כמדי שנה 'אוטו השנה 2019' נבחר ע"י עיתונאי אוטו, קוראי המגזין וגולשי האתרים אוטו ומאקו. במקביל בחרנו גם את הדגמים המנצחים בקטגוריות השונות, וגם כאן נשמרה המסורת שהמועמדים לבחירה והנבחרים יכולים להיות דגמים וותיקים יותר.

'אוטו השנה של ישראל 2019', הדגמים הזוכים בכל קטגוריה ומותג השנה נחשפו במסגרת אירוע חגיגי, בו אירחו אנשי אוטו ומאקו את כל יבואני הרכב וחברות הליסינג הגדולות בישראל. והנה הם, לפי קטגוריות.

מיני – שברולט ספארק. חזקה, מרווחת, מאובזרת, כעת לאחר מתיחת פנים, עם אבזור  נוסף ובעיקר תוספת של מערכות בטיחות. חמש שנות אחריות מוסיפות לא מעט. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחרה, לחצו כאן.

1610245


סופרמיני – סיטרואן C3. עיצוב מקורי בחוץ ובפנים ושילוב גוונים יפהפה יוצרים דגם ייחודי ומרהיב למבט, המשלב גם איכות נסיעה טובה וביצועים ראויים. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחרה לחצו כאן.

1591152


משפחתית – יונדאי איוניק. רבת המכר של 2018 היא המשפחתית הנבחרת בגלל המרכיב העיקרי שלה – מערך היברידי יעיל, ירוק וחסכן – המשרת אותה באופן מוצלח ביותר. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחרה,  לחצו כאן.

1589272


משפחתית גדולה – סקודה סופרב. עדיין אותו שילוב מנצח של מרחב כביר, יחידות הנעה משובחות, איכות נסיעה טובה, אבזור עשיר וביצוע המכבד את בעליו. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחרה, לחצו כאן.

1597400


סלון, פאר – אודי A8. הדור החדש של מכונית הפאר של אודי מביא מערך טכנולוגי מתקדם במיוחד, ביצוע ברמה הגבוהה ביותר ומגיש לנהג ולנוסעיו איכות נסיעה נדירה וביצועים מעולים. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחרה, לחצו כאן.

1600859


רכב פנאי קטן – קיה סטוניק. פרט לכך שרכב הפנאי הזה מוצע במחיר נמוך יחסית, פרט לכך שהוא חינני למראה בחוץ ובפנים, פרט לכך שהוא מבצע היטב, גם כיף לנהוג בו. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1598885


רכב פנאי קומפקטי – פיג'ו 3008. מעבר לעיצוב המשובח בחוץ, לסביבת הנהג המרהיבה והייחודית בפנים, לביצועים הטובים ולאבזור הנכבד, משתבח 3008 באיכות נסיעה טובה ביותר. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1609039


רכב פנאי בינוני – פיג'ו 5008. בעיקר, איכות נסיעה נעימה ביותר, אך כזו המצטרפת לביצועים מכובדים, אבזור עשיר, סביבת נהג מקורית וכל אלה ארוזים במרכב מעוצב היטב. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1598539


רכב פנאי קומפקטי/יוקרה – וולוו XC40. הדגם האחרון במסע החידוש של וולוו מתעלה ברמת בטיחות גבוהה ביותר, ומוסיף לה ביצוע משכנע, תחכום ויכולת ראויה. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1597726


רכב פנאי בינוני/יוקרה – ב.מ.וו X3. הדגם החדש עשוי היטב, מבצע מעולה, בעל יכולת גבוהה, כיף לנהיגה, לא רע בשבילים ומשלב הכל לחבילה הרמונית מרשימה. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1598219


רכב פנאי גדול/יוקרה – פולקסווגן טוארג. הדגם החדש של רכב הפנאי הזה משלב יחידת הנעה מצוינת, מערכות עזר מתקדמות גם לנהיגת שטח וביצוע ברמה גבוהה ביותר. פשוט, משובח בסוגו. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1611479


מותג השנה – לקסוס. מותג היוקרה היפני סיים השנה בעולם את מהפך העיצוב שעבר, שהוא דרמטי ביותר ממובן אחד, והוסיף בישראל עלייה מרשימה ביותר במכירות. ואם אתם רוצים לקרוא בהרחבה על הסיבות בגינן נבחר, לחצו כאן.

1611020