הכנות לתפקיד חדש עם אופנוע וביצועי רכיבה?
השחקן המסתערב ויוצר הסדרה פאודה, ליאור רז, התחדש בשבוע שעבר בהונדה CB500X אדוונצ'ר. השבוע תפסנו אותו ביום אימונים אינטנסיבי עם מדריך הרכיבה המתקדמת, כפיר לוין. האם מדובר בהשתלמות רגילה לצורך שיפור כישורי הרכיבה? ואולי זהו רמז לעונה החדשה של פאודה והבטחה לצילומי אקשן דו גלגלי? הכוכב והמדריך סרבו לענות.

האופנוע אולי ישמש את ליאור לתנועה זריזה בין חזרות וכתיבה, אך מפגש רכיבה עם מי שהדריך את רוכבי משטרת ישראל, כוחות הביטחון ואפילו כוחות מיוחדים בחו"ל, יכול לרמז גם על הבאות. הבחירה באופנוע רב תכליתי שיכול בקלות לצאת את גבולות העיר ולברוח אל השבילים יכולה להיות בחירה תעבורתית הגיונית. אבל כשמדובר בשעות של אימונים, אנחנו מאמינים שיש כאן סיפור מסקרן יותר. אנחנו כמובן נמשיך לעקוב...

צילום: גלעד קוואלרצ'יק, אביב חופי,
ליאור רז. צלם: גלעד קוואלרצ'יק
שווה להיות ספורטאי? תשאלו את יבואני הרכב!
חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי, מעניקה מאז שנת 2006 חסות לאור שניוק, ספורטאי נבחרת ישראל וסגן אלוף העולם בסקי מים לשנת 2014. צבי נטע, יו"ר מכשירי תנועה, ציין שהחברה רואה חשיבות רבה בתמיכה בספורטאים צעירים כחלק מפעילותה למען הקהילה, ובימים אלו בוחנת את האפשרות למתן חסויות נוספות לספורטאים שישתתפו במשחקים האולימפיים במהלך 2016 בברזיל.

אנחנו חושבים שכחלק מפעילות התמיכה היתה צריכה החברה להצמיד לאור גם את הג'יפון הקטן לעסקת win win ברמה אירופאית. הג'ימני, הג'יפון היחיד היום עם יכולות שטח אמיתיות ושלדת סולם ראויה, היה נהנה מתדמית הגולש. והגולש? הוא היה נהנה מכלי רכב שיקל על הנסיעה לאימונים. אנחנו לא המצאנו את השיטה, בענף הכדורסל היא מאוד מקובלת.
צילום: גלעד קוואלרצ'יק, אביב חופי,
אור שניוק. צלם: יח"צ

כדורסלנים על גלגלים... יבואנים מפנקים
הכדורסלן הבינלאומי, גל מקל, הגיע לביקור מולדת לקראת פתיחת ההכנות של נבחרת הכדורסל לאליפות אירופה. גל, ששיחק בעבר ב-NBA בדאלאס מאבריקס וכעת משחק בניז'ני נובגורוד הרוסית, רק הגיע לביקור וחברת אופל החליטה לפנק אותו. הכדורסלן והדוגמן המצליח, המתנשא לגובה 1.91, הסתובב במשך שעה באולם התצוגה ולבסוף החליט לקחת את האופל אדם הקטנה והאופנתית.

אנחנו נשארנו רק כדי לראות אם הוא באמת יצליח להיכנס וליישר את הראש. לאור התמיהה, אמר גל כי זהו הרכב הכי צעיר, קומפקטי ונוח עבורו להסתובב ברחבי הארץ. השחקן התלבט בין צהוב לאדום ולבסוף החליט לערבב בין הצבעים ויצא באופל אדם כתומה עם גג שחור. מניסיון, כלי הרכב מרווח מספיק לנהגים בגודל ממוצע, אבל כאן עולה השאלה: האם לאחר החופשה במכונית קטנה, יוכל גל להזדקף שוב למלוא גובהו?

לשם השוואה, בדקנו אלו מכוניות קיבלו כדורסלנים אחרים בהשאלה מהיבואנים. כאשר הגיע כוכב מכבי תל אביב לשעבר דרק שארפ, לצורך צילומי תוכנית דוקו-ריאליטי, הוא קפץ לסוכנות יונדאי על מנת להתנייד ברכב מסוג וולוסטר טורבו בצבע אדום בוהק. עומרי כספי לעומתם, יצא נוצץ במיוחד, כאשר הגיע למספר ימים בחודש מאי ויצא מסוכנות מרצדס עם CLS. רוצים לדעת באילו כלי רכב מתפנקים שאר ספורטאי ישראל? אנחנו כאן כדי להמשיך לעדכן.
צילום: גלעד קוואלרצ'יק, אביב חופי,
גל מקל. צלם: אביב חופי