אודי A7 - אוטו

אודי A7 מידע כללי

קטגוריה: סאלון
גירסה מומלצת:
11.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2018

אודי A7 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, סביבת נהג, מנועים, התנהגות, ביצועים
חסרונות מרווח ראש, נוחות נסיעה, מקום לנוסע שלישי מאחור
בשורה התחתונה נאה ומצוינת

אודי A7 2023 חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  אודי A7, מכונית הקופה ארבע-דלתות הגדולה שהושקה לראשונה ב-2010, הוצגה בדור שני באוקטובר 2017.

  הדגם החדש מבוסס, כצפוי, על רצפת MLB2 החדשה (המשרתת את A8 ו-Q7), אך המידות כמעט זהות לאלו של הדגם היוצא (292.5 ס"מ בסיס גלגלים, 470 ס"מ אורך, 191 ס"מ רוחב ו-142 ס"מ לגובה), כשאודי מבטיחה מרווח פנים משופר מבעבר.

  נכון להיום מוצע רק מנוע טורבו-בנזין בנפח 3.0 ליטר (V6) עם 340 כ"ס (63.2 קג"מ), תיבת שבעה הילוכים דו-מצמדית והנעה כפולה (המשלבת את הסרן האחורי בעת הצורך); דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה מוצע בתוספת תשלום.

  לחסכון בדלק מסייעת מערכת כלאיים מתונה (מנוע עזר חשמלי המבוסס על מערכת חשמל 48V), המאפשרת כיבוי מוקדם של המנוע בגלישה לעצירה ובשיוט - וגם אוגרת אנרגיית בלימה במצבר לשימוש עתידי.

  בהמשך יוצעו גם גרסאות 4 ו-6 צילינדרים נוספות (בנזין ודיזל), כמו גם גרסאות ספורטיביות (S ו-RS). ארבעה סוגי מתלים מוצעים לבחירה (רגילים, ספורטיביים, מתכווננים ומתלי אוויר), ומערך היגוי מציע יחס העברה משתנה והיגוי אחורי אקטיבי.

  בצד הנוחות והבטיחות תציע ה-A7 את המיטב שיש לאודי.

  בתא הנוסעים בולטים שלושה מסכים גדולים – אחד ללוח המחוונים הדיגיטלי ("12.3) ושני מסכי מגע נוספים ("10.1 ו-"8.6) לתפעול המערכות השונות.

  מערכות הבטיחות המתקדמות כוללות, ביו היתר, מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי צמתים, מערכת חנייה אוטומטית ועוד.

  שיווקה של ה A7 החדשה בישראל החל באוגוסט 2018.

 • עיצוב ונוכחות

  אודי A7 החדשה נראית נהדר. השבכה הגדולה והרחבה מוסיפה לרושם, החלק האחורי הנמוך מוסיף להופעה הדינאמית והכל מתובל בלוק מודרני ומתקדם.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג סופר מרשימה עם אווירה כמעט עתידנית. שלושה מסכים גדולים שולטים — לוח המחוונים, מערכת המולטימדיה ופקדי המיזוג — נותנים כאן את הטון. בנוסף התא עשוי מחומרים איכותיים, ההרכבה מצוינת והתחושה הכללית שהיא משרה על הנהג נהדרת.

  המרחב מלפנים ומאחור טוב מאוד, אולי למעט מרווח ראש מצומצם (תשלום סמלי על העיצוב המרהיב) והמושבים מוצלחים. כאן נציין שלנוסע שלישי מאחור יהיה מעט צפוף בגלל מנהרת הינע רחבה.

  תא המטען ענק בגרסאות הבנזין (535 ל‘) ורק ”בסדר“ בגרסה ההיברידית (380 ל‘) אבל בכל מקרה יש דלת חמישית נפתחת שמקלה על ההטענה.

 • מנוע וביצועים

  גרסת ה-TFSI55 עושה שימוש במנוע טורבו בנזין V6 בנפח 3.0 ל‘ שמפיק 340 כ“ס ומשודך לתיבה רובוטית דו-מצמדית (7 היל‘). האודי הגדולה מסוגלת גם לצבור מהירות בנינוחות ללא מאמץ מצד אחד, אך גם להאיץ חזק ומהר כשצריך מצד שני.

  הגרסה ההיברידית (2.0 ל‘ טורבו ומנוע חשמלי) קצת יותר חזקה (367 כ“ס) אך גם כבדה יותר. הביצועים עדיין מצוינים וכאן יש גם צריכת דלק נמוכה יחסית ואפשרות לנסיעה על חשמל לטווח של עד 40 ק“מ.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בינונית בלבד. אודי A7 מכוילת על הצד הנוקשה של הסקאלה, וזה בולט במיוחד במעבר על שיבושים חדים (במיוחד בגרסת ה-V6 עם חישוקי הענק, 21“). בכביש הבין עירוני המצב משתפר משמעותית.

  בדידוע הרעשים מצוין — מדובר במכונית מאוד שקטה.

  התנהגות הכביש מצוינת ממש. בשתי הגרסאות עליהן נהגנו מדובר במכונית רבת יכולת, עם אחיזה גבוהה, ריסון טוב של המרכב והתנהגות כביש טובה.

 • תמורה למחיר

  A7 יקרה במעט מה-A6 עליה היא מבוססת, ומציעה בנוסף עיצוב מסובב ראשים. הגרסה ההיברידת-נטענת משתלמת במיוחד

 • מה חדש באודי A7 2023

  במרץ 2023 החל שיווק אודי RS7 'פרפורמנס'. מדובר במהדורת קצה ספורטיבית ל-RS7 הקיצונית בפני עצמה. 'פרפורמנס' מצוידת במנוע משופר (630 כ"ס), מערך מתלים משודרג, חישוקי 22 אינץ', שינויים לעיצוב החיצוני ועוד.

 • סיכום

  מדובר במכונית סלון טובה מאוד ורבת רושם.

אודי A7 גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג אודי A7

כתבות ומבחני דרכים אודי A7

ציון ותגובת גולשים

ברשותך אודי A7?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • יעקב רבינוביץ

  האוטו שלי

  אודי A7 50TFSIe אוט', 2.0 ל' טורבו, פלאג אין הייבריד, 4x4
  מודל: 2023 - 2023

  תאריך: 30.04.2023

  חסכוני יחסית לקטגוריה ומאוד יוקרתי

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 0

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

אודי A7 מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5