טויוטה מציגה בתערוכת ניו יורק את הקאמרי לאחר שעברה מתיחת פנים. טויוטה קאמרי זו המשפחתית הנמכרת ביותר של טויוטה בארצות הברית, בכל הזמנים. בשנה החולפת בלבד, נמכרו בארצות הברית 408 אלף יחידות של המשפחתית הגדולה (שעשתה עליה ארצה בסוף שנת 2013). אז מה חדש? תכף תדעו.

טויוטה מרעננת את הקאמרי שלוש שנים לאחר שהוצג הדור הנוכחי. ועוד איזה רענון... מלבד הגג, הוחלפו כמעט כל החלקים. מעל ל-2,000 חלקים לדברי טויוטה, חדשים לגמרי. הסבכה הקדמית שונה, ואגרסיבית יותר, ויחידות התאורה החדשות קיבלו תאורת לד, ומיישרת קו עם העולם. אפילו השלדה חוזקה על ידי ריתוכים בנקודות נוספות. המתלים כוילו מחדש וטויוטה אף הגדילה לעשות והגדילה את רוחב הסרנים ב-10 מילימטרים.
צילום: מנהל
מעל ל-2,000 חלקים הוחלפו במתיחת הפנים של הקאמרי
תא הנוסעים שודרג גם הוא, כאשר הנושאים החשובים הינם בידוד טוב משמעותית של רעשי רוח ורעשי כביש. פנים המכונית מעודן יותר, והחומרים שודרגו, כאשר גולת הכותרת מבחינת טויוטה היא האפשרות לטעינה אלחוטית של המכשיר הסלולרי החכם. אלו שמכשירם אינו תומך באופציה בוודאי ישמחו לשמוע שעדיין יש אפשרות לטעון את המכשיר משקע USB.
בתחום יחידת ההנעה דווקא אין שום שינויים, והקאמרי המחודשת תמשיך עם קו המנועים הנוכחי. הבסיסי יהיה מנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר, ארבעה צילינדרים, ומעליו יוצע מנוע בנפח 3.5 ליטר עם שישה צילינדרים – שניהם ישודכו לתיבת הילוכים אוטומטית בת שישה יחסי העברה. אליהם תצטרף יחידת הכוח ההיברידית המוכרת לנו, שתגיע עם תיבת הילוכים רציפה. תהיינה אפשרות להתאים למכונית חישוקי 18 אינץ' קלים בעיצוב ייחודי. נתוני ביצועים או צריכת דלק לא נמסרו.
צילום: מנהל
יחידות ההנעה נותרו ללא שינוי
רוכשי הקאמרי יוכלו לבחור בין עשרה צבעים שונים, והמכונית הראשונה תימסר לקראת שנת 2015. עדיין לא ידוע אם ומתי טויוטה קאמרי המעודכנת תגיע ארצה, וכמובן שמוקדם לדבר על מחיר.
החשיפה של הקאמרי בתערוכת ניו יורק