יצרנית הרכב מיני חשפה מהדורה מיוחדת לקונברטיבל, הסופרמיני פתוחת הגג היחידה המשווקת כיום גם בישראל. המהדורה החדשה נקראת "סיידווק" (Sidewalk, מדרכה), והיא מוסיפה פריטי עיצוב וגוון חדש למרכב, ללא שינויים למפרט הטכני. שיווקה באירופה יחל באביב (מרץ 2020).

המכונית, שנחשפה בתמונות בגרסת הקופר S הבכירה, תציע גוון חדש בשם "כחול לגונה עמוק", שייתכן ויצטרף למבחן דגמי מיני גם בגרסאות אחרות בהמשך. בנוסף תקבלו כאן פסי קישוט בעיצוב דמוי-סיבי פחמן על מכסה המנוע וגג בד עם חיצים משושים - עיצוב ייחודי לדגם זה.

גם החישוקים ("17) הדו-גווניים עוצבו במיוחד, כמו גם מושבי העור שכוללים תפרים בצהוב וגוון המכונה "כחול בנזין". זה האחרון חוזר גם בקונסולה הקדמית בצד הנוסע, שם הוא משולב בלוח בצבע שחור מבריק יחד עם קישוטים כסופים. כחול בנזין תמצאו גם בקישוטי הדלתות, בעוד ספי הדלתות מאלומיניום מוברש עם הכיתוב "סיידווק" (שמופיע גם בתגים על המושבים).

1628007
צילום: מיני
1628012
צילום: מיני

מלבד זאת אין כאמור שינויים טכניים. הסיידווק תהיה זמינה בגרסת "וואן" (One) עם 102 כ"ס ותיבת שישה הילוכים ידנית (לא מוצעת כיום בישראל), כ"קופר" (Cooper) עם 136 כ"ס ואפשרות לתיבת שבעה הילוכים רובוטית כפולת מצמד וכ"קופר S", עם 192 כ"ס ותיבה רובוטית דומה בשתי גרסאות (רגילה או בכיול ספורטיבי). 

1628009
צילום: מיני

בישראל מיני קונברטיבל מוצעת כיום בגרסאות קופר (החל מ-209 אלף שקל) וקופר S (מ-276.5 אלף שקל). מחברת דלק מוטורס, יבואנית מיני, נמסר בתגובה לפניית "אוטו" כי נושא שיווק הסיידווק בישראל נמצא בבחינה.

1628005
צילום: מיני