טויוטה קורולה - אוטו

יתרונות חסרנות

יתרונות / אבזור בטיחות עדכני בדגם שלאחר מתיחת הפנים, מתווסף לאבזור נוחות עשיר, נוחות הנסיעה סבירה לרוב והביצועים מספקים.

חסרונות / רעש מנוע בולט תחת עומס, ונוחות נסיעה טובה פחות במצבים מאתגרים יותר. אין פתח מיזוג מאחור

בשורה התחתונה / משפחתית משובחת, כעת גם בטיחותית.

טויוטה קורולה חוות דעת

 • רקע כללי

  הקורולה (דור 11) הגיעה לישראל ביולי 2013 - חודש בלבד אחרי שהוצגה בעולם. תחת מכסה המנוע שוכן מנוע 1.6 ליטר עם 132 כ"ס, המשודך לתיבה אוטומטית-רציפה, או לתיבה ידנית עם שישה הילוכים. הקורולה מרשימה ומרווחת באורח ניכר בהשוואה לדגם הקודם, ומרווח הפנים עדיף בהרבה על פני זה של האוריס, גרסת חמש הדלתות של הקורולה. ביולי 2016 הגיעה הקורולה המחודשת לישראל, עם עדכון קליל לעיצוב הפנימי והחיצוני וחשוב יותר - מערכות בטיחות מתקדמות מקוריות, בהן בלימת חירום אוטונומית, התראת סטייה מנתיב וזיהוי תמרורים.

 • עיצוב ונוכחות

  הקורולה מציגה שינוי דרמטי במראה - היא גדולה משמעותית מבעבר, וקווי העיצוב שלה מזכירים את גרסת חמש הדלתות, האוריס, בייחוד מלפנים.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מושקעת בעיצובה, אולם הביצוע פחות מרשים. עד מתיחת הפנים, השילוב בין הצבע השחור הדומיננטי למרקם הפלסטיק, יצר אווירה פשוטה למדי; אחרי מתיחת הפנים תא הנוסעים נעים יותר, תודות לשיפור בחומרים ואפשרות בחירה בגוון בהיר. רשימת האבזור עשירה ומאחור המרחב מצוין לרגליים. הרצפה השטוחה תורמת למרווח לנוסע חמישי מאחור.

 • מנוע וביצועים לקורולה מנוע בנפח 1.6 ליטר שמייצר 132 כ"ס (124 בעבר) ומשודך לתיבה רציפה. על הכביש התחושה נמרצת, ואפילו ההשהיה בזינוק המקושרת לתיבות רציפות אינה מוגזמת. בתנאים רגילים היא גם שקטה ונעימה, אבל בעליות או עקיפות כשהמצערת נלחצת והסל"ד עולה, היא הופכת רועשת (כרגיל בתיבות כאלה) והצליל אינו נעים במיוחד.
 • נוחות והתנהגות רמת הנוחות טובה. שיבושים גדולים מעט מורגשים מהרצוי, ולפעמים גוררים רעשי מתלה. ובכל זאת הקורולה מצליחה לרוב לספוג חלק מהשיבוש ובכבישים טובים מייצרת תחושה נעימה.
 • תמורה למחיר המחיר נשאר בטווח המקובל לקטגוריה, עם תמורה נאה בתחום האבזור.
 • סיכום גידול בממדים לצד שיפור ביכולת.

כתבות הקשורות לדגם

למי שרוצה לחקור לעומק

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך טויוטה קורולה?

ציון משוכלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

מתחרים טויוטה קורולה

טויוטה קורולה צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

4
טויוטה קורולה צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
16.7 12.5 20.4 10.0 8
17.9 13.7 21.7 13.6 6
17.9 13.7 21.7 13.6 6
17.9 13.7 21.7 13.6 6
7
13.6