עקרב בים המלח - אוטו

עקרב בים המלח

בחול המועד פסח ערך אבארט, מותג הספורט הקטן, עוד אירוע יוצא דופן

אבארט, המותג הספורטיבי הזעיר של פיאט, הוא פעלתן בלתי נלאה בישראל ומפתיע כל פעם מחדש. בסוף חול המועד פסח הגיעו שלושים ושלוש מכוניות של אבארט, רובן מדגם 500, ליום הדרכה בנהיגה ספורטיבית שנערך במנחת מצדה שהוסב למסלול. בניצוחו של עומר גלברט – הלב, הנשמה והדמות המובילה של אבארט ישראל – יצאה השיירה הפוטוגנית והמאוד צבעונית ממתחם מעיין שורק שליד פלמחים, עצרה לאספרסו בצומת שוקת והתייצבה בצהרי היום הלוהט במנחת הדרומי שלבש בגדי אבארט.
ונוסעת שיירה
רוב המכוניות שהגיעו לכינוס היו כמובן גרסאות שונות ל-500, כולל מהדורות טוריסמו וקומפיטיציונה מהקולקציה החדשה של 2016. למסע התייצבו גם שני כלים ממהדורת "טריביוטו פרארי" היקרה להחריד. לאירוע יצאו לצד 500 פתוחות וסגורות גם מספר נציגות של אבארט פונטו. מאז יצא מותג אבארט לדרכו בישראל לפני כשש שנים, נמכרו כאן כ-300 מכוניות, רובן גרסאות ל-500. מספר זה כולל שלוש יחידות במהדורת טריביוטו פרארי וחמש של אדיציונה מזראטי היקרות.
הזדמנות נפלאה
מעבר לחוויה הוויזואלית והווקאלית המאוד מהנה, העניק לנו היום המאוד מיוחד הזה הזדמנות מצוינת לפגוש מקרוב בגרסת קומפיטיציונה החדשה והמסקרנת של 2016. גרסה זו נטלה מרכיבים רבים מגרסת פרארי היקרה שנמכרה בעבר. לקומפיטיציונה, בין השאר: מנוע חזק יותר, בהספק 180 כ"ס, שנוהם באופן מודגש בהרבה מאשר המנועים "הרגילים"; מערך של מתלים נוקשים יותר שמבטיח ניהוג חד ומהנה מאשר קודם ועוד ועוד. על הצעצוע האיטלקי החדש עימו ירדנו לים המלח נספר בגיליון 364 של מגזין אוטו.
*הדרכת הנהיגה והפקת האירוע נעשו על ידי קבוצת Drive4Life ומוטו-רייס
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות