א. רולס רויס פנטום עם בסיס גלגלים מוארך הוא רכב הנוסעים היקר ביותר. החל מ-400,000 דולר, לא כולל תוספות. וכאלה יש - הרבה ובהרבה כסף.
ב. דגמי רולס רויס נרכשו במהלך 110 שנות מותג העל הזה על ידי משפחות מלוכה, שועי עולם, סתם עשירים ואלה כללו גם כמה מהראג'ות הודיים שקנו כמה. גם כמה סעודים עשירים קנו כמה.
ג. ועם זאת, מעולם לא זכה היצרן המאוד וותיק והמאוד נחשב הזה להזמנה אחת שכזו: 30 יחידות של אותו פנטום מוארך.
 
המזמין הוא איש עסקים סיני בשם סטיבן האנג שעשה את הונו כשהיה בנקאי השקעות, וידוע גם בסגנון החיים הראוותני שלו.
 
עם זאת, על אף אופיו המוחצן (כפי שניתן לראות מהחליפה הלא שגרתית אותה לבש במעמד החתימה), האנג לא רכש את הרולס-רויסים לשימושו האישי אלא כדי שאלו תשמשנה לשינוע אורחים במלון האולטרה-יוקרה "לואי ה-13" שנבנה בימים אלה במקאו וצפוי להיפתח ב-2016.
 
כדי להעניק לאורחי המלון את התחושה הטובה ביותר כשהם יגיעו אל המלון או יעזבו אותו האנג לא חסך בסימון וי על כמעט כל אופציה במפרט התוספות, אך הקפיד לא לרכוש שתי מכוניות זהות לחלוטין.
 
בשני אקזמפלרים האנג החליט להשקיע באופן מיוחד ומעבר לשלל התוספות המתבקשות הם יצוידו בפריטים עשויים זהב אמיתי 24 קראט בתא הנוסעים, כמו גם במקומות שונים בצדו החיצוני של המרכב, הזמנה זאת תהפוך את צמד הפנטומים הזה ליקר ביותר שיוצר עד היום על ידי רולס רויס.
 
"אנחנו שמחים וגאים כי מר האנג בחר בנו כדי להפיץ את בשורת היוקרה שלו למרחוק", התרגש טורסטן מולר, מנהל מחלקת העסקים של רולס רויס. "מעבר למשמעויות הכלכליות של העסקה הגדולה, ברולס רויס בטוחים שצי של 30 רכבי פנטום בחזית מלון פאר יהיה אחד המראות המרשימים ביותר שנראו במקאו".