעט פשוטים. הנדסת האנוש טובה ויש שפע של אבזור ותאי אחסון.

  הממדים עצומים בכל שורות המושבים. מושבי השורה השלישית מעט נמוכים. כניסה לשורה השלישית נוחה יותר מצד ימין בזכות מנגנון קיפול מיוחד של מושבי השורה השניה. לתא המטען נפח נאה גם מאחורי השורה השלישית, וכולל תא גדול ושימושי מתחת לרצפה.

   

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-3.6 ל' מציע כוח זמין מסל"ד נמוך וביצועים מעולים בכל מצב. תיבת ההילוכים נעימה, גם אם לפעמים מעט איטית. התפעול הידני נעשה באמצעות כפתור לא נוח לשימוש שנמצא בראש הבורר. צריכת הדלק סבירה ודומה לממוצע בקבוצה.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה סה"כ טובה. שברולט טראוורס 2017 מתקשה בסינון שיבושים קטנים בכל מהירות, וכך גם בנוגע לשינויי גובה על כביש גלי. בידוד רעשי המנוע והכביש מעולים, רעש הרוח נוכח כבר מאזור 110 קמ"ש, אבל לא מתגבר כשעולה המהירות.

  כאשר הכביש סלול היטב, היכולת הדינמית טובות. על כביש משובש, הוא זז מידי ופחות מרוסן.

  בנסיעת שבילים שברולט טרוורס נעים למדי.

   

 • תמורה למחיר

  טראוורס החדש מלא כל טוב ויש הרבה מה לאהוב בו. המרחב לשישה מצוין, ולארבעה נוסעים הוא ברמה של מכונית פאר (ואולי יותר). התמורה מצוינת ורק חבל שחבילת הבטיחות המקיפה מוצעת רק ברמת הגימור הבכירה והיקרה ביותר.

 • חדש בדגם

  דור חדש (שני), פלטפורמה חדשה, מנוע חדש, תיבת הילוכים חדשה, עוד אבזור, עוד מערכות בטיחות.

 • סיכום

  מרחב פנימי שופע, רשימת אבזור עשירה, בעטיפה אופנתית.

שברולט טראוורס 2017 גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה

כתבות הקשורות לדגם

|
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך שברולט טראוורס?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

שברולט טראוורס צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

5
שברולט טראוורס צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
9.1 7.2 10.6 6.9 15
9.1 7.2 10.6 6.9 15
9.1 7.2 10.6 6.9 15
9.7 7.6 11.4 7.4 15
9.7 7.6 11.4 7.4 15
7
7.4