ב-27.4 יתקיים במרכז פרס לשלום המפגש השלישי של קהילת " אקומושן". מדובר בקהילה שהוקמה בשותפות מנהלת תחליפי הדלקים במשרד ראש הממשלה, המכון הישראלי לחדשנות, משרד המדע וקרן היסוד מתוך שאיפה לשמש קרקע עבור מיזמים בתחום התחבורה החכמה תוך עידוד חדשנות.

חכמת התחבורה
המפגש השלישי של הקהילה יעסוק כהרגלו בנושאי "תחבורה חכמה". במפגש ייקחו חלק אנשי מקצוע ויזמים מהארץ ומהעולם ואלה יציגו מגמות וחידושים בתחום. בכנס יוצגו גם חלק מהפיתוחים של מה שהחל בעבר כרעיונות עם השקת פעילות הקהילה. כך תוצג פלטפורמה נוסעת של סיטי-טרנספורמר, המכונית המסחרית שיודעת להקטין את רוחבה בעיר. כן יוצג פיתוח של אפליקציית Hi-Park שעושה שימוש ב-GPS ובמצלמת הטלפון החכם כדי לאתר מקומות חנייה.
צילום: מנהל

במהלך הכנס ייבחנו מיזמים חדשניים על ידי Startupbootcamp Berlin, במטרה לבחון את השתתפותם באקסלרטור הגרמני, אשר מספק למיזמים אפשרויות חשיפה באירופה.

בכנס ישתתפו כ-500 מפתחים, יזמים, סטודנטים, כמו גם בעלי תפקידים בתעשיית הרכב, ההיי-טק ועוד והוא יעסוק בין היתר בהתייעלות אנרגטית, מערכות ושיטות הינע, התקני אגירת אנרגיה אלקטרו-כימיים. כאמור הכנס יערך במרכז פרס לשלום ביפו.
צילום: מנהל