בשבת הקרובה: אירוע הגביע הנודד על שם אולי גלאי - אוטו

בשבת הקרובה: אירוע הגביע הנודד על שם אולי גלאי

ביום שבת הקרוב יערוך מועדון החמש את אירוע הגביע הנודד על שם אולי גלאי בגן לאומי ירקון. במקום תיערך תצוגת מכוניות אספנות שתהיה פתוחה לקהל הרחב

בשבת הקרובה (14.5.16) יערוך מועדון החמש את אירוע הגביע הנודד על שם אולי גלאי ז"ל, עורך 'אוטו' לשעבר. כמדי שנה ומזה 15 שנים, יעבור הגביע שנועד להנציח את זכרו של גלאי לידיים חדשות – אלה שהביאו להעמדתה של מכונית אספנות במצב הטוב ביותר.

האירוע יערך בגן הלאומי ירקון, מתחם תל אפק, ליד האגם. במסגרת האירוע יוכלו המבקרים ליהנות מתצוגת מכוניות אספנות של חברי המועדון. חברי המועדון צפויים להתכנס במתחם עד לשעה 10:00 בבוקר, ולאחר מכן התצוגה תהיה פתוחה לקהל הרחב. הברכות וטקס חלוקת הפרסים יתקיימו בין 11:30 ל-12:00, והאירוע צפוי להסתיים בשעה 13:00.

הכניסה לגן תהיה מהשער הראשי בעלות רגילה – 29 שקלים למבוגר, 25 שקלים לילד – כאשר חברי המועדון (והנוסעים איתם ברכב) זכאים להיכנס בחינם.

לרעבים – במקום ישנו מזנון המציע כיבוד ושתייה קלה. המועדון ממליץ להצטייד בציוד למנגל, כיסאות מתקפלים ושמשיות כדי להעביר את הזמן ברוגע ובכיף ועל בטן מלאה. לנו זה נשמע כמו אחלה בילוי לסוף השבוע.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות