סיטרואן גרנד פיקאסו נהיה בטוח יותר - אוטו

סיטרואן גרנד פיקאסו נהיה בטוח יותר

סיטרואן החלה בשיווק גרסה חדשה ל-C4 גרנד פיקאסו, שכוללת תוספת אבזור בטיחות מתקדם

באופן שקט למדי החלה סיטרואן ישראל בשיווק מהדורה מצוידת יותר לסיטרואן C4 גרנד פיקאסו (גרסת השבעה מושבים למיניוואן), כאשר עיקר השינוי קשור לאבזור בטיחות מתקדם ולחטיבת כוח חדשה. ובהזדמנות זו נציין שתמוה שדווקא קטגוריה זו, של כלי רכב שעיקר מהותם הוא הובלת משפחות – מוזנחת יחסית מבחינת אבזור בטיחות מתקדם.

הגרסה החדשה מגיעה ברמת גימור אקסלוסיב הבכירה בהיצע. היא מצוידת בבלימה אוטונומית, ניטור שטחים מתים, בקרת שיוט אדפטיבית, עמעום אורות אוטומטי, התרעה על סטייה מנתיב ועוד. בנוסף לתוספת האבזור, תא נוסעים משודרג עם מראה עשיר מבעבר ובולט בו לוח מחוונים דיגיטאלי צבעוני וגדול יותר ("12). לרכב גם מערך חניה אוטומטית וחלון גג פנוראמי, וכמו בעבר הוא יצויד במפתח חכם, בקרת אקלים מפוצלת ומערך המולטימדיה של היצרן.
כל זה משתלב עם חטיבת כוח חדשה יחסית בארץ. מדובר במנוע ה-1.6 ל' דיזל במהדורת ה-120 כ"ס, אשר בדומה ל-3008 שודך כאן לתיבה האוטומטית של אייסין (ולא רובוטית כבעבר).

מחיר גרסה זו עומד על 175,000 שקלים ובזמן הקרוב תוצע גם גרסת 1.6 ל' טורבו בנזין (165 כ"ס) שתעלה 178,000 שקלים. בעתיד עשויה להגיע גם גרסת ה-2.0 ל' דיזל 150 כ"ס ברמת אבזור זו.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות