אופל אינסיגניה 2017 - אוטו

אופל אינסיגניה 2017 יד שניה

אופל אינסיגניה 2017 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
16.4 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

אופל אינסיגניה 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב חיצוני, איכות וגימור תא נוסעים, אבזור, התנהגות כביש.
חסרונות נוחות נסיעה בעיר, מרווח ראש לגבוהים מאחור, חוסר עידון.
בשורה התחתונה חבילה מושכת ונכונה לכשעצמה.

אופל אינסיגניה 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השני של אינסיגניה הוצג במרץ 2017 ועלה לישראל בדצמבר 2017. בין לבין, באוגוסט 2017 רכש קונצרן PSA את אופל מידי GM, לכן אינסיגניה החדשה מבוססת על פלטפורמה, מכלולים ויחידות כוח שמקורן בג'נרל מוטורס ולא של PSA.

  הפלטפורמה היא E2XX החדשה של ג'נרל מוטורס, עבור משפחתיות גדולות וקרוסאוברים הנעה-קדמית, שמשרתת בין היתר גם את שברולט מאליבו. הרצפה החדשה מאפשרת הפחתת משקל של עד 175 ק"ג ביחס לדגם הקודם, לצד גידול בממדים. בנוסף בסיס הגלגלים צמח ב-8.8 ס"מ ל-283 ס"מ, ופותר את אחת הבעיות הגדולות של הדור הקודם.

  היצע המנועים דומה לזה שמוצע במאליבו: טורבו-בנזין 1.5 ל' שמייצר 165 כ"ס ומשודך לתיבת 6 הילוכים והנעה קדמית (כמו מאליבו בארץ), וטורבו-בנזין 2.0 ליטר שמפיק 260 כ"ס משודך לתיבת 8 הילוכים והנעה כפולה (מאליבו בחו"ל).

  היצע רמות הגימור כולל את 'אנג'וי' עם חישוקי "17 קלים, מפתח חכם, מולטימדיה (סדרת אינטלינק) עם מסך "8, מצלמת נסיעה לאחור ותאימות לממשק אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו, חיישני חנייה היקפיים, טעינה אלחוטית לסלולר ובקרת אקלים מפוצלת כולל פתחים ליושבים מאחור. רמת אינוביישן מוסיפה חישוקי "18, ריפודי עור, תאורת אווירה ועוד. רמת אינוביישן פרימיום עם מנוע ה-1.5 ל' מוסיפה חלון גג, תצוגה עילית, מערכת חנייה אוטומטית ובגרסת ה-2.0 ליטר גם מערכת שמע משודרגת עם רמקולים של BOSE, בחירת מצבי נהיגה, בולמים מתכווננים ובלמים של ברמבו.

  רמת OPC Line היא היחידה שמוצעת רק עם מנוע ה-2.0 ליטר וכוללת מראה אגרסיבי יותר, חישוקי "20, עור איכותי יותר, אפשרות לעיסוי במושבים, מצלמות היקפיות, תאורת לד אדפטיבית ועוד.

  היצע מערכות הבטיחות האקטיביות כולל בלימת חירום אוטונומית (מלאה מ-40 קמ"ש, הכנה וסיוע מ-80 קמ"ש) והתרעת סטייה מנתיב עם תיקון היגוי. אלה מעניקים למכונית ציון של 5 כוכבי בטיחות מארגון EuroNCAP. רמת גימור אינוביישן מוסיפה בקרת שיוט אדפטיבית, ואינוביישן פרימיום מציעה גם הצגת תמרורים בלוח המחוונים וניטור שטחים מתים.

 • עיצוב ונוכחות

  שילוב של אורך, רוחב וגג נמוך יוצרים מראה ספורטיבי ואלגנטי שמשרת היטב את העיצוב החדש של אופל אינסיגניה 2017: קופה-ארבע-דלתות.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מעוצבת היטב, כשהקווים הרוחביים יוצרים תחושה של מבנה נמוך ותואמים לתנוחת הנהיגה. צג המולטימדיה נאה ומודרני, אם כי לא כל פרט בו נוח לתפעול.

  מלפנים יש מספיק מקום, וטווח כיוון רחב למושב ולהגה מאפשרים מציאת תנוחת נהיגה נוחה בקלות. מאחור יש שפע של מקום לרגליים, וזה של הראש מוגבל. תא המטען מהגדולים בקבוצה ונוח להטענה בזכות דלת חמישית.

   

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.5 ל' מציע ביצועים טובים, אך פעולתו אינה נעימה במיוחד והוא מעביר תחושה מחוספסת. בנוסף גם הצליל שלו בולט מדי. התיבה (6 הילוכים) מעט איטית בהורדת הילוכים, אבל סה"כ חלקה ונעימה.

  מנוע ה-2.0 ליטר (260 כ"ס) חזק משמעותית, וגם משולב לתיבה עם 8 הילוכים. הביצועים מעולים, וברוב הזמן משקפים את ההספק. הצליל שלו בולט מידי.

  בשני המקרים תצרוכת הדלק ממוצעת ביחס למתחרות.

   

 • נוחות והתנהגות

  עם החישוקים הקטנים יותר ("17 לעומת "19) אופל אינסיגניה 2017 מתמודדת טוב יותר עם שיבושים בעיר, כשרק בורות מסוימים מוציאים אותה משלוותה. מחוץ לעיר נוחות הנסיעה משתפרת משמעותית. עם חישוקי "19 אינסיגניה נוקשה מדי, בייחוד בעיר, כשמחוץ לעיר בולטים יותר רעשי הצמיגים.

  היכולת והאחיזה גבוהה, והיא גם משנה כיוון באופן נמרץ על אף ההגה הקל מדי.

   

 • תמורה למחיר

  אינסגניה החדשה טובה משמעותית מקודמתה, טובה לכשעצמה ואחת המובילות בתחום. רמת גימור 'אנג'וי' מציעה תמורה נאותה, ולטעמנו עדיפה על פני הרמות האחרות.

 • מה חדש באופל אינסיגניה 2017

  אין שינויים בדגם בשנה זו.

 • סיכום

  אינסיגניה עשתה צעד גדול לפנים בדור השני. כמו בדור הראשון, העיצוב החיצוני הוא אחד הנאים בקטגוריה, כשהפעם משלים אותו גם תא נוסעים נעים ונאה, ושפע של רמות גימור.

אופל אינסיגניה 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג אופל אינסיגניה

כתבות ומבחני דרכים אופל אינסיגניה

ברשותך אופל אינסיגניה?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5