אינפיניטי ישראל משיקה את הגרסה המחודשת של אינפיניטי Q70, מכונית הסדאן הגדולה שלה, שעברה לפני כחצי שנה מקצה שיפורים. מבחוץ ניתן להבחין בחרטום חדש, תאורת לד חדשה (מלפנים ומאחור) ופגושים שונים. כל אלו מיישרים קו עם המראה העכשווי של אינפיניטי, כפי שהוצג ב-Q50 הצעירה יותר. גם סביבת הנהג עברה עדכון, אם כי מינורי יותר. באינפיניטי מספרים גם על עדכון המתלים, בייחוד בגרסת הספורט-טק לטובת תחושה דינאמית יותר. 
 
 
אך הבשורה העיקרית, בארץ, היא שיפור משמעותי בתמורה למחיר – בשל שילוב בין מחיר נמוך יותר לאבזור עשיר יותר. מחיר אינפיניטי Q70 עם מנוע ה-3.7 בנזין (320 כ"ס) יחל כעת ב-380,000 שקלים ברמת גימור GT, כאשר לתקופת ההשקה תינתן עליה הנחה של 30,000 שקלים. גרסת הספורט-טק המאובזרת יותר תעלה 450,000 שקלים. הגרסה ההיברידית, שתגיע ברמת גימור פרימיום-טק, תוצע במחיר של 485,000 שקלים.  
 
המכונית תגיע ברמת אבזור גבוהה למדי שכוללת את מערך המולטימדיה המחודש עם מערכת שמע של בוז, התרעה על סטייה מהנתיב, מפתח חכם, עור, תפעול חשמלי עם זיכרונות למושב הנהג ועוד. 
 
רמות הפרימיום-טק (שמוצעת רק בהיברידית, שלה מנוע 3.5 ל') תוסיף מערכת שמע משודרגת של בוז עם 20 רמקולים, גג נפתח, וחבילת בטיחות שכוללת בנוסף להתרעת סטיה מנתיב, גם ניטור שטחים מתים, בקרת שיוט אקטיבית, ומערכת התרעה על תאונות חזית. חבילת הספורטק כוללת בנוסף חישוקי "20. 
 
אנשי אינפיניטי מקווים כי תג המחיר הנמוך יותר יעזור להעיר את מכירות מכונית הסאלון הזו, שעד עתה רשמה מכירות זניחות בארץ. הם מצפים שה-Q70 תהפוך לרגל השלישית של אינפיניטי בארץ מבחינת מכירות לצד ה-QX70 וה-Q50.