אינפיניטי ישראל ממשיכה במסע ההתעוררות שלה. אחרי תקופה ארוכה של שקט בחטיבת היוקרה של ניסאן אנו עדים למספר לא מבוטל של חידושים. וכך במסגרת המיתוג המחודש, שכולל בעיקר את החלפת שמות הדגמים, ומעט אחרי הגעת ה-QX50 וה-QX70 נוחתת בארץ אינפיניטי Q70 הייבריד.
מדובר כמובן במכונית הסאלון של אינפינטי שכונתה בעבר M. וכמו שצפינו בעבר מכונית הסדאן הגדולה בהיצע של אינפינטי מקבלת את אותה חטיבת הכוח ההיברידית שפגשנו ב-Q50. כאן מייצר מנוע ה-3.5 ליטר, שנעזר בחטיבת כוח חשמלית, 364 כ"ס מה שמביא לביצועים טובים מאוד (גם אל מול המתחרות), על הנייר לפחות. ההאצה למאה קמ"ש אורכת 5.2 שניות מאוד מהירות והמהירות המרבית מוגבלת ל-250 קמ"ש. להזכירכם לגרסה הרגילה מנוע בנפח 3.7 ליטר עם 320 כ"ס והאצה למאה ב-6.2 שניות כך שגם היא אינה ממש איטית.
צילום: מנהל
הגרסה ההיברידית מקבלת את חטיבת הכוח של ה-Q50 ההיברידית
הרכב יגיע ברמת הגימור 'GT פרמיום' הגבוהה ויצויד בנוסף לעור, ותפעול חשמלי ואוורור למושבים גם בגג נפתח, מפתח חכם, מולטימדיה עם מסך מגע ו-16 רמקולים, פנסי קסנון ושפע מערכות התראה (סטייה מנתיב, רכב בשטח מת, תאונה, בקרת שיוט אקטיבית).

הגרסה ההיברידית החדשה למכונית הדגל של אינפיניטי תעלה 489,000 שקלים. במקביל ירד מחיר הגרסה הרגילה של המכונית ל-449,000 שקלים, וזו הוזלה של למעלה מ-50,000 שקלים.