אלטו בורוד מתקתקכמו שסיפרנו בעבר חברת 'מכשירי תנועה', יבואנית סוזוקי, מתכוונת להשיק בחודשים הקרובים שתי מכוניות מיני, אלטו (עליה גם נהגנו במסגרת ההשקה העולמית) וספלאש. ואולם בניגוד להערכות ראשונות מסתבר שבסוזוקי מתכוונים להביא את המכוניות האלה במחירים תחרותיים ביותר. מחירים שצריכים בהחלט להדאיג את כל המתחרים.

ממקורות במכשירי תנועה עולה שבסוזוקי מתכוונים להציע את האלטו האוטומטית במחיר נמוך מ-80,000 שקלים. ליתר דיוק באזור ה-75,000-78,000 שקלים. בכך תהפוך האלטו למכונית הזולה ביותר בארץ ובאופן משמעותי. דבר זה אומר בוודאות שלאלטו יש סיכוי טוב לשנות את התנהלות שוק המיני בישראל. שוק שעד כה סבל ממחסור גדול בפופולאריות.
אבל לא רק אלטו, אלא גם ספלאש הגדולה יותר, עתידה לנחות כאן עם תג מחיר מבטיח. המכונית הזו, שהינה בוודאי קלה יותר לעיכול ומהודרת יותר, תעלה בין 88,000-85,000 שקלים ועשויה לעשות צרות גדולות לסיריון של דייהטסו ול-i10 של יונדאי.
כזכור האלטו תגיע עם מנוע ה-1.0 ליטר (68 כ"ס) ועם תיבה אוטומטית (כמובן) למרות שתוצע כנראה גם בגרסה ידנית (לו רק כדי להתהדר בתצרוכת הדלק הנמוכה). הספלאש תוצע בגרסת ה-1.2 ליטר (86 כ"ס) אשר משודכת לתיבה אוטומטית.