טויוטה קאמרי - אוטו

יתרונות חסרנות

יתרונות / נוחות, עידון, ביצועים, צריכת דלק.

חסרונות / גימור, מנוע חשמלי חלש בגרסה היקרה, מחיר.

בשורה התחתונה / המכונית טובה, אך התחרות קשה.

טויוטה קאמרי חוות דעת

 • רקע כללי

  הדור השמיני של טויוטה קאמרי הוצג בתחילת 2017 - ולראשונה מזה 15 שנה, מדובר בדגם חדש לחלוטין. הדגם החדש ארוך (גם בבסיס הגלגלים, גם באורך הכללי) ורחב מקודמו - אך עם זאת קל ממנו. קאמרי מוצעת בעולם עם מספר מערכות הנעה, עם הספק של עד 300 כ"ס ותיבת הילוכים אוטומטית עם עד 8 הילוכים; עם זאת, בישראל מוצעת קאמרי רק עם מערכת הנעה אחת - היברידית, על בסיס מנוע בנזין 2.5 ליטר; למרות הדמיון לדגם הקודם, מדובר במערכת הנעה חדשה - מנוע הבעירה הפנימית חדש המאופיין בנצילות תרמית גבוהה במיוחד (41%) ומנוע חשמלי, הניזון מאחת משתי סוגי סוללות - מיושנת (ניקל מטאל, 1.6 ק"ו/שעה) או מתקדמת (לית'יום יון, 1 ק"ו/שעה); הסוללה המתקדמת והקלה יותר מוצעת רק ברמת הגימור הבסיסית, בעוד שהמיושנת מוצעת רק ברמת הגימור הגבוהה. טויוטה קאמרי מוצעת בישראל מאפריל 2018.

 • עיצוב ונוכחות

  לקאמרי הופעה נאה ומכובדת, למרות הניסיונות להעניק לה הופעה בוטה/אגרסיבית.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג נעימה למראה ונוחה לתפעול, אך סובלת מאיכות הרכבה לא מרשימה - תוצאה של צורך בהתקנת מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית. מרחב הפנים מספק, אם כי ברמת הגימור הגבוהה - המצוידת בגג שמש - מרווח הראש גבולי לגבוהים. המושבים לא היו נוחים לכולם. תא המטען לא גדול ובעל מבנה שמגביל את השימושיות. לפחות יש גלגל חלופי. רמת הגימור הבסיסית דלה באבזור.

 • מנוע וביצועים מערכת ההנעה, בגרסה עם הסוללה המיושנת (1.6 ק"ו/שעה) מוצלחת - גם חזקה וגם חסכונית (13.8 ק"מ/ל', בעומס כבד). החיסרון - כושר התנועה על חשמל זניח עד לא-קיים. טרם נבחנה הגרסה בעלת הסוללה המתקדמת יותר.
 • נוחות והתנהגות נוחות הנסיעה מוצלחת. המתלים הרכים מאפשרים כושר ספיגת מהמורות ושיבושים יעיל, פרט לשברי אספלט חדים. המחיר הוא בריסון חסר - בעיקר בנסיעה על כביש גלי - ובהתנהגות כביש לא ספורטיבית. בידוד הרעשים מוצלח בדרך כלל.
 • תמורה למחיר קאמרי יקרה מדגמים מקבילים בכ-5%-10% ומציעה אחריות פחות ארוכה. עם זאת, החבילה הכוללת מוצלחת ומומלצת - בעיקר לגומעי המרחקים.
 • סיכום המכונית טובה, אך התחרות קשה.

כתבות הקשורות לדגם

למי שרוצה לחקור לעומק

טויוטה קאמרי גרסאות נפח מנוע כוח סוס ליסינג פרטי מחיר קטלוג יבואן
2487
208
175,000
2487
208
195,000

באפשרוך לבחור עד 3 דגמים

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך טויוטה קאמרי?

ציון משוכלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

מתחרים טויוטה קאמרי

טויוטה קאמרי צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

2
טויוטה קאמרי צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
19.6 18.8 20.0 16.6 2
22.2 21.7 22.7 18.9 2
7
18.9